O czym chcesz poczytać na blogach?

Konfiguracja plus

karmelek@weblog:~$

Dla tych, którzy chcą rozszerzyć zasięg urządzenia. Druga myśl: nie jest źle, czas na podłączenie…

Connected?

Linuksowo – dokładnie tak, jak pisał chwilę temu mario_7 – kreator konfiguracji przy użyciu wine instaluje się, ale na tym koniec – routera już nie widzi. Czyli minus. Jednakże ustawienie urządzenia jest nieskomplikowane z poziomu panelu w przeglądarce, więc nie jest tragicznie. W przeciwieństwie do mario_7 ja pokusiłem się o rzut oka na instalację pod Windows..

I napisem Powered by Linux można wymagać więcej. Mi na starcie brakuje chociażby obsługi drukarki – chyba, że zarządzanie takową w panelu jest tak głęboko ukryte, że do niego nie dotarłem, co też nie świadczyłoby najlepiej o projektantach. Dla wzrokowców:

Na PLUS:

 • Linux na pokładzie
 • Obecność portu USB
 • Wygodny interfejs
 • Ładny design

Na MINUS:

 • Małe możliwości dla zaawansowanych userów
 • Brak współpracy dołączonego oprogramowania z Linuksem
 • Instrukcja obsługi dedykowana.

blagier blog

W rejony bliskie konkretnym ludziom. Podchodzę pod arenę - wydzieloną , zamkniętą, jałową. Rozgrzane kopary tańczą koguci taniec. Głośno, pomarańczowo z energią. To tylko wstępna prezentacja możliwości, ostateczne starcie będzie soczyste, jedna dokopie drugiej, trzecia czwartej, konfiguracja konfiguracji. W powietrzu uniesie się tuman pyłu, miejsce zostanie zrównane z asfaltem uszytym jak na członkostwo przystało. Póki co zawracam na odseparowany od pozostałych świeży postój autobusu. Czekam, czekam i z braku „przestrzeni wizualnej”, do której zdążyłem się.Wyglądał jak mrówka taszcząca orzecha włoskiego do mrowiska-ku chwale Królowej. Z nonszalancją zapytałem „Może pomogę” godząc ostatecznie w poczucie jego męskości i dodając sobie kolejny minus. Nad kuflem pierwszą rzeczą o jakiej mnie poinformował był jego status STUDENTA PRAWA (plus wyczuwalny przedrostek przed każdym ze słów ARCY-), po czym posypały się lawinowo daty, bitwy, rozejmy, rozbiory. Czułem, że zasypiam , im bardziej to czułem tym szerzej otwierałem oczy-„Drogie Piwo, żeby móc tak do Ciebie wskoczyć”. Nagle zapytał:
- Wiesz kiedy była bitwa.

GRAFOROMAN – poważnie niepoważny blog

16 Marzec 2012 o 21:28

znam to szczypioropodobne coś… i lubię, kiedyś nawet posiałem w domu, ale jakby nie wzeszło. Mówi się trudno, można na szczęście kupić lub znaleźć.

a twaróg to najlepszy taki: twaróg tłusty (ewentualnie półtłusty – łatwiej kupić) plus śmietana 18% plus szczypiorek plus… rzodkiewka . Ewentualnie może być w tym jeszcze czosnek w różnych konfiguracjach… mniam mniam. Jadam przeciętnie dwa razy na tydzień

Odpowiedz
 • Jednostek składowych brak - Onet.pl Blog

  Tak dobrze, bo mechanizmy działają przeciwnie, pomiędzy trzecią, a czwartą godziny następuje kryzys tożsamościowy i zaczynają się miniaturowe spowiedzi z życia. Ostry dźwięk dzwonka dał początek dnia. Alicję powitano nierównymi głosowo słowami „Dzień dobry” i zaczął się świat konfiguracji elektronowej, dwadzieścia trzy twarze usiłują odkryć liczbę elektronów na orbitalach i zrozumieć istotę reguły Hunda i starają się jak mogą, by nie pogłębiać smutku jej oczu, taka uczuciowa motywacja całkiem dobrze skutkuje, już nawet przypadki skrajnie antychemiczne.

  Utożsamiła tą odpowiedź z nieprawdziwością.

  -Tę, Mateusz, jednostki są źle zamienione, to jest oś konstrukcyjna tego zadania, przykro mi bardzo, ale wyżej niż 0,5 za chęci ukierunkowane na dobry nie mogę ci postawić. Nowoformułowo wpiszę ci trzy plus plus.

  -Zawsze to więcej niż z jednym plusem.

  -Będziesz miał dowartościowanie wtórne oceny i uśmiechnij się, nostalgia nie wpłynie na moje emocjonalne załamanie w postaci twojej czwórki.