O czym chcesz poczytać na blogach?

Koniec świata

Ja i mój własny świat

(IIIII – pierwsze dwie kreski oznaczają cyfrę 2, kolejne żadne kreski oznaczają cyfrę 0, następna kreska oznacza 1, a ostatnie dwie, znowu cyfrę 2 – jak nic rok 2012), a obok nich narysowaną kulką przekreśloną ukośną linią, co miało oznaczać koniec wszystkiego. Pan zakrzyknął więc o końcu świata, a lud głupi to podchwycił i teraz jesteśmy świadkami panicznych reakcji grona ludzi głupich (dodałbym bezdennie, ale wszystko ma gdzieś swoje dno). Dzięki temu oto panu dowiedzieliśmy się, że do końca życia pozostało nam jedynie 5 lat. Nie wiem jak.

Wielkie tajemnice świata - Onet.pl Blog

Że długość roku kalendarzowego wynosi 365,242129 dnia, a przecież nie mieli zaawansowanych technologii jak obecni naukowcy.  

     Obliczyli też, że 21 grudnia 2012 nastąpi koniec świata. Dowodem na to miał być „Kodeks Drezdeński”, który zawierał najważniejsze informacje na ten temat.

    Patrick Geryl – belgijski pisarz, wielki fanatyk.

Nie WAŻNE !!!

Zbombardowana przez spadające cząstki. Cząstki magnetyczne przenikną na ziemię ze wszystkich stron i wytworzą intensywne promieniowanie jaskrawości i radioaktywności. Żar, obfity żar- tak będzie można opisać całe niebo. Lub jak mówi Pismo Święte: "światło świata jest na świecie teraz". I będzie to preludium kataklizmu Przeciwny kierunek obrotu Żelazny rdzeń ziemi jest magnetyczny. Z powodu przesuwającego się rdzenia magnetycznego ziemia zacznie się obracać w przeciwnym kierunku. Dlatego też zewnętrzna skorupa.

17:07, 150gram , Koniec Świata
Link Dodaj komentarz »
Atlantyda, a koniec świata
Atlantyda, a koniec świata Mieszkańcy Atlantydy i ich potomkowie Majowie i Starożytni Egipcjanie znali teorię dotyczącą pól magnetycznych słońca, o których nie wiedzą nawet i współcześni astronomowie. Zgodnie z.

Lewatywa to fundament Monarchii! A zwycięstwo będzie nasze!

Skomplikowanymi kwestiami. Miast denerwować się zbliżającą się sesją, począłem beznadziejną walkę z myślami na temat własnej osoby. Myśli te porównać można jedynie do bułgarskiego cara – możliwości odwrotnie proporcjonalne do ambicji owładnięcia świata (oczywiście tego świata, który kończy się na Bałkanach), a upierdliwość ogromna – zwykle bowiem siedzą cicho i grzecznie, nie przeszkadzając za bardzo, lecz jak zaczną męczyć, to już na całego. Czasami jednak człowieka tak zmęczy, że biedak.

Mieszka niewiele osób, które zresztą w nosie mają informacje z reszty świata. Po co im wiedzieć, kto kogo zabił, kto został prezydentem czy kto wywołał wojnę? Im wystarczy wiedzieć, że jakiś tam Žejlko właśnie wypiekł chleb i trzeba iść po niego na koniec wyspy. Samochód? A po co? Co mają lepszego do roboty? A może po drodze kogoś się spotka i pogawędzi?

Oczywiście zupełnie inną rzeczą jest w tym ujęciu kultura rosyjska, która – choć bardziej północna niż.

DEAN

2010
KONIEC ŚWIATA I JAKI ON BĘDZIE. CZY W OGÓLE BĘDZIE?

Od jakiegoś czasu po internecie krąży plotka o przylocie kosmitów i o tym że w roku 2012, będzie konieć świata. Nie rozumiem jak ludzie mogą wierzyć w takie brednie. Choć w sumie nie wiadomo czy jesteśmy sami, jedna planeta, nic więcej.

Nawet jak do nas dolecą. A w roku 2012 mają już być w okolicach marsa. To tak gdzieś około 21 grudnia. Wszystko by się zgadzało. Dwudziestego pierwszego grudnia miał być domniemany konieć swiata bo kończy się kalendaż majów. Skończy się majów, zacznie się czerwców i nie ma co z tego robić afery.

Jaki będzie koniec świata? Z tego co wyczytałem już na necie, to ma być z dziesięc końców świata. I właściewie, jaki ma być ten koniec świata? Ziemina zostanie zniszczona? Nie pierwsza, nie ostatnia planeta. Największe prawdopodobieństwo stanowi wojna. Innego.

ironicznielubbezsensu.blog

Państwa na spotkaniu, które odbyło się dzisiaj. Dwóch sympatycznych panów z firmy, która ma przyjemność przeprowadzić nas do innego budynku wraz z naszym majdanem, przyjechała, aby wyjaśnić jak najlepiej spakować, oznaczyć czy zabezpieczyć rzeczy by na koniec wszyscy byli jak najbardziej zadowoleni. Panowie tłumaczyli naprawdę banalne rzeczy, które nawet u mnie wywoływały uśmiech na twarzy. Zdawałem sobie jednak sprawę, że ci panowie nie przyjechali tutaj tłumaczyć ludziom jak się składa i skleja pudełka.

Decyzji to wszystko stanie się trochę jaśniejsze i bardziej zrozumiałe.

Drodzy Państwo nie owijam już dłużej w bawełnę. Powodem tej całej szopki jest … Jutrzejszy koniec świata. Tak, tak niestety z dniem jutrzejszym wszystko się skończy. Czterej jeźdźcy apokalipsy zstąpią z niebios i ziemia spłynie rzeką krwi i ognia. Tak, więc zawczasu chciałem wam wszystkim życzyć powodzenia =] Mam nadzieję, że byliście grzeczni.

Silva rerum - bloog.pl


       Spadł deszcz, zmysł zapach Świąt…możemy je uznać za skończone, prawda? Zresztą, czy to ważne? Wciąż mam problemy z myśleniem, więc zajęłam się tym do czego nie będzie konieczne(aczkolwiek przydaje się) i postanowiłam wypróbować kamień do pieczenia i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Owszem, można go zastąpić blachą ale gwarantuję to nie to samo, ciasto jest zupełnie inne. A właśnie, skoro mowa o ciastach, tym razem.

Naruszały cudzą prywatność. Lecz tak to hulaj dusza bez kontusza, można robić co się komu żywnie podoba. Tak więc najpierw nago skok na spadochronie, następnie jakiś własny squel filmu „KacVegas” później jakiś skandalik i hop siup, na drugi koniec świata! I nikt nam nie może powiedzieć, że to nie wypada.  Nie mówię oczywiście, że taka swoboda życia i własnych decyzji jest zła, tak między Bogiem a prawdą, żyć bym bez niej nie mogła. Ale chwilami sobie myślę, że jednak przydałoby.