O czym chcesz poczytać na blogach?

Kompania braci

Tune into the underground

Cóżeś ty za pani..." 2009-01-19 15:35:45

   

   W sobotni wieczór, a właściwie noc, natrafiłam w telewizji na serial "Kompania braci". Wiele o nim słyszałam, szczególnie od kolegów zainteresowanych szeroko pojętymi militariami. I szczerze powiedziawszy, spodziewałam się bajki dla dużych chłopców o innych dużych chłopcach, którzy biegają po lesie z karabinami. Obraz całkowicie.

We własnym łóżku, czy walczy na froncie. Mimo najszczerszych chęci i najwznioślejszych uczuć nikt nie jest w stanie towarzyszyć człowiekowi w chwili ostatecznej. A na wojnie jeśli chcesz przetrwać, musisz wyzbyć się uczuć, emocji, sentymentów. Kompania braci? Jeżeli dostanę kulą i nie umrę od razu, zawołają do mnie sanitariusza. Przyjdzie, jeśli jego pomoc nie będzie oznaczała dla niego wyroku śmierci. Jeżeli jest dla mnie nadzieja, to przy odrobinie szczęścia wezmą mnie na plecy i.

You can dance sezon 5, You can dance, Majka online, M jak Milosc, Usta Usta, Hotel 52

Small;">13 Posterunek, 24godziny, The 4400, Ally McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola, Klub Szalonych Dziewic, Kompania Braci, Lost, M jak Miłość, Majka, Mam talent, My Wife and Kid, My name is Earl, Ojciec Mateusz, Pacyfik, Pitbull, Prison Break, Przyjaciele, Ranczo, Scrubs, Supernatural, Świat według Kiepskich, Top Gear, Trawka, Vampire Diaries, Wszystko o seksie, Włatcy móch, Z.

Marzenia nic nie kosztują...

:D Mnie się podoba, i to jest ważne :) Co ja miałem właściwie napisać ? Nie wiem... Ale z tego co pamiętam, to mam zamiar przeczytać książkę Stephena Ambrose'a "Kompania braci". Wogóle jakoś lubię Normandię, plażę Omaha, Utah... Może to wpływ Medal Of Honor, Szeregowca Ryan'a i właśnie Kompanii Braci ? Chyba tak, ale na dźwięk wyskakującego magazynku z M1 jakoś mi lepiej... Heh, wiem - wariat ze mnie :D

day-that-i-die 2004-07-10 00:32:28
.

Blog Licealistki

W domu wyłącznie po polsku.

Niedawno musiał opuścić słoneczne Hawaje, by 8 lipca bieżącego roku objąć stanowisko dowódcy kompanii werbunkowej w New Jersey, by, jak sam napisał, zająć się “marketingiem Armii – coś o czym nie mam zielonego pojęcia”. Pisze książkę o swojej.

Przez wojsko) zrobił kurs oficerski i zaciągnął się do prawdziwego wojska – sławnej 101. Dywizji Powietrznoszturmowej (znanej szerszej publiczności m.in. z serialu “Kompania Braci”; służył tam Jimi Hendrix), podpisując kontrakt na trzy lata. Służył z nią w Afganistanie, jako dowódca plutonu. Od grudnia 2007 do kwietnia 2009, jako oficer.

KompaniaBraci2

Styczen
Rok 2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj

Każdy szef drużyny Kompania Braci musi się wstawić dnia 19.05.2006 roku na naradzie. Jedynie Kuba jest.

Rekrutacja
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej drużyny Kompani Braci musisz przestrzegać regulaminu z którym musisz się zapoznać. Dostaniesz go od któregoś z trójki szefów. Musisz słuchać szefów nawet jeżeli Ci się cos nie podoba! Jeżeli jednak będzie to wbrew regulaminowi co szef robi.