O czym chcesz poczytać na blogach?

Kombinacje

Polskie Tablice Rejestracyjne | Just another WordPress.com weblog

Zasoby numerów

Powiaty z wyróżnikiem dwuliterowym

 • I zasób – 2 litery + 5 cyfr – 99 999 kombinacji (np. XY 12345)
 • II zasób – 2 litery + 4 cyfry + 1 litera – 199 980 kombinacji (np. XY 1234A)
 • III zasób – 2 litery + 3 cyfry + 2 litery – 399 600 kombinacji (np. XY 123AC)
 • IV zasób – 2 litery + 1 cyfra + 1 litera + 3 cyfry – 179 820 kombinacji (np. XY 1A234)
 • V zasób – 2 litery + 1 cyfra + 2 litery + 2 cyfry – 356 400 kombinacji (np. XY 1AC23)

Łączna pojemność rejestracyjna – 1 235 799 kombinacji dla każdego z dwuliterowych wyróżników

Powiaty z wyróżnikiem trzyliterowym

 • I zasób – 3 litery + 1 litera + 3 cyfry – 19 989 kombinacji (np. XYZ A123)
 • II zasób – 3 litery + 2 cyfry + 2 litery – 39 600 kombinacji (np. XYZ 12AC)
 • III zasób – 3 litery + 1 cyfra + 1 litera + 2 cyfry – 17 820 kombinacji (np. XYZ 1A23)
  Pierwszą cyfrą nie może być 0.
 • IV zasób – 3 litery + 2 cyfry + 1 litera + 1 cyfra – 17 820 kombinacji (np. XYZ 12A3)
  Ostatnią cyfrą nie może być 0.
 • V zasób – 3.

strzegowskie wiesci - Onet.pl Blog

WSW, w latach 80. zajmujący się prześladowaniem opozycji niepodległościowej, po roku 1990 penetrowaniem środowiska dziennikarskiego i Kościoła. To on zajął się uzyskaniem „materiałów dowodowych” obciążający Sumlińskiego i członków Komisji Weryfikacyjnej. Taka koncepcja zakładała, że dobrowolną „ofiarą” stanie się również Aleksander L., z którym rozmowy T. miał nagrywać. Warto przypomnieć, że w październiku 2007r i pojawiły się publikacje medialne wskazujące na odpowiedzialność Komorowskiego w sprawie inwigilacji członków komisji sejmowej w roku 2000 oraz informacja o wezwaniu kandydata PO na marszałka Sejmu przez Komisję Weryfikacyjną. Niemałe znaczenie dla przyspieszenia kombinacji mógł mieć również artykuł Leszka Misiaka, w którym ujawniono fakt bliskiej znajomości Komorowskiego z płk Aleksandrem L.

 

Również w roku 2007 roku dziennikarz  Wojciech Sumliński przeprowadził z Komorowskim kilka rozmów, w związku z przygotowywanym dla programu „30 minut" w TVP Info materiałem filmowym o Fundacji Pro Civil, w której działalność byli zaangażowani ludzie służb wojskowych.  Być może ten fakt i obawa przed wiedzą dziennikarza zadecydowały o wytypowaniu Sumlińskiego jako główną ofiarę kombinacji. W tym czasie dziennikarz pracował też nad książką o Wojskowych.

Opis gry Syberia2

Koło kubła.

 

8. Możesz zadzwonić sobie z komórki do Oscara w pociągu ale nie jest to konieczne. (numer wybierasz przewijając książkę adresową strzałkami)

 

9. Wróć do głównej wieży i tam na drugim ekranie przyjrzyj się obrazowi na kolumnie po lewej stronie. Użyj ściery na namalowanej książce. Odkryje się pewien układ. Zapamiętaj go.

 

10. Idź do drugiej wieży koło cmentarza. Tam zejdź na dół (trzeba iść korytarzem w prawo). Weź wysięgnik (na ścianie po prawej) i zapalaj świece według wzoru z malowidła. (1-00-11-000-11-00). Jeśli zapaliłeś je prawidłowo to na górze wieży otworzy się małe okienko. Jeśli okno się nie otworzyło to znaczy, że skopałeś kombinacje i musisz od początku zapalać świece. (uwaga: jeśli w pomieszczeniu są mnisi to.

zagubiona - Onet.pl Blog

Osobne konta i jezeli nie zostaly one zaciagniete na wspolne wydatki na jedzenie, czynsz etc. uffff.....znowu jestem szczesliwa, ze nie biore rozwodu wg. prawa polskiego!

ksiotek (09:43)
7 galaktyka

18 czerwca 2009
kombinacje

kombinacje...

nie chodzi mi tu o kombinacje hasel, szyfrow...tylko o kombinacje mojego meza...

musze tutaj jednak dodac, ze znacznie latwiej byloby odgadnac kombinacje szyfrow, czy tez trafic 6 w lotto niz zrozumiec/ przewidziec/ odgadnac to co sie w jego glowie klebi...

