O czym chcesz poczytać na blogach?

Konik na biegunach

Dwie Damy i Mama ;-) - Onet.pl Blog

Klucz ze skrytki i wołam Kobiete mieszkającą przez ścianę z którą sasiaduję balkonami żeby otworzyła mi mieszkanie i i uwolniła mnie z zamknięcia ale Jej nie było w domu.

Mieszkam na parterze wiec wyskoczyłam przez balkon i z prawie (!) gołym tyłkiem poszłam wkoło bloku do klatki i już do domu...ludzie którzy szli do pracy czy szkoły patrzyli dziwnie na mnie ;)

Otworzyłam drzwi do.

końska dawka miłości

Pisałam po przyjeździe z nad morza o fascynacji Lalu konikiem na biegunach . Myslałam że z czasem Jej przejdzie ale wręcz przeciwnie , końska miłość się pogłębiała i kwitła . Jak dostała jakiegoś pieniążka to mówiła  "Mama tupi tunia" , przez sen w nocy.

Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr... - Onet.pl Blog


25 lutego 2009
Konik na biegunach

Lepiej nosić człowieka i zachować długie zdrowie.

2. Model "konik na biegunach" jest szkodliwy, ponieważ żywe konie nie są zrobione z drewna. Jeżeli spróbuje się podnieść i cofnąć głowę konia (co u konika na biegunach dałoby lżejszy przód), koń może prawdopodobnie zacznie wyglądać jak jeleń, podniesie potylicę,opuści podstawę szyi, zostawi zad za sobą...3.Pożyteczniejszy model to "most.Koni tak jak naturalny ruch na otwartej przestrzeni w towarzystwie innych koni. Nie ma co wymagać uwagi, spokoju i skupienia od konia, który nie ma możliwości "wybrykania się" na padoku czy łące. Stajnia to nie jest naturalne miejsce dla konia.Przytoczę wypowiedź użytkowniczki forum hipologia.pl:

"Uczestniczyłam kiedyś w jeździe - na ujeżdżalni 4 konie, jeźdźcy o.

krótkie historie z życia Kury niekoniecznie domowej - Onet.pl Blog

– czasem bywa lepiej…!


Zasłyszałam te słowa w pewnym filmie i jakoś przylgnęły do mnie na te dni Starego Roku.

I choć mijający rok „podarował” mi traumatyczne doświadczenie przeżywania śmierci własnego dziecka, to w całej swej okazałości był wielkim przełomem.

Święta tuż tuż …

Kogut dostanie ode mnie kurtkę i czapkę Campusa, Kurczak Blond konika na biegunach w wersji big, encyklopedię  dla ciekawskich i takie kulki – bindery, nie wiem jak to się pisze – układasz je we wzór, psikasz płynem i masz gotowy 

Patrząc w przyszłość - Onet.pl Blog

Nie zasługuję, na ten odpoczynek. Mimo, że jeszcze w maju czeka mnie ta matura, to jednak już teraz odczuwam, że jest fajnie. Mam też wrażenie, że zaczyna się we mnie kształtować jakaś taka wiosenna wrażliwość na piękno. Tzn. więcej rzeczy i ludzi mi się podoba, taki jakby urok wiosny, pory zakochanych :)

Pierwszy podmuch wiosny budzi lęk.
Porcja ciepłych złudzeń przenika do.
Nowością nie jest. Ale jeszcze, podkreślam jeszcze o tym nie myślę, w sensie, że nie myślę o tym, że jestem sam. Jak to się ostatnio zwykło mowić: 'po maturze' :)

Urszula - Konik na biegunach

Konik! Z drzewa koń na biegunach!
Przyjaciel wiosny, uśmiech radosny!
Każdy powinien go mieć!
:)

  

..... but only dream...

Bardzo chojne:)))(kolejność alfabetyczna:D): Adelotka dała mi naklejki, konika do przyklejenia na szybę i słodkiego konika porcelanowego, Od Agi dostałam prześliczny obraz konia(!), a od Ani i bodi dostałam konika na biegunach, pięknego konia stojącego dęba z porcelany i białą gwiazdę. WSZYYYSTKIE, powtarzam wszyystkie prezęty są fantastyczne!!!! Dzięki dziewczyny:**!!!

Teraz jazda. w środę jezdziłam na.PAsię. I ja wam dziewczyny mówie, że mimo że to jest sprawa między wami a pAsia, to ja jestem murem za wami!! Ja początkowo byłąm w rozterce, ale teraz już wiem. Pomogły mi rozmowy z Agą (dzięki:*) To jej mi najbardziej szkoda,to ona była najbardziej przywiązana do tego miejsca i do tej osoby. Ja wiem, że kiedyś było inaczej, jeszcze jak ja byłam na kursie. Aga była w stadninie chyba codziennie, prawie zawsze (prawie:P).Ale i ona szybko się zmyła, tylko Nadisia wyczochrała i razem z Łukaszem pojechała ( nawet mi się zrymowało;P). W niedziele pojechałam do stadninki razem z miom bratem i jego 2 kolegami, którzy chcieli zobaczyć koniki nasze i tak wogóle. Byłam dopiero przed 16:00 bo najpierw musiałam jechać na spotkanie do bieżmowania (nudy...:P) a potem czekać na kolegów mojego brata (a mówią, że to na kobiety trzeba, zawsze czekać,.