O czym chcesz poczytać na blogach?

Komisariat policji

ivi1301.blog

Mnie do pokoju przeznaczonego dla dzieci(zabawki,tv z dvd z bajkami itp.).Policjantka przyniosła mi moje 2 walizki,torbę podręczną.Otrzymałam kawe, kanapkę i małą cole.O 17:00 poinformowano mnie że o 17:30 zostaną mi zadane kolejne pytania.Między czasie pozwolono mi wyjść  zapalic papierosa przed komisariat policji ale tylko w obecnosci policjantki(która była tłumaczem ale nie przysięgłym).Na budynku komisariatu była tablica informacyjna ale nie było nic napisane iż jest to komisariat.Na moje pytanie dostałam odpowiedz twierdzącą iż to komisariat policji.W głębi siebie miałam watpliwości,ale zatrzymałam je.

Blog w11fankaZa sprawą policjantów z Wydziału Śledczego "W 11” miliony Polaków niemal każdego dnia uczestniczą w pościgach, śledztwach i strzelaninach. Produkcja "W 11” powstała na licencji niemieckiego serialu "K 11”. W polskiej wersji zdjęcia kręcone są w budynku V Komisariatu Policji Kraków Łobzów, a kryminalne sprawy prowadzą na zmianę trzy pary autentycznych komisarzy: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Każdy z nich na czas kręcenia serialu wziął bezpłatny urlop i oddał siędo dyspozycji komendanta.

znowutalodz.blog- A mnie się przypominają patrole Radia Maryja na Przystanku Woodstock - odpowiada Wardawy. (GW)

bratAmen

skomentuj (0)

W Łodzi brakuje policjantów 2005-08-04 16:39:43

Z każdym dniem w łódzkiej policji ubywa funkcjonariuszy. Najgorsza sytuacja jest w prewencji i drogówce, gdzie jest ponad 100 wakujących stanowisk. Chętnych do pracy nie brakuje, brakuje natomiast pieniędzy na dodatkowe policyjne etaty

Z każdym dniem w łódzkiej policji ubywa funkcjonariuszy. Odchodzą na emeryturę albo.

Ulicach, coraz rzadsze kontrole drogowe, coraz dłuższe śledztwa.

Etaty teoretyczne

Najgorsza sytuacja jest w prewencji i drogówce, tam brakuje ponad 100 policjantów. W ciągu sześciu miesięcy tego roku ze służby odeszło tylu policjantów, co w całym 2004 roku. Często zdarza się, że komisariaty są w stanie wystawić na zmianie tylko jeden radiowóz na całą dzielnicę. To szokująco mało!

Wydawałoby się, że problemu nie ma, bo chętni do pracy w policji wciąż się zgłaszają, a w samej komendzie miejskiej czekają na nich 134 wakujące miejsca. Niestety, tylko teoretycznie. - Ta.

generau i jego historie

Ratunkowym, osoby B. i C. przeraziły się i wpadły w popłoch. wtedy na szczęście osoby D. i E. podpowiedziały osobom B. i C., by zadzwoniły na Policję. pod numerem 997 osobie C. nie udało się niczego ustalić, więc wpadła na pomysł, by zadzwonić na lokalny (wedle miejsca zamieszkania osoby A.) komisariat Policji. bardzo inteligentny Pan Policjant nie chciał niczego osobie C. powiedzieć, zasłaniając się ustawą o ochronie danych osobowych, mimo że osoba C. doskonale wiedziała, tak jak i osoba B. zresztą, jak w rzeczywistości osoba A. się nazywa. wreszcie, tonem czysto błagalnym osoba C. wyżebrała u Pana.Bo inaczej czekają ją trzy miesiące pobytu w białołęce. osoba A. tłumaczyła, ale Panowie Policjanci nie rozumieli. osoba A. spędziła noc w zimnej celi, nie została poinformowana, że szukają jej osoby B. i C. oraz mama osoby A. rano osoba A., skuta kajdankami, została zaprowadzona na trzecie piętro komisariatu, gdzie kolejny Pan Policjant miał ją przesłuchać, ale jak stwierdził: "nie chce mi się ciebie, kurwa, przesłuchiwać". i dodał: "ja sobie zobaczę nagranie z kamery przemysłowej, jak się, kurwa, okaże, że współdziałaliście, to cię, kurwa, wysyłam na trzy miesiące na białołękę". działo.

kryminalni po służbie - Onet.pl Blog

- Ty, a Marek ... Hmmm... - nie wiedziała jak z tego wybrnąć - on się dowie w odpowiednim czasie i tyle.

- W porządku to już nie naciskam - uśmiechnął się do niej Adam i znowu zatopił się w papiery.

Tymczasem Marek po opuszczeniu komisariatu z gwizdem i szerokim uśmiechem na ustach pojechał do swojego mieszkania trochę odpocząć, ale z nadmiaru wrażeń nie mógł usnąć. Leżał tylko na łóżku i myślał o tym co zaszło między nim a Baśką. Sam nie mógł uwierzyć, że w końcu wyjawił swoje uczucia, że ją pocałował!.

Ich usta już miały się połączyć, gdy nagle zadźwięczał sygnał telefonu, brutalnie sprowadzając ich na ziemię.

 - Ja odbiorę - Marek prawie biegiem ruszył do aparatu.

 - Halo? ... Nie to nie sklep obuwniczy, dodzwoniła się pani do komisariatu policji... Spokojnie, nic się nie stało... Rozumiem... Do widzenia - odłożył słuchawkę i zaczął się śmiać.

 - Co to było?

 - Jakaś kobieta pomyliła numery, ale jak dowiedziała się, że to policja to zaczęła się tak gęsto tłumaczyć, że.

Życie Tytanów - Onet.pl Blog

2. Nowy Początek. Nowi wrogowie. Cz II

Fajnie, że komentujecie ;]. następne opo dla was ;*

 

 

Robin, Bestia, Raven i Cyborg ruszyli w stronę komisariatu, bo przeczuwali, że to właśnie tam poleciała ich przyjaciółka. Nie pomylili się ani trochę. Zdążyli tylko zobaczyć Gwiazdkę wlatującą do płonącego budynku komisariatu.

-Gwiazdko stój!!!- krzyczeli przerażeni przyjaciele.

-Idę po nią!- oznajmił zdeterminowany Robin i chciał.

Zaczęli jeść.

-A ty nie jesz?- zapytał Robin Gwiazdkę

-Jakoś nie jestem głodna...-odpowiedziała

-Czy cos się sta...- zaczął Robin, ale nie dokonczył, bo włączył się alarm. Wszyscy podbiegli do telewizora na którym automatycznie ukazał się obraz atakowanego miejsca.

-Atakuja komisariat policji!-rzekła Raven