O czym chcesz poczytać na blogach?

Kontakty

swiat-zwierzat blog


kocur kastrowany, 3 lata, ogromny grubasek. Został oddany przez właścicieli. Ma zdecydowany charakter. Lubi pieszczoty, ale tylko wtedy kiedy sam ma na nie ochotę. Doskonały jako cieplutka poduszka.Sucharek
7 miesięcy, piesek, średni z nieco dłuższą sierścią.
Trafił do Schroniska w złej kondycji, wychudzony.
Jest sympatyczny i mądry.
Ma ogromny apetyt.
Jest zdrowy.
Chętnie się bawi.
Posłuszny i pojętny.6 lat, samiec, czekoladowy mieszaniec wyżła. Przez 6 lat swojego życia był uwiązany na łańcuchu. Jest spokojny i miły. Ma bardzo dobry charakter. Szuka kontaktu z człowiekiem. Jest mądry. Przystosuje się zarówno do mieszkania jak i do domu z ogrodem (byle nie na łańcuch).

Więcej na Oficjalnej stronie Schroniska [klik!]skomentuj (0)
2005-03-02 22:08:08 >> Firmy kosmetyczne testujące swoje produkty na zwierzętach :
*Colgate-Palmolive
*Gilette
*SC Johnson
*Fa
*Pepsodent
*Coty
*Rexona
*L'Oreal
*Nina Ricci
*Helena Rubinstein
*Videl Sasoon
*Crest
*Oxydol
*Mr Clean
*Cheer
*Mary Ray
*Penaten
.

Szkolenia z finansów | Grzegorz Michalski zaprasza na szkolenia otwarte i zamknięte z finansów przedsiębiorstw

Finansowej.

Definicja i znaczenie.

Relacja wartości płynności do jej poziomu.

Jakie czynniki wpływają na wartość płynności.

Warunek optymalizacyjny wynikający z zastosowania koncepcji wartości płynności w bieżącym zarządzaniu finansami.

Konsekwencje dla realizacji głównego celu zarządzania przedsiębiorstwem.

W przypadku zainteresowania tym szkoleniem lub innymi szkoleniami w zakresie:

finansów przedsiębiorstwa

oceny projektów inwestycyjnych

oceny kontrahenta na podstawie analizy finansowej sprawozdań

zarządzania płynnością finansową

oraz innych – podobnych

zapraszam do kontaktu:

Grzegorz Michalski

tel. 503452860

Możliwa współpraca w zakresie doradztwa, konsultingu, szkoleń zamkniętych, szkoleń wewnętrznych, szkoleń dostosowanych do Państwa potrzeb.

…===>>

TYTUL: Ocena i analiza oplacalnosci i ryzyka inwestycji rzeczowych

TEMAT: Opłacalność finansowa projektów inwestycyjnych i ustalanie kosztu kapitału finansującego przedsięwzięcia.

Budżetowanie kapitałowe jako finansowe narzędzie podejmowania strategicznych decyzji firmy.

Szkolenie ma na celu przekazać uczestnikom podstawową wiedzę na tematy takie jak:

Wartość przyszła, wartość obecna pieniądza

Magia Voodoo Okultyzm Wicca Spirytyzm Czary i Zaklęcia - Onet.pl Blog

Cielesnej), na którym rozwija się plan życia fizycznego. Jest niezniszczalne, a wysubtelnia się i oczyszcza wraz z postępem duszy, której jest powłoką stałą, nie oddzielną. Ciało fluidyczne jest podłożem wszystkich przejawów życia dla człowieka na ziemi i ducha w przestworzach. Zawiera ono sumę żywotności potrzebną dla istoty, by się odrodziła i rozwijała. Doktryna ta zakłada, że wiedza nagromadzona w ciągu naszych żywotów dawniejszych, wspomnienia naszych istnień minionych gromadzą się i zapisują w ciele fluidycznym. Wolne od stałych zmian, którym podlega ciało fizyczne jest ono schronieniem pamięci i zapewnia jej zachowanie. Dzięki ciału fluidycznemu kontaktujemy się ze światem niewidzialnym. Jest odpowiednikiem ciała astralnego, duchowego.

Projekcja astralna to w terminologii okultystycznej świadome lub nieświadome oddzielanie ciała astralnego od fizycznego. W pewnych warunkach oba ciała mogą ulec dysharmonii pod wpływem specyficznych warunków (np. podczas choroby, wypadku) lub w sposób naturalne we śnie. Wówczas ciało astralne przekazuje wrażenia swoich wędrówek do.

wegetarianizm - Onet.pl Blog

Kontakt:zonia4@op.pl

  Stefan to duży, ok.6letni, uroczymieszaniec. Jest grzeczny, łagodny, spokojny. Uwielbia pieszczoty, lubibiegać, chodzić na spacerki, jest wesołym psiakiem. Bardzo pragnie miećkochający dom. Na pewno odwdzięczy się miłością. Będzie wspaniałymprzyjacielem. Obecnie przebywa w schronisku.

Kontakt:zonia4@op.pl

 Sonia to urocza, ok.4 letnia suczka. Jest średniej wielkości, ma coś zOwczarka. Jest łagodna, miła, kochana, grzeczna. Lubi biegać, bawićsię. Jest bardzo towarzyska i potrzebuje kontaktu z człowiekiem.Wschronisku czeka już 3lata… Gdy ktoś przechodzi obok klatki cieszy się,merda ogonem, domaga się pieszczot…lecz nadal nie ma swojego ciepłegoposłanka, miłości człowieka i miski z jedzeniem…Czy będzie musiałaspędzić tam całe życie…?! Nie pozwólmy na to..! Sonia będzie na pewnokochaną i oddaną przyjaciółką.

Kontakt:zonia4@op.pl

  Urocza suczka szuka domku! Ma ok.6-7lat, jest spokojna, grzeczna, miła,łagodna. Nazywa się Nika. Jest spragniona pieszczot i miłości. Pragniemieć kochający dom a na pewno odwdzięczy.

Blog alfik999

Odkrywać wszystkie jego niuanse i tajniki podczas wzajemnej gry miłosnej.

 

Kamasutra 2010-02-13  Kamasutra to inaczej wiedza, nauka o miłości. Kama to po indyjsku (w sanskrycie) "miłość" a sutra to "nauka". Kamasutra pochodzi z około I w.n.e. i jest najstarszym z ocalałych traktatów i podręczników o miłości. Jej autorem jest indyjski mędrzec Watsjajana.
Kamasutra daje nam szereg porad, jak uczynić nasze kontakty seksualne bardziej szczęśliwymi i satysfakcjonującymi, jak pogłębić wzajemną rozkosz. Ta satysfakcja płynąca z płciowości daje nam radość oraz pogłębia wzajemne relacja osobowe partnerów, przeciwdziała konfliktom i kryzysom partnerskim.
Porady, jakie możemy odnaleźć w indyjskiej Kamsutrze dotyczą zarówno tematu tak znanego jak pozycje seksualne, jak i szeregu innych, istotnych, ale mniej znanych zagadnień. Daje np. porady związane z wystrojem miejsca do miłości, z używaniem kosmetyków, pachnideł i ozdób.
Mówi o możliwościach umiejętnego zastosowania w grze wstępnej takich zachowań jak delikatne.