O czym chcesz poczytać na blogach?

Konsola xbox 360

auparisztaka

W przyszlym tygodniu mamy remanent kwartalny. Juz mnie chuj strzela na mysl o ponownym liczeniu szesciu tysiecy plyt DVD, trzech tysiecy plyt CD, czterech tysiecy gier na PS2, PS3, NDS XBOX 360, Wii i PSP, piecdziesieciu konsoli do gry, stu telefonow, kilku tysiecy paczek z cukierkami, zelkami, mordoklejkami, a kazdy w osobnej kurwa tabelce… Do [...]

Blog grze2010

2011-06-18

Microsoft oficjalnie zapowiedział zestaw składający się z odświeżonej wersji konsoli xbox 360, kontrolera Kinect oraz gry Kinect Adventure. Co ciekawe, w zestawie znajdzie się odchudzona konsola bez dysku twardego, ale za to z wbudowaną pamięcią flash o pojemności 4 GB, która zastąpi aktualnie dostępny na rynku model Arcade.Cena zestawu wyniesie 300 euro, sam Kinect z Kinect.

konsolki

Jest większe.Ale z koleji to już drugie pokolenie tej konsoli nieukrywam że jest już trzecie o wiele lepsze z bezprzewodowym padem w kształcie rogalika, [co mnie dziwi ponieważ to pierwsza taka konsola która wygląda jak pojemnik na chleb]Ale już dosyć o Play station 3 w końcu to opis o Play station 2 i 2 slim.Tak wygląda opakowanie i konsola PS2 slim . W zestawie znajdziecie instrukcie.2006-12-12

Na pierwszą myśl narzuca się a jaka to różnica między slim a normalną nazwą a otóż to taka Play station 2 jest duża wielkości Xboxa 360 a Play station 2 slim to mniejsze wydaniewłaściwie mega mniejsze wielkości 2 pudełek po grach położonych na siebie bokiem.Play Station 2 odtwarza 15 tysięcy gier [w tym 5 tys.na PSone]. Play.

konsole.blog

Popularniejsze wśród ludności. Dziś jeszcze dodam notkę z króka charakterystyką gry wyścigowej. Jakiej? Zapraszam za kilka chwil.

Tagi: witam, konsole, xbox 360, playstation 3

skomentuj (0)

O Burnout Paradise słów kilka 2010-06-22 11:51:12

Gra Burnout Paradise to produkcja.