O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Komputer świat

Homo sum - bloog.pl

A nasz związek to dla niej czysta abstrakcja, skutek mojej rzekomej desperacji w znalezieniu jakiegokolwiek faceta oraz Twojego pragnienia zapewnienia sobie opiekunki. Nawet już nie chce mi się tego roztrząsać...

Wizyta P. w piątek po raz kolejny uświadomiła mnie, że świat jest naprawdę mały. Twój znajomy zna bowiem dobrze mojego eks-kolegę z pracy i sam starał się swego czasu o pracę w mojej firmie. Ten eks-kolega nie jest ani nigdy nie był w kręgu moich ulubieńców, bo był, mówiąc dobitnie, wredną  i niezwykle złosliwą.

Wyścig z czaem, aby zdązyć na bdania rynku. A po powrocie rzecz jasna z marszu szykowanie obiadu, potem nieszczęsne prasowanie, zmiana pościeli, nastawienie prania, złożenie i pochowanie głównie Twoch ubrań z wczorajszego prania, i wreszcie ok 21 na chwilę przysiadłam przed komputerem.  Zaraz idę jeszcze zrobić porządek z głową i od razu spać, bo już teraz czuję, że zaraz wetknę zapałki pod powieki....

komentarze (0) | dodaj komentarz

mediocratum

Na Słowackiego, godzina 11:30!

20:45, emilka86
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 listopada 2009
Off Cinema!

Już jutro na OFF CINEMA:
Rysa, Krzysztof Nowicki:
Czy jesteśmy skazani na cyfrowy świat?Program na czwartek: 

Obejrzałeś ostatnio ciekawy film, przeczytałeś niesamowitą książkę? Opisz, zrecenzuj!
Może dasz ciekawą wskazówkę w walce z upiornością komputera - czekamy!

scalydra

Wszelkiego typu rysunkami, twórczością własną jak i cudza i czym tylko nam się podoba. Blog ogranicza tylko wyobraźnia danego blogowicza. Stąd też typy blogów- fotoblog, wideoblog, Jest to pewin rodzaj komunikatora z resztą strefy blogowej, czy może szerzej z resztą świata. Dzięki tego typu przekazom komunikujemy się, a raczej komunikujemy im (reszcie) co się z nami dzieje, miejsce wyrażania emocji, uczuć, stanu ducha :P. Jest to też pewien sposób rejestracji  rzeczywistości, forma reportażu. Blog jest miejscem.[1]. W artykule znalazłam kilka odniesień do  przyszłościowego funkcjonalizmu czy organicyzmu, o czym ma świadczyć chęć stworzenia z sieci „globalnego organizmu”. Idąc dalej tym tropem autorka widzi analogię struktur sieci do mózgu. Podobieństwo dostrzega w tym,  że oba układy nie mają naczelnego punktu, lecz składają się z sieci połączonych ze sobą jednostek ( tak jak neurony tworzą mózg, tak komputery osobiste-więzły sieci)

Nasza Biblioteka - Onet.pl Blog

 • Ferie 2012 w Naszej Bibliotece (MY; 07.02.2012)
 • Czytamy "Kubusia Puchatka" (MY; 18.01.2012)
 • Kalendarz imprez w Filii dla Dzieci i Młodzieży Mi... (MY; 12.01.2012)
 • Spotkanie świąteczno-noworoczne! (MY; 28.12.2011)
 • Życzenia! (MY; 24.12.2011)
 • Zaśpiewaj kolędę- wybierz prezent! (MY; 21.12.2011)
 • Wieczór poetycki Julii Pokwickiej

  Książek o modzie czy muzyce.   

  Oprócz książek możecie wypożyczyć czasopisma.  Takie, jak "13", "Dziewczyna", "Przyroda Polska", "Komputer Świat" i inne...

  Nasza Biblioteka jako jedyna w mieście, wszystkie wypożyczenia zapisuje w komputerowej bazie danych. Nie trzeba nic podpisywać... huraaa!

  Tu też możecie, za darmo skorzystać z internetu. Do dyspozycji są 3 stanowiska. 

  To tyle na początek!

   

   

 • Komputer świat gry

  monrose - Onet.pl Blog

  gry i blogi
  30 
  jeśli masz zakodowany tvn w takim razie odświeżaj mojego bloga co chwilę i oglądaj tvn polecam
  Jest jeden.
  Cześć
  Wkońcu mój tata sformatował komputer i teraz mogę wam wysyłać obrazki,zmieniać kolor,pisać ć i wysyłać minki  
  Pierzei rynkowej, z wysuniętą ku przodowi wieżą obok kamienic (a nie na środku Rynku jak zazwyczaj), do których upodobnił się podcieniami. W 1605 wieża, wskutek groźby runięcia, została wzmocniona potężnymi skarpami przez muratora Michała Beltera. Ratusz morandowski został gruntownie przebudowany w 1639 - 51 przez Jana.

