O czym chcesz poczytać na blogach?

Kompania piwowarska

benston stories

Zaciekawił mnie temat reklam na hotelu Forum.

Zaczęło się od reklamy Lecha "Zimny Lech". Ponieważ było widać to z Wawelu to działaczą PiS źle się to kojarzyło. Oczywiście było to "żerowanie" na tragedii "narodu". Tłumaczenia, że hasło zostało wymyślone jakieś dwa lata temu nie pomogły. Zresztą pewnie Kompania Piwowarska dwa lata temu wiedziała już co się wydarzy więc stąd to hasło. Koniec końców Lech Browary Wielkopolskie uległ i zdjął reklamę (no i musiał jeszcze za to przepraszać).

Efekt - dużo większa reklama niż Kompania Piwowarska mogła się spodziewać po powieszeniu wielkiego banera na hotelu Forum. Każda.

Na2Palce | Piwo – recenzje, ciekawostki, poradniki

Ocena: 3,75

Opis: Za słodkie jak na piwo. Zbyt przeciętne, jak na sok.

Miejsce 2.

 Redd’s

Produkcja: Kompania Piwowarska

Zawartość alk.: 4,5%

Dostępny w: Piotr i Paweł

Cena: 3,19 zł

Ocena:  4,1

Opis: Zdecydowanie króluje w.

Blog wielotematyczny

Informatycznych. Jest impulsem do podnoszenia profesjonalizmu w branży komunikacji wewnętrznej i intranetów poprzez promowanie dobrych praktyk, liderów branży oraz implementacji najnowszych światowych trendów. W tym roku nagrody rozdano po raz drugi. Laureatami pierwszej edycji zostały m.in. ING Usługi Finansowe SA, Kompania Piwowarska SA, Urząd Miejski w Gliwicach oraz VB Leasing Polska SA.

{olesiowy blog}

...
... wiarę, że pisałem chyba z pół godziny i wpierdoliło moje dzieło ?. Czyżby przeznaczenie ?. Echhh, pisałem o wczorajszych rozmowach z dziewczynami i o dzisiejszym chlaniu z Kaśką z Poznania. Może to i lepiej, bo czytania było na 15 minut, a nikt tu tyle nie siedzi. Kończąc powiem: wspomagajcie kompanie piwowarskie, niech chociaż ta jedna gałąź przemysłu ma się dobrze. Nadmieniam, że nie należy zapominać o nielegalnym imporcie spirytusu, szara strefa też musi zbudować willę i nabyć nowe BMW. Więc tak czy tak, czynimy dobrze. Siju dzieciaki ...
2003-09-03 15:16:26 skomentuj (4)


Z moją wybawczynią od jazdy autobusem. Dochodzimy do rogu Tuwima i Piotrkowskiej i widzimy ustępujący pierwszeństwa nocny. „Olka, to nie Twój ?, nie, nie mój .... Ty, patrz, tam Magda śpi .... co TY pierdolisz, jak to Magda ... o kurwa, Magda, rzeczywiście ... „ no i w śmiech, prawie ryczeliśmy jak zobaczyliśmy kompana od piwka godzinę później, kilkadziesiąt metrów od miejsca, w którym wsadziliśmy ją do nocnego. Strzeliła dziewczyna pętlę i zmierzała ku zachodnim dzielnicom miasta. Po kilku minutach (jak się wyryczeliśmy ze śmiechu), po raz kolejny usiłowałem się dodzwonić, co tym razem się udało: „Magda, ja.