O czym chcesz poczytać na blogach?

Konferencje naukowe

Konferencje

Przez kogo zostaną zorganizowane trwają określoną ilość czasu. Po konferencjach w zdecydowanej większości przypadków organizuje się imprezy integracyjne.

Wracając do głównego tematu możemy wyróżnić wiele typów konferencji. Są to konferencje:

- polityczne
- naukowe
- biznesowe
- online
- prasowe

Konferencje polityczne to jak nie trudno się domyślić spotkanie przywódców państw, które będą zaproszone na konferencje. W historii mieliśmy wiele konferencji politycznych. Na tego typu konferencjach omawiane sa sprawy.Zainteresowanych konferencją z danego działu naukowego. Na konferencjach naukowych przekazuje się efekty badań a także wykłady. Wykłady mają formę prezentacji multimedialnej, czyli w wielu wypadkach prezentowane są jakieś slajdy lub inne multimedia. Wykłady są ograniczone czasowo a porządku pilnuje moderator.

Konferencje biznesowe to spotkania pracowników a takze kierownictwa mające na celu omówienie najbardziej znaczących spraw związanych z przedsiębiorstwem. Na tych spotkaniach również każdy kto ma coś do powiedzenia otrzymuje określony czas po którym każde zagadnienie ma możliwość zostać.

Z pamiętnika Małej Szu

10:37, mala_szu , codzienne pitu pitu
Link Komentarze (4) »

Byłam, zobaczyłam, wróciłam. Azaliż było zacnie!
Konferencje naukowe, to jest to co mnie kręci. To już druga taka, w której uczestniczyłam. Niby wykłady, prezentacje, niby wszyscy chcą się czegoś nauczyć, a w gruncie rzeczy sprowadza się to do jednej wielkiej trzydniowej biby. Bilans jest taki:
- morze wypitego wina - pękło 9 butelek, a wino piłam tylko ja i kumpela
-.

dr-mery

Tygodnia pamiętam tylko poniedziałki i czwartki.

Poniedziałki, albowiem następuje wtedy otwarcie sezonu dziobaka, czwartki- bo w ten dzień oficjalnie się on kończy. Oficjalnie, bo tak naprawdę zaczyna się sajgon naukowy zwiazany z następnym tygodniem i trwa do poniedziałku...

Książki jeżdżą ze mną na konferencje naukowe i imprezy.

I naprawdę wtedy z nich korzystam...

 

 

Mam teraz jakiś okres zwątpienia we wszystko.

Wkurzają mnie pacjenci. Na klinikach mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.

Wkurza mnie to, że mnóstwo rzeczy ryjemy na pamięć zamiast robić praktycznie..

Kandydaci - Rok II - Onet.pl BlogDzień Papieski, który w tym roku przypada na dzień 12.października, upłynie pod hasłem "Jan Paweł II – Wychowawca Młodych". Wcałej Polsce odbywać się będą koncerty, konferencje naukowe, paneledyskusyjne oraz Msze św., podczas których wierni modlić się będą orychłą beatyfikację Jana Pawła II.


  • O Dniu Papieskim »

  • PROGRAM »

  • Interpretacja hasła