 

wiadomosc z wczoraj: maz oznajmia mi telefonicznie, ze splacil moj kredyt i raty za meble!?

poniewaz docenia to, iz ja mu w zyciu pomoglam (?), ze mu dlugi splacalam (?) i nie chce mnie teraz tak ze wszystkim samej zostawic...

 

dodam, ze nikt mi meza nie podmienil, ze to nadal ta sama osoba, ktora jeszcze tydzien temu twierdzila, ze to co dla niego zrobilam, to byl moj obowiazek jako wspolmalzonka, ze on i tak na tym wszystki stracil a ja zyskalam,.

SzpunerBlox

W pięciu igrzyskach olimpijskich, począwszy od roku 1994. W 2006 roku w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajął czwarte, a w 2009 - drugie miejsce. W dorobku miał pięć zwycięstw w zawodach Pucharu Świata, po dziewięć razy plasował się na drugiej i trzeciej pozycji.

Karierę rozpoczynał w Ryfamie Rybnik i kontynuował w Biathlonie Chorzów, Dynamicie Chorzów, a ostatnio AZS AWF Katowice. Od stycznia ubiegłego roku pełni obowiązki trenera polskiej kadry mężczyzn. Prywatnie jest nauczycielem wychowania fizycznego. Ma żonę i dwoję dzieci.  

 

Źródło: wp.pl


02:30, kaspa225
Link Dodaj komentarz »
Zakończenie sezonu 2011/2012 w biathlonie.

Po kombinacji norweskiej, skokach i biegach narciarskich czas na podsumowanie sezonu biathlonowego..

larwa234blog

Duszy a także
medytacji. Pamietaj, że Twoja misja jest częścia zadania całej grupy. Zadanie to zostało nam powierzone przed wiekami.
Jesteśmy zobowiązani wypełnić wszystko co powiedział ON. Może teraz trochę o obowiązkach, które będziesz musiał wypełnić.
Jedynym Twoim obowiązkiem jest niezaniedbywanie tego, co powierzyli Ci inni,nie możesz być jedną z wielu marionetek, jesteś niepowtarzalną
jednostką, dlategoteż zostałeś wybrany. Wybrany przez Jedynego, który ułatwi Ci drogę do upragnionego stanu wyzwolenia
i jedności ciała z duszą, co jest absolutnie niezbędne, aby prawidłowo funkcjonować i bez zastrzeżeń być jedynym, który potrafi. Masz do dyspozycji
cztery kombinacje, z których należy utworzyć jedno niekrwawiące stwierdzenie: kombinacja A:
pięć królików, 1 gram rtęci. Kombinacja B: 6 animalsów z sosem pomidorowym i jaja. Dalszych kombinacji nie ma.
Panowie z Dołu mówią mi: jesteś tak, no weź, a ja mówię: nie, ja jestem tam ,nie ja jestem tam i uciekam. To jest
Twoja prawda, Twoim obowiązkiem i jedynym czego musisz przestrzegać będąc naszym jedynym, niepowtarzalnym
bodźcem. Tworzymy calość tylko we wspólnocie, dlatego nie można Ci opuszczać nas nawet gdyby
bylo to związane bezpośrednio z zagrożeniem życia i śmierci. Śmierci zagrożenie wbrew pozorom
istnieje tylko w tym wymiarze gdzie nie mamy kontroli nad naszymi.

dupatygrysajedi.blog

Dobranoc, o ile ktoś lubi mój głos a z tego co wiem to większość raczej uważa mój głos za irytujący.

Zszedłem z tematu. Myślałem o tych sejfach. Nad sensem idealnych zabezpieczeń. Najpierw wyobraźmy sobie ten sejf, wsadzamy do niego coś bardzo ważnego, coś czego zastąpić się nie da. Zamykamy sejf który jest zabezpieczony 6 cyfrowym szyfrem. No i co jak zapomnimy tego szyfru? Ano mamy parę możliwości. Pierwsza to podejście matematyczne i przejście przez każdą możliwą kombinację 6 cyfr. Ja ścisłym umysłem nie jestem i nie wiem ile to nam daje kombinacji, ale policzyłem na palcach i to chyba daje milion kombinacji. Chyba że zapomniałem że to jakieś cwane jest. No ale dajmy na to że mamy milion kombinacji i po kolei próbujemy każdej kombinacji od 000000 do 999999. Zajmie to zapewne mnóstwo czasu, oczywiście zalezy od tego jak szybko trafimy na tę prawidłową kombinację. Wiemy o co chodzi. Inna opcja to załatwić sobie stetoskop i jak w starych filmach czy tam kreskówkach ten sejf rozpracować słuchając jak koła zębate cykają. W sumie nie wiem czy tak się da ale powiedzmy że to jakaś opcja. A jak jesteśmy niecierpliwi to można sejf zepsuć. Na pewno nie jest to łatwe i też pewnie zajmie dużo czasu. Pomińmy zupełnie fakt że możemy zepsuć też przypadkiem zawartość sejfu. Zakładamy że tylko my pamiętaliśmy szyfr. Jak ktoś jeszcze inny go znał to możemy być uratowani. Właśnie. tu dochodzimy do.