O czym chcesz poczytać na blogach?

Komisja wyborcza

Silny Aleksandrów Kujawski - społeczny blog o życiu w Aleksandrowie Kujawskim. - Onet.pl Blog

W statucie MCK, uzyskałem odpowiedź od Pana Przewodniczącego, że moje uwagi zostały przekazana do Pana Tomasza Krzemińskiego - Przewodniczącego Komisji Oświaty i Kultury RM.

Mam nadzieję, że Rada Miasta i Komisja, która pracuje nad zmianami, zechce wprowadzić w życie niektóre moje propozycje. Cieszy mnie też fakt, że radni są otwarci i chcą słuchać głosu obywatela tego miasta.

Ł. Młynarczyk

Myśle, że Napieralski musi teraz unikać błędów, a takim błędem będzie nie wskazanie kandydata, którego popiera w II turze. Jeśli popełni błąd, który zrobił Marek Borowski grozi nam IV RP, a wtedy cała odpowiedzialność spadnie na Napieralskiego i z elektoratem zgarniętym w wyborach może się pożegnać.

Wyniki w powiecie. Cieszy mnie frekwencja w Ciechocinku (66,76%), choć w mieście Aleksandrów Kujawski też jest bardzo dobra (52,14%). Zaskakuje mnie skąd Waldemar Pawlak uzykał tyle głosów (23) Nieszawie ???. Sprawa firmy.

Daniel Jacent - Prawda o Mysłowicach - Onet.pl Blog

W obwodowej komisji wyborczej nr 31 w Kosztowach doszło do poważnych nieprawidłowości podczas wczorajszych wyborów. Niewielką liczba głosów wygrał ta Komorowski. Niestety do urny wyborczej wrzucono więcej głosów niż kart wydała komisja. więcej informacji na stronie myslowiczanin.pl.

Sprawę ujawnił mąż zaufania Piotr Oślizło - Radny Prawa i Sprawiedliwości.


DJ (08:53)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
DJ(treść i ilustracje);
 

Niezależny Żyrardów

Karnych odsetek), przyszłości Rewala, przyszłości PEC – u, tworzenia nowych miejsc pracy dla czł. i sympatyków PO, wyrzucania pieniędzy na propagandę sukcesów, których nie ma – Prezydent Wilk ma pełną władzę.
Moje zdanie poparte jest uczestniczeniem w komisjach poprzedniej kadencji RM – nie zdarzyło się, by jakakolwiek uchwała została zmieniona przez konstruktywne wnioski radnych z klubu PO, było tak jak chciał Prezydent.

Po wynikach głosowania widać także do czego potrzebny był Pan Lucjan.
Stanowił.

Zastępcę Ryszarda Chudzika, za totalne spieprzenie sprzedaży terenów PGK pod podstrefę ŁSSE. Tylko nieliczni wiedzą, ile na tej transakcji stracił budżet miasta. Panie Prezydencie, półtora roku bez 3 000 000 PLN w kasie miejskiej, to bardzo długi okres.

 

 

17:10, niezalezny_zyrardow
Link
wtorek, 21 grudnia 2010
Korupcja wyborcza.

No to jesteśmy już po wyborach. Coraz.

marekutracki.blog

W okręgu wyborczym wynosi 11.

skomentuj (0)

Potrzebni kandydaci do obwodowych komisji wyborczych 2005-08-17 13:13:23

Przypominam, że 26 sierpnia mija termin zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych.
Zgłoszenia proszę kierować do 24 sierpnia pod nr tel.:22 694 20 18, ew. 622 47 82 (wiadomość dla Marka Utrackiego)
Przymominam: praca w komisjach wyborczych jest płatna (160 zł.)

skomentuj (0)

160 zł. za pracę w Obwodowych Komisjach Wyborczych 2005-08-17 14:20:33

Przypominam o konieczności zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych.

Między słowami, między niebami...

No to mamy już prezydenta - tzw. mniejsze zło. Mam nadzieję, że sąd nie uzna ewentualnych protestów wyborczych i dojdzie w sierpniu do zaprzysiężenia. Czuję jakiś przesyt tą polityką...

Wieczór wyborczy - a właściwie noc wyborcza - to istny horror, który przypominał mi to, co się działo w wieczór wyborczy 1990 r., kiedy Stan Tymiński ku ogólnemu zaskoczeniu zdobył więcej głosów niż Mazowiecki. Ja akurat tej nocy (tj. z 4 na 5 lipca br.) nie spałam, gdyż musiałam pracować nad jednym zleceniem. Szło.

Skoro 100 lat po zaborach głosują wciąż tak samo...

Te całe wybory jawią mi się jednak jako "szopka". Kandydaci wszyscy jak zawsze kłamią jak z nut, może tylko ten Korwin-Mikke jest sobą i mówi dokładnie, co myśli. W komisjach lokalnych pewnie też tradycyjnie fałszuje się głosy... tak było 20 lat temu i tak jest chyba wciąż, co wynika z prywatnych śledztw korwinowców. Wywalili iluś tam pijanych członków komisji lokalnych. Ogółem zdarzyło się w tych komisjach ponad 50 różnych incydentów..

Cuius regio, eius religio - Onet.pl BlogAczkolwiek, nawet obawiając się nieco możliwej konfrontacji Jarosława Kaczyńskiego z Grzegorzem Napieralskim, bo niechybnie przyniosłaby ona zwycięstwo tego pierwszego, głosowałam na Napieralskiego. W II turze muszę swój głos oddać Komorowskiemu. Szkoda...

W mojej Komisji stanowczo zwyciężył Bronisław Komorowski, stosunkiem głosów 2,5:1 z Jarosławem Kaczyńskim. Tak, nie mylicie się... Reszta kandydatów pozostała daleko w tyle za czołową stawką POPiS-u. Uzyskane wyniki kształtowały się na poziomie 1 - 1,5%, może poza dwoma jeszcze.


20 czerwca 2010
wybory prezydenckie
cisza wyborcza trwa - wiadomo...   

Ja chciałam tylko donieść uprzejmie, iż lokal wyborczy otworzyłam zgodnie z przepisami ustawy o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Uchwały PKW z dnia 26 kwietnia 2010r. oraz regulaminu Obwodowych Komisji Wyborczych ;-))))) - dnia 20.

komuch2

A dzień to był szczególny: w tym uroczystym dniu, Naród miał wybierać swoich wybitnych przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego, aby Go tam godnie reprezentowali.

Ponieważ udział w komisji wyborczej był płatny, postanowiłem sobie dorobić i parę tygodni wcześnie udałem się po błogosławieństwo do naszego przewodniczącego. Przewodniczący łaskawie mnie zatwierdził i teraz siedziałem sobie po drugiej stronie biurka i zastanawiałem się co się dalej stanie.