O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Konsola xbox

80PIH’s blog

Odpowedział:
“Well I don’t know if we need to put Blu-ray in there—you’ll be able to get Blu-ray drives as accessories”
Hmm, sam nie wiem. Blu-ray player jako oddzielne akcesorium do Xbox’a 360? Z jednej strony Steve Ballmer obiecał już kiedyś Polsce Xbox Live, którego do dziś dnia nie ma i wegług mnie nie ma na niego szans w tej generacji konsol, z drugiej strony Steve Ballmer to Dyrektor Generalny Microsoft’u (Chief Executive Officer) i choć jego wypowiedzi są bardzo dynamiczne i kontrowersyjne, prawdopodobnie wie on znacznie więcej niż nam się wydaje.

Update:

Dwa plus Ono

Na dzieciach swych szanownych (sztuk dwie) udało się je uśpić w tempie ekspresowym ( bo o 20 spali już oboje od pół godziny) i w ramach największego spontanu od 6 tygodni porzuciliśmy swe latorośle, by oddać się rozkoszom jakie oferuje konsola Xbox u szanownej mej siostry i szanownego szwagra. Zabawa była po pachy i szkoda tylko, że trzeba było wracać do domu na 22 jak w czasach szkolnych, żeby zapełnić japkę Facecika cycem mym pełnym mleka;)

Wspaniale bylo się tak.

greenbar blog

I hmm no i tak dalej :) 2008-06-29 01:58:15

Ciezki do zrozumienia tytul notki co ? ;) Znowu dluga przerwa. Wschodu slonca niestety nie zobaczylem. OD 19 kwietnia jestem szczesliwym posiadaczem konsoli xbox 360. Maszynka cudo. Kupuje ciagle nowe gry. Mam co robic wieczorami.

Jest teraz godzina 01:43. Nie mysle teraz klarownie , jestem zmeczony, mimo wszystko chcialem napisac ta notke , bo ciagle zwlekalem z tym.

Czy dzis.

konsole.blog

Witam na blogu 2010-06-22 11:48:09

No i stało się, ja wielki przeciwnik blogów uległem presji społeczeństwa i założyłem blog. Jednakże nie będę pisał o byle czym. Skupie się na pewnym temacie, a konkretnie na konsolach, które szturmują nasze markety i są coraz popularniejsze wśród ludności. Dziś jeszcze dodam notkę z króka charakterystyką gry wyścigowej. Jakiej? Zapraszam za kilka chwil.

Tagi: witam, konsole, xbox 360, playstation 3

skomentuj (0)

O Burnout Paradise słów kilka 2010-06-22 11:51:12

Gra Burnout Paradise to produkcja dla fanów konsol PS3. Wyszła ona.

Konsola xbox 360

auparisztaka

W przyszlym tygodniu mamy remanent kwartalny. Juz mnie chuj strzela na mysl o ponownym liczeniu szesciu tysiecy plyt DVD, trzech tysiecy plyt CD, czterech tysiecy gier na PS2, PS3, NDS XBOX 360, Wii i PSP, piecdziesieciu konsoli do gry, stu telefonow, kilku tysiecy paczek z cukierkami, zelkami, mordoklejkami, a kazdy w osobnej kurwa tabelce… Do [...]

jkonopacka | e-blogi.pl

Rezultatom, każdy uzna, iż warto zaczekać.


 


Microsoft oficjalnie zapowiedział zestaw składający się z odświeżonej wersji konsoli xbox 360, kontrolera Kinect oraz gry Kinect Adventure. Co ciekawe, w zestawie znajdzie się odchudzona konsola bez dysku twardego, ale za to z wbudowaną pamięcią flash o pojemności 4 GB, która zastąpi aktualnie dostępny na rynku model Arcade.Cena zestawu wyniesie 300 euro, sam Kinect z Kinect.