O czym chcesz poczytać na blogach?

Kominy

Blog Budowniczy

Jak Arizona? Gmina Kobylnica, gdzie znajdują się Zagórki i toczyła się akcja reportażu, 67,15 % na ...Bronisława Komorowskiego.

3.A jak głosowano w więzieniach? 91,9 % na Komorowskiego!

PS. Powyższe zestawienia nie mają niczego udowadniać - jedynie wskazać że wszelkie podziały wyborców na "zacofanych" głosujących na jednego Pana K, i "oświeconych" głosujących na drugiego Pana K., są pozbawione sensu.

 

Za : Główny Urząd Statystyczny, Trwanie życia w Polsce w 2008 r.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Bezrobocie rejestrowane w Polsce, maj 2010 r.

Państwowa Komisja Wyborcza, Wybory 2010 - wyniki głosowania.

www.gazeta.pl

 

20:46, blogbudowniczy
Link Komentarze (1) »
czwartek, 03 czerwca 2010
Lęki i teorie spiskowe

Po katastrofie prezydenckiego Tupolewa mnożą się jak grzyby po deszczu wszelakie teorie spiskowe. Z wielkim.

opowiesci-z-przedzalnianej.blog

Lodowatą wodą ze źródełka. Mimo czarów i uporu,  lodowata woda pozostała lodowatą wodą, a kawa osadzała się nieapetycznie na dnie filiżanki. Ona poddała się pierwsza...

- Mam dosyć! Ja chcę kawę!!

Pozostałe czarownice spojrzały ze smutkiem w mądrych oczach.
- My też chcemy- powiedziała cicho Luna- no ale wiesz jak jest. Jesteśmy w czarnej dupie.
- Ludzie mieszkają w domach bez kominów, więc nie ma kominiarzy.Proste i logiczne. odparła Angelene.
- Może i mieszkają ale my jednak komin mamy... tylko Kominiarza brak... westchnęła Luna.
- a nasze kominy mają wyjątkowo pokaźne rozmiary- dodała Leandra
- i w związku z tym też i potrzeby- odparła Luna.
- No dobrze, ale to nie zmienia faktu, że ja nadal nie mam kawy! - krzyknęła Angelene.
- Trudno. Poradzimy sobie jakoś. Zawsze sobie radzimy. - rzekła Luna.
- Masz rację.- odpowiedziała Angelene. I zaczęła rozmyślać jak naprawić komin.

 Każda z Czarownic wróciła do swoich zajęć. Leandra poznawała tajniki prześwietlania iostoty ludzkiej, a Angelene i Luna tworzyły swoje mgr (magiczne galaktyczne rozkminy).

 Ten wieczór się nie udał. Nie udała się.

Poruszenie...zachwyt...

Swoje otulenie! Są też pięknie ekspresyjnym elementem całej sylwetki, oczywiście gdy pozostałe elementy ubioru są dobrze dobrane. Ja polecam komin jako kontrę w kompozycji zestawu, w który się ubieramy. Faktura, kolor, sposób ułożenia, przestrzenność - to tylko niektóre sposoby, jak taki kontrast uzyskać. Warto komin wyeksponować. Ten element ubioru bardzo dobrze to znosi. W jakiś naturalny sposób do tego się świetnie nadaje. Oczywiście bardziej stonowanych relacji pomiędzy kominem a resztą ubioru nie wykluczam, nawet je lubię jednak nie zawsze mam na nie ochotę. Uwielbiam eksponować kominy! Chciałabym zaprezentować Wam propozycje moich stylizacji ale wciąż zbyt zagoniona jestem z organizacją mojej galerii w internecie. Zwyczajnie nie mam jeszcze czasu aby zorganizować sesję fotograficzną ale stylizacje w przyszłości się pojawią z pewnością. Tymczasem zobaczcie mój komin, który zrobiłam w zeszłym roku.

Ubrałam w niego nie tylko kobietę ale i mężczyzne. I to kolejna piękna cecha kominów. Mężczyźni też wyglądają w nich obłędnie.

Moda jest czymś cudownym. To nie tylko wielki przemysł i.

tanczaca-z-diablami's blog

Chca pomagac w byciu silnym? czy nie mozna byc raz na jakis czas po prostu slabym czlowiekiem...?
...dziwnie jest czuc sie slabym...wtedy cztery sciany swiata wydaja sie byc zbyt wysokie. wszystko zbyt trudne...ale przez moment nie mam ochoty byc silnym dziqsem. nie mam sily byc silna. chce zasnac...
mala dzika.

PSyt
"where are your friends, where are your children?
Is this your house, is this your home?
'cause nothing ever last forever,
'cause everybody sleep alone."
???

dzikie
2003-07-25 08:43:40 skomentuj (2)


buziaki spod komina...
komin. komin. komin. mam kominomanie. kominofobie. nie zrozumie tego nikt, kto nie mieszka pod kominem. kiedys chcialam wejsc na ten komin i sie wydzierac, zeby mnie wszyscy zauwazyli. Teraz tez chce. a jakbym spadla z komina...? czy ktos zidentyfikowalby zwloki???...nie, nie mam zamiaru. nie jest az tak zle. ...chce na cmentarz. martwi lepiej rozumieja od zywych.

