O czym chcesz poczytać na blogach?

Komputery

Laboratorium Urządzeń Techniki Komputerowej

Sprawilo, ze ludzie na calym swiecie wspolnie pracuja, ucza sie i bawia. Internet to cos, co moze zmienic Twoje zycie, uczynic je ciekawszym, barwniejszym i bardziej pozytecznym. Chcesz sie dowiedziec wiecej? Jesli tak, zapraszam Cie do podrozy po nieznanym swiecie.

Na poczatku byl komputer. Okazalo sie wkrotce, ze sam pojedynczy komputer nie zaspokaja wszystkich potrzeb czlowieka. Ot, trzeba bylo przeniesc program czy dane z jednego komputera na drugi. Uzytkownik jednego komputera chcial przeslac wiadomosc uzytkownikowi drugiego komputera. Pewnie, ze mozna bylo wykorzystac gonca lub telefon. Praca ludzka jednak kosztuje, w telefonie trzeba wykrecac numer. Czlowiek jest wygodny. Zdecydowal, ze polaczy komputery ze soba.

Do laczenia komputerow wykorzystano linie telefoniczne. Komputery rozumieja jezyk cyfr dwojkowych, przez linie telefoniczne przekazywany byl glos. Do zamiany sygnalow cyfrowych komputerow na sygnaly akustyczne (i odwrotnie) skonstruowano modemy. Szybkosci przesylania informacji przez linie telefoniczne nie byly duze. Choc zwiekszaly sie - wraz z rozwojem technologii - od 30 do 2880 znakow na sekunde, okazaly sie niewystarczajace. Ilosc informacji, ktora czlowiek chcial przeslac, byla (i jest) zawsze wieksza od mozliwosci oferowanych przez technike. Polaczenia telefoniczne mialy jeszcze jedna wade: przeslanie informacji pomiedzy kilkoma komputerami odbywalo sie metoda "zapamietaj.

Szczęśliwa kobieta - Z ŻYCIA WZIĘTE - bloog.pl

- nalegała pani Puchaczowa.

  - No przecież mówię. Tego na pewno w lesie nie znajdziemy - prosiaczek spuścił głowę z rezygnacją.

  - Ale czego? Mówże w końcu - ponaglała zniecierpliwiona już pani Puchaczowa.

   - To jest takie urządzenie elektroniczne, które nazywa się komputer - wydukał w końcu prosiaczek Lineus i zamilkł. Po czym podniósł głowę i smutnymi oczkami popatrzył na panią Puchaczową, a gdy stwierdził, że ona wpatruje się w niego spokojnie, bez żadnej rezygnacji w oczach, zaczął mówić dalej: - Kiedy podłączyłbym się do komputera, to wtedy mógłbym uaktywnić system nawigacyjny i wyznaczyć położenie naszego statku kosmicznego. A wówczas, bez większych już trudności, mógłbym wejść z nim w kontakt i zameldować naszemu panu i pani o naszej sytuacji, i...

   - Poczekaj,.

e-tam blog

To akurat nie terroryści, ale jednak to robiło wrażenie!!!

Tak, byłyśmy bliżej prawdziwego świata...

skomentuj (0)


2002-03-09 15:18:23
cnota

Chroniczny brak okazji...

ps. ściągnięte chyba od drozda, mam nadzieję, że się nie pogniewa. ale to takie prawdziwe...

skomentuj (0)

2002-03-10 00:17:10
chwile grozy

które nadal trwają. Bo sprawa wyglada tak, że siedzę właśnie przy komputerze brata. Grałam sobie w gierkę i słuchałam muzyczki z komputera za ścianą, bo mamy w sieci. Ten, to komputer matka, a moj brat to ojciec całej komputeryzacji w naszym domu... Siedzę sobie aż tu nagle się zawiesił. Prosiłam go, tj. komputer, błagałam, głaskałam, mówiłam pieszczotliwie per Misiaczku, a ten nic, nie odwiesił się. I musiałam go zrestartować. Tak, zrestartowac komputer to niby zadne cuda wianki, ale... To jest komputer brata. Komputer przy którym nie powinnam siedzieć itd. Ale cóż, nie będę uciekać z miejsca zbrodni. Szczegolnie, że chyba jednak coś zepsułam, a mianowicie zniknął mi w otoczeniu sieciowym ten drugi komputer... Teraz to ja nie wiem co będzie... Dobrze, że jutro wyjeżdżam, to może do mojego powrotu zapomni. A może nie stało się nic złego... Oby...

Tak w ogole to net też coś.

Jak zarobić w łatwy sposób pieniądze

Na link : http://fr.20dollars2surf.com/?ref=30727 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OGROMNY PLUS: osoby, które zwerbujesz do ściągnięcia programu też oczywiście będą zdobywać punkty. A Tobie będzie przypisywanych tyle punktów, ile one zdobędą. Innymi słowy - zarabiają dla Ciebie 100% swoich punktów!

00:20, loskileros123
Link Komentarze (1) »
jak zarobić w łatwy sposób pieniądze !

Zarabiaj gdy masz włączony komputer.Bez opłat bez klikania.

http://fr.20dollars2surf.com/?ref=30727

20 dollars 2 surf jest jednym z popularnych w świecie cashbarrem, jednak
wyróżnia się tym, że jest wypłacalny i oferuje większe możliwości
zarabiania od pozostałych.Z tego względu zdobywa coraz to więcej
zainteresowanych.Obecnie jest zarejestrowanych około 20 tyś osób i
dziennie przybywa około 150 - 250 nowych.

20 dollars 2 surf jest małym paskiem na monitorze komputera, w którym
wyświetlają się reklamy.Można go dowolnie przesuwać lub wyłączyć gdyby w
którymś momencie przeszkadzał.Zapewniam jednak, że szybko można
przyzwyczaić się do tego.