O czym chcesz poczytać na blogach?

Komisy samochodowe

ewela-162.blog


Pluszowy króliczek
Rachel wracała od przyjaciółki. Śpieszyła się, bo miała być w domu o 23.00 a na jej zegarku była 22.22. Wiedziała, że jeśli nie wróci do domu na czas, czeka ją duża awantura, gdyż jej ojczyn nienawidzi spóźnień. Stwierdziła, że pójdzie na skróty przez stary komis samochodowy, od dawna już nieczynny. Skręciła w lewo i przeszła przez ogrodzenie. Starała się omijać kałuże, żeby nie zmoczyć nowych jasnych dżinsów, które dostała od cioci na urodziny. Robiło jej się coraz bardziej nieprzyjemnie. Ostatnia lampa była na skraju uliczki, która zakręcała i szła w.Widok... Na lustrze było napisane krwią „nikt mi nie pomógł!” a na ziemi leżała gazeta z przed 10 lat. Na pierwszej stronie było zdjęcie małej rudej dziewczynki. Pod zdjęciem napisane: „10 letnia Suzanne mgwałcona i uduszona o godzinie 22.25 przez straszliwego psychopatę, na terenie komisu samochodowego. Ciało znaleziono po 15 dniach, zmasakrowane przez szczury... sprawcy nie odnaleziono” Dziecko na zdjęciu, ściskało w rękach małego, pluszowego króliczka...
skomentuj (0)


2004-02-27 14:57:25
Piatek:]
Już po wszystkim:) próbne egzaminy.

Straszne Opowieści - Onet.pl Blog

 

Rachel wracała od przyjaciółki. Śpieszyła się, bo miała być w domu o 23.00 a na jej zegarku była 22.22. Wiedziała, że jeśli nie wróci do domu na czas, czeka ją duża awantura, gdyż jej ojciec nienawidzi spóźnień. Stwierdziła, że pójdzie na skróty przez stary komis samochodowy, od dawna już nieczynny. Skręciła w lewo i przeszła przez ogrodzenie. Starała się omijać kałuże, żeby nie zmoczyć nowych jasnych dżinsów, które dostała od cioci na urodziny. Robiło jej się coraz bardziej nieprzyjemnie. Ostatnia lampa była na skraju uliczki, która zakręcała i szła w.

Widok... Na lustrze było napisane krwią „nikt mi nie pomógł!” a na ziemi leżała gazeta z przed 10 lat. Na pierwszej stronie było zdjęcie małej rudej dziewczynki. Pod zdjęciem napisane: „10 letnia Suzanne zgwałcona i uduszona o godzinie 22.25 przez straszliwego psychopatę, na terenie komisu samochodowego. Ciało znaleziono po 15 dniach, zmasakrowane przez szczury... sprawcy nie odnaleziono” Dziecko na zdjęciu, ściskało w rękach małego, pluszowego króliczka

Spencerka (19:15)

Arkadiusz Werelich

Cenach. Z jednej strony do kasy miasta wpłyną dodatkowe pieniążki, z drugiej strony ta okolica przestanie “straszyć”.
Lub jeśli i tak “elektryczny blaszak ma zniknąć, to wyrównać ładnie teren, wysuszyć, ułożyć kostkę (lub taniej – wysypać kruszywem) i wynająć na jakiś komis (o ile sąsiadująca działka – ta pusta – również należy do miasta). Generalnie jestem za tym, aby dochody z ew. wykorzystania tego terenu poszły w pierwszej kolejności na pomoc finansową np: “pierwsza wyprawka” dla dzieci z biednych rodzin które idą do pierwszej klasy, a w drugiej.

    Wysłany przez iza w dniu Maj 5, 2011 o 7:21 am

    Myśle że Parking to jest dobry pomysł, elektryczny sklep był bardzo przydatny wszystko w nim było teraz po głupia żarówke trzeba jechać do większego sklepu handlowego, żelazny powinien zostac albo byc przeniesiony, Komis samochodowy to zły pomysł, i proszę nie wynajmujmy tego miejsca dla sieci sklepów np Lidl , Tesco, Biedronka.
    Parking bo w okolicy jest przystanek autobusowy.

Malanowski&Partnerzy - Onet.pl Blog

Nawrocka jest przekonana, że jej mąż, Tomek, zaginął. Poprzedniego dnia poleciał w delegację do Hamburga. Po wylądowaniu nie zadzwonił do Martyny i nie wrócił do kraju porannym lotem. Kobieta prosi, by Malanowski go odnalazł. Detektywi odkrywają, że Tomek nie poleciał do Hamburga. Trop prowadzi do komisu samochodowego, w którym pracował i przesłuchują pracowników. Jeden z nich, Artur, sugeruje, że Tomek miał dość zaborczej żony i uciekł od niej. Malanowski odkrywa, że ze wspólnego konta Nawrockich zniknęły pieniądze.


Malanowski i Partnerzy (odcinek: 320) - 13.09.2011

Matka Arka.

Wszystko zostanie wyszczególnione na obdukcji. 
- Dziękuję pani. - Tomek odsunął się kawałek by ochłonąć. Zauważył, że Wojnowski stoi jeszcze z policjantem przy radiowozie i szybkim krokiem do niego podszedł.
- Ty pi……ny zboku! - rzucił się na niego z rękami Tomek a komisarz podbiegł i odciągnął go od niego. Detektywi widząc całą sytuację natychmiast do nich podbiegli.
- Puszczaj mnie! - krzyczał Tomek na komisarza.
- Tomek co ty wyprawiasz?! - spytała Magda. - Niech go pan puści!
- Będzie pan spokojny?!
- Będę!  - odkrzykną.

Buduję dom – poradnik “domowy”

Ofertach. Przeciwnie, życie pokazuje,że śledzenie na bieżąco informacji różnych w prasie czy internecie od najmłodszych lat, pozwala na poszerzenie horyzontów i lepsze życiowe wybory. Nikogo nie gorszy przeglądanie rubryk ogłoszeń nieruchomości, pracy, sprzedaży. Ktoś zainteresował się tak bardzo branżą samochodową,że założył komis samochodowy, ktoś inny nieruchomościami,że założył sam biuro pośrednictwa lub został deweloperem. A może kogoś zainteresowała praca w branży reklamowej. Wtedy, nie było do pomyślenia, by było tak łatwo coś zmienić, w swoim życiu. Wyjechać do innego miasta, zmienić pracę, tak pozyskać bez.