  Mowa Trawa

  Czacie, że pokażę co się dzieje u nas na koncertach. Na wszystko zabrakłoby mi miejsca, ale mogę podać przykład :)
  Wokalista moi drodzy, to ciężki kawałek chleba. Nie trzeba dźwigać sprzętu, nie trzeba ćwiczyć gry na żadnym instrumencie no i ma się mikrofon w dłoni. A jak już się ma mikrofon, to można rządzić :) Na załączonym filmiku możecie zobaczyć fragment naszego występu w Hali Sportowej w Łodzi. Graliśmy sobie.Do siebie po tej pokręconej sytuacji w Manufuckturze. Nie możemy odżałować, że nie udało się nam dograć do końca... No nic...Poprzeżywamy jeszcze pare dni i może staniemy na nogi. W międzyczasie podczas porządkowania komputera znalazłem teledysk, który nakręciłem z kolegami, zanim jeszcze Superpuder był Superpudrem. Wtedy był dopiero Pudrem, chociaż już kumple byli trochę pogięci :) Klip można zobaczyć poniżej. To taki misz.Rockowych, które - według legend - demolują i niszczą pokoje hotelowe po koncertach. Na dowód tego, że z nami jest inaczej, zamieszczam kilka zdjęć, które udowadniają jak dbamy o środowisko i świat wokól nas....

   Przede wszystkim dbamy o siebie...Wypoczynek jest wyjątkowo ważny. Zarówno czas trwania jak i wygoda...

  Troszczymy.

  Snore'owy blog

  Na tym samym etapie formacji, zawsze wyglądaca zbyt dobrze:)

  - Ev- krejzola należąca do zespołu "The Ptakhas". Lubi nachosy, rozmowy o kaktusach i żelki:) "Dziwnyyyyyyy jest ten. świat."

  - Marcel (lub też Maruś czy Marosław, jak kto woli) - przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, ładna (tak, tak!), zawsze fajnie ubrana z niesamowitym poczuciem humoru. Ma 10000.Grające w siatkówkę krzycząc "Dobrze! Świetnie ci idzie! Super!" - i właśnie za to go kochamy;))) Zresztą nie tylko za to:)))
   
  Ołzi - Popularna nazwa bardzo znanej gry w grupie z nieograniczoną odpowiedzialnością śmiechową (gznoś). Polega na zadawaniu pytań płci przeciwnej typu „Lepsze rajstopy czy pończochy samonośne?”. Zazwyczaj mężczyźni nie widzą pomiędzy tym.Podnosi telefon i zamawia pizzę z szynką i kukurydzą.  Pizza zostaje zjedzona, chuligani oglądnięci.
  Wracają Rodzice.
  Snore stuka właśnie coś w klawiaturę więc schodzi na dół, wita się i wraca do komputera. Po godzinie rodzice wracają na imprezę.
  „Hooligansi” proszą się o oddanie do wypożyczalni błagając i grożąc porysowaniem płyty tak więc i odszkodowaniem za zniszczenia. Snore wsiada na rower.

  swiatwitch.blog

  Hello! 2008-06-23 17:07:08


  Witam na moim blogu www.swiatwitch.blog.pl w którym będziecie mogli znaleźć gry, galeria Hay lin i inne rzeczy o Witch.


  Wiernym zastępcą Caleba jest Vathek. Po odkryciu niecnych planów Cedrica, Vathek przeszedł na stronę buntowników i całkowicie odmieniony walczy o przywrócenie w Meridianie sprawiedliwości.
  Caleb przyszedł na świat jako jeden z Szepczących. Jednak szybko uświadomił sobie, że jego powołaniem jest walka przeciwko jego stwórcy, Fobosowi.
  Caleb to ukochany ze snów Cornelii. Ale, kto wie, jak potoczą się ich dalsze losy.

  Do dziewczyn. Podczas wakacji w mieście spotkał Hay Lin. Między nimi zaczyna się rodzić niezwykła przyjaźń. Dzięki Czarodziejce Powietrza szybko zaprzyjaźnił się
  z Nigelem. Eric lubi spędzać wieczory przed komputerem, surfując po Internecie albo obserwować niebo przez teleskop. Ze swoimi nowymi kumplami Mattem i Peterem, często gra w koszykówkę.

  Hay Lin i Eric


  I.