O czym chcesz poczytać na blogach?

Konrad wallenrod

baby, don't cry, please... - dwa-razy-di's blog

Jurek-Jerzy-Juruś-Orguś-Orcio....*blok* Impreza mijała najs.szczegolnie w doborowym towarzystwie Niny & Iny...bo Nina MIAŁA Breezera...lol...ale Nina,Ina i ja zapragnelysmy spaceru...do sklepu...yyy sklep był tu a nie tam *blok* ale znalazlysmy go pozniej...a przy okazji wiemy ze ja to Konrad Wallenrod,Nina-Kordin i Ina...to Dziad łaaaaaa.a to wszystko wiemy dzieki mnie! (tak dzisiaj skromnie tylko moja persona wystepuje w nocie tej). No to poszlam po prowiant ktory mielismy usmazyc na grillu.czyli w naszym wykonaniu byly to Chipsy Crunchips o smaku sera i cebulki + czekoladowe mleko.

anubis blog


skomentuj (4)
2003-05-07 21:42:07 >> Signum temporis.


Jak sądzicie, dlaczego tegoroczni maturzyści w większości wybrali temat o samotności człowieka???

Właśnie poprawiam i przeżywam męki plując już absolutnie Konradem Wallenrodem (okropność!!!).
skomentuj (5)
2003-05-12 09:16:06 >> Przemiana.


Macki dnia wyciagnęły mnie z łóżka. Wyjrzałam przez okno. Tak, to jeden z tych dni, gdy nawet las wydaje się być makietą. Plastikowe drzewa z.

Znaki - Onet.pl Blog

Dla niego była ona, czym Karolina, czym dwadzieścia wspólnie przeżytych lat?

Ot, „ krótką chwilką” – zacytowałam wieszcza. –Żołnierzyk, Konrad Wallenrod! Tarmosiłam w myślach przezwiska, którymi obrzucałam męża.  Do czego to wszystko doprowadzi?  Jaka będzie teraz ich przyszłość? Czy Karolina zda maturę i dostanie się na studia? Czy nie wezwą jej jeszcze na przesłuchanie?.

Życie na bocznym torze - bloog.pl

Na Wiejskiej. To bardzo niefortunne pomysły i ... od wierzących pochodzą?!! A co z czynami, czyż Bóg nie ocenia nasze życie po działaniu dla innych ludzi. A ja nie widzę w tej propozycji ani śladu działania dla ludzi. Kiedyś jeszcze w Liceum dostałam dwóję za wypracowanie o Konradzie Wallenrodzie. Miałam opisać go jako wielkiego patriotę, bohatera a ja ... zrugałam tą wielkość. Bo dla mnie ktoś kto zakłada rodzinę by ją porzucić, ktoś kto walczy z cieniami jednocześnie dopuszczając się krzywdy rodziny nie jest bohaterem, tylko małym nieudacznikiem.  Za.

Upadła moralność pani_scenograf. - Onet.pl Blog

Ilością "speakingu", więc bardzo korzystnie. We środę czeka mnie w szkole natomiast coś zupełnie innego - Konkurs Mickiewicznowski. Tradycja w mojej szkole. Nie kwapiłam się, by brać udział, ale moja polonistka zadecydowała za mnie, a sprawiedliwy podział pracy przyniósł mi nie "Konrada Wallenroda" czy "Sonety krymskie", które omawialiśmy na lekcji. To zaklepała reszta mojej klasowej drużynki. Pod moją nieobecność zostawili mi "Księgi narodu polskiego i pielgrzymstwa polskiego". Tak, mnie też tytuł odstrasza. Konkurs odbędzie się 1 kwietnia, traktuję go więc jako.

Monster under bed

Moja marna kondycja powoli jest odbudowywana. Jutro ją trochę nadwyrężę, na kolejnych zawodach.. Ale jest tego dobra strona-nie trzeba się uczyć:) I już wiem jak spędzę ten uroczy wieczów w środku tygodnia=] Otóż zamierzam poczytać! Taaa..wreszcie wezmę do ręki coś lepszego niż "Konrada Wallenroda", "Notatki z lekcji;historia", czy też zeszyty z tych wszystkich męczących przedmiotów. I czuję, że wreszcie zrobię coś pożytecznego!! I to jest właśnie to..(:
:*

roxa 2004-09-29 17:06:39
skomentuj (4)


Jej usta piękne, czerwone jak róża,słodkie jak wszystkie słodkości świata... - Onet.pl Blog

Tworzy pozorne szczęście jako kura domowa,żona Zdzisia i mająca dwójkę dzieci -.-' Pobudka,pociąg,szkoła,pociąg,dom,nauka. Muzyka jest jedynym stałym elementem,który mnie nie irytuje...
Większość ludzi spędza sobotnie wieczory na imprezach. Ja spędziłam na czytaniu streszczeń Konrada Wallenroda -.-' Następny weekend obrazuje się lepiej bo chrzciny siostrzenicy. Zobaczę mojego D.

Jak na razie moje oczy protestują a ja nie mogę znaleźć okularów.
Miłego,niekoniecznie dla wszystkich wieczoru.

  
Demether.