O czym chcesz poczytać na blogach?

Konspekt lekcji

Blog język-polski.pl

Pewnością mogę stwierdzić, że dla każdego początkującego polonisty taka manna z nieba ze strony innych doświadczonych pedagogów jest bezcenna. Co, jak co, ale początki bycia nauczycielem są koszmarnie trudne, a bycia polonistą to już w ogóle. Tak więc konspekty lekcji języka polskiego są bardzo użyteczne. Często zdarza się, że zamiast słowa konspekt nauczyciele wpisują w wyszukiwarkę scenariusz lekcji języka polskiego i wtedy chodzi ciągle o to samo :)

KC Słonko :*

RSS
środa, 17 maja 2006
Scenariusz lekcji muzyki

Dzisiaj mamy do oddania scenariusz (konspekt) lekcji dla klas 4-6 do wyboru. Ciekawa jestem reakcji babeczki ;-)
Pawełek przyjedzie po mnie do szkoły...


ulotne momenty

Lat zebrał się ten skromny worek życiowych doświadczeń. Dziękować Bogu pozostaje za ludzi których mi daje.

i za szkołę, w której juto spędzę 7 godzin :)........ spłodziłem już konspekty lekcji. szkoda, że nie harmonizują z rzeczywistością zastaną...... moje "łosiesuperktosie" jutro zaskoczą mnie znowu w szkole. aż szkoda, że grają w tej samej orkiestrze z "nielubieponiedziałków". o godzinie 15 ból głowy murowany... spoko to nie.

Insomnia


Po prostu mnie kochajcie


http://w658.wrzuta.pl/audio/3BsGAw2si28/minelo_wiele_miesiecyskomentuj (0)


znikaj!


Doprawdy nie wiem co się dzieje. Zwariowałam. Ale spokojnie, oddycham, piszę konspekty lekcji, układam sobie w myślach plan zajęć, jestem w łączności z Antonim. A do tego jestem w fazie progesteronu i mam niebieskie nogi i dłonie od farbujących spodni. Spiłowałam paznokcie bo boję się strasznie niekontrolowanego obgryzienia :p

To bardzo.

Blog esiaaa

Obzieraniu kserówek Ela wyraziła zdziwienie, że to nie jej, a te akurat komuś ostatnio musiała buchnąć, bo to nie jej pismo, tamtego zadania w ogóle nie miała uzpełnionego bo nic z tego nie rozumiała, a tu już się jej nie chciało pisać, bo był akurat koniec lekcji i zajęta była odliczaniem... Chwilę potem babka każe nam otworzyć książki na stronie 185, a Ela do mnie (konspiracyjnym tonem):
-Sprawdź czy w ogóle mamy tą stronę!
Potem pani pyta się Grześka, jakie zna czasy w j.niemieckim, a ten rzecze ku niej.A rzeki płyną... albo i nie płyną... 2006-10-04 Wczoraj miałam niezwykle fascynującą noc... Naprawdę... Podczas gdy normalni ludzie spali, ja ślęczałam jak ten głupek nad konspektami z praktyk. W dodatku całą noc mi to zajęło. Nie położyłam się ani na chwilunię, bo nawet nie miałam kiedy... Czasu nie było ni ciuka! Miałam tylko jeden drobny kryzys, tak gdzieś koło 3-ej w nocy. Poszłam wtedy wziąść prysznic, żeby się trochę.