PSyt
buziak for ola. thx za list szkrabie. i poduszke w ksztalcie serduszka kupiona na targu w koluszkach^^
and buziak for roky. za to ze jest obok.
i dla sis. za to, ze teraz jej nie ma. za to, ze jest teraz szczesliwa. no,.

Elvisowy blog Elvisa

            - Panie, to wszystko ta młodzież! Oni klną tak, że aż serce boli. Ja pamiętam jak to było za okupacji. Niemiec był jaki był, ale za to jaki porządek. I klatka zawsze była sprzątnięta. A tera! Panie! To ta z dołu, tego Waldka żona, to nie sprząta, tylko się z tym synem Jaśkowym spotyka co wieczór, wie pan, tym co on tą żonę zostawił i innej bachora zdmuchał! Oj panie za Niemca to porządek był... (mówimy jej, że chodzi nam o zamach na komin). Panie to wszystko przez tą Marzenkę, tą  z pod „piątki”, ona nic tylko te paluszki solone jje i krakersy tego lajkonika. I suka też nie sprzątnie klatki, tylko tą swoją córkę, tą co we Włoszech na w azbeście robiła i to co ona z tym Adasiem w krzakach się puściła, to ona jej wiecznie nowe kapcie kupuje i te gazetki takie, takie świństwa! Oj za Niemca to było, oj i inaczej nawet ziemniaki smakowały... (chyba za wiele nie udało się od niej wyciągnąć).

.:: moje miasto wrocław, wrocław moja enklawa ::.

Gwałtownie zrobiło się znacznie ciaśniej i dopóki nie przywykłam i nie opatrzyły mi się nowe twarze czułam się nieco niekomfortowo. Szczęśliwie okazało się, że pod ten dach zjechali, z różnych zakątków Polski i nie tylko, ludzie w większości wspaniali. Niekomfortowo czułam się też momentami za sprawą czerwono czarnej małpy, nie po raz pierwszy zresztą, ale to już temat na osobną historię i o tym może za chwilę, a może jutro na przykład.

Po drodze jeszcze jeden wieczór spędzony u znajomych w kolejnym wyjątkowym domu. Zapach kadzidełek, indyjskie akcenty, otwarty (w sensie, że bez szybki) kominek o dziwacznym kształcie, świetni ludzie i żyjące pod jednym dachem, w pełnej zgodzie zwierzęta – koty, psy, szczur, kura. Tak – kura, taka zwyczajna, ruda, tyle tylko, że nie siedzi w kurniku, tylko żyje sobie w domu, lubi być głaskana, sypia czasem w łóżku, czasem ma problemy z zaśnięciem i trzeba ją do snu ugłaskać i utulić.

Zabawa sylwestrowa w kilku odsłonach – początek w domu, delikatnie, akt drugi na niedziałającej od ładnych kilku dekad stacji kolejowej, akt trzeci – chwilowe wyalienowanie się z rozentuzjazmowanego tłumu i powitanie 2007 na peronie pod latarnią w.

The Sims 2,3 - Onet.pl Blog

Dom. W budowaniu masz drzwi z kokardą i wiankiem. Zrób jakie chcesz. Okna możesz kupić takie z ozdobami, jakby szron. Na dworzu postaw bałwana i zmień jego głowę, środek i kapelusz. Bałwana znajdziesz w ozdobach z trzech kółkach. Zrób Renifera, taką wieelką choinkę białą ( w ozdobach gdzieś Xd ) możesz zmienić jej kolory oczywiście ;p możesz też na dworzu zrobić radio - bałwana. Żeby na dworzu grała muzyka, lub gdy chcesz to w domu. W budowaniu w roślinach masz nowe drzewa. Np: Choinkę ustrojoną różnymi ozdobami, drzewko "jesienne" tak jakby też z ozdobami. W domu najlepiej gdy ma sie CPR to zrobić Komin. Nawet gdy sie ich nie ma to najlepiej zrobić ;p Dlatego, że: W CPR zimą można sie 'zamrozić' i wtedy komin jest baaardzo potrzebny bby sie ogrzać. A jezeli nie masz CPR to poprostu komin jest potrzebny do skarpet z prezentami ;p możesz je zrobić gdy masz komin :P . Nad kominem możesz powiesić obraz świąteczny, który jest w obrazach ;p . a na kominie po bokach np: Takiego Mikołaja co jest w rzeźbach lub chatkę z piernika itd... W pokojach możesz robić choinki. UWAGA! NIE ZAPALAJ ZA CZęSTO LAMPEK NA CHOINCE!! CHOINKA MOżE SIę SPALIć! JAK CHCESZ ZAPALIć TO NAJLEPIEJ ZRóB ALARM! Są 2 choinki. Dobra teraz kuchnia..