O czym chcesz poczytać na blogach?

Komedia romantyczna

Lama sabakthani on PIANO theme 3.0

23.II.2007 2007-02-23 22:50:38

Zawsze gdy rozmowa między mną, a kimś kto jeszcze o tym nie wie, czyli zazwyczaj osobą dopiero co poznaną, schodzi na filmy, które lubimy oglądać, wymieniam trzy moje ulubione gatunki. Są nimi kolejno: dramaty psychologiczne, horrory (klasy B,C i D) oraz komedie romantyczne.

Często ludzie się krzywią. Lubisz oglądać komedie romantyczne?! Tak, lubię. Nie widzę w tym nic niezwykłego... Lubię ten rodzaj filmu za jego piękną naiwność, za ciepło, które od niego bije, za otuchę, którą wlewa w duszę. Poza tym, co by nie mówić, często mnie śmieszą. I to nie tak.

Gniazdo Bis

Wieczór wysłałam do Artysty wiadomość o mej nieudanej wyprawie na jego przedstawienie. Zresztą praktycznie od razu spod teatru. Mój czarodziejski mózg oczywiście natychmiast wytworzył sobie scenariusz, jak to on natychmiast odpisuje, że może wobec tego go odwiedzę, skoro mu się z nagła zrobił wolny wieczór i w ogóle komedia romantyczna. Gdzieżby. W ogóle nie odpowiedział, kropidlak jeden. Trochę jestem przyzwyczajona i taka w zasadzie była niepisana umowa, ale dotyczyła SMSów o pierdołach, a to przecież była poważna sprawa. Dla mnie.

Tak trochę mi było przykro w związku z tym i jadąc w niedzielę do pracy, w piękny,.

O TEATRZE !

Tagi: recenzja teatr
15:15, martarybarczyk , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 lutego 2012
Komedia romantyczna

6.02.2012 roku premiera na telewizyjnej scenie teatralnej, sztuka Wojciecha Tomczyka Komedia romantyczna. Reżyseria Michał Gazda.

Obsada:

Andrzej Zieliński

cała prawda o....

Fajnie, gdyby nie był to kolejny okropny film, którego fabuła jest tak beznadziejna, oczywista, wyidealizowana i totalnie absurdalna, że aż przykro się na to patrzy. Gra aktorska jest na dobrym poziomie, poszczególne wątki także w miarę, jadnak ogólny obraz jest tak bardzo nierealny, że bardziej było to dla mnie s-f niż komedia romantyczna! Tylu absurdów w 1,5h filmie to ja chyba nie widziałam. Wybaczam Juli, że przez 7 lat ukrywała zrobione na imprezie dziecko, ponieważ cały czas kocha jej ojca, ale te wszystkie powiązania rodzinne, ta Michalinka udająca, że nie zna tej pani, mieszkanie 2 kroki dalej i Michał, który sprawia wrażenie jakby nie.