O czym chcesz poczytać na blogach?

Kombajny

dmuchawce latawce

Jak się dowiedziałam, żeoprócz statusu bezrobotnego ma też zadłużoną kartę kredytową na wielokrotność mojej pensji  to już mi do śmiechu nie było....Myślałam, że eksploduję i moje poczucie humoru jakby mnie opuściło. Czy nazwałam go idiotą, nieudacznikiem czy po prostu życiową- jak to się ładnie mówi- pipą? Nie pamiętam, ale Młody gdzieś to podchwycił i co jakiś czas powtarza:

-Tata jest pipa!Tata jest pipa!

To jest fajne, że dzieci nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Beztrosko zachowują się tak jakby nic się nie stało. A my staramy się robić wszytsko żeby niczego nie wyczuły. Kiedy któregoś wieczoru dyskutowaliśmy z Kombajnem co dalej, młody bawiąc się swoją zabawką-klockowym budowniczym literował sobie coś pod nosem. Nagle nam oznajmił, wskazując na -jak nam się zdawało-Boba:

-To jest TOLO!

Zdziwiona biorę zabawkę , a tam, na plecach budowniczego faktycznie... napis TOLO.

W ten sposób odkryliśmy, że nasz syn przypadkiem nauczył się czytać dwusylabowe wyrazy. Co tam kasa, co tam bezrobocie, mamy za to chyba zdolne dziecko:)

 

 

 

21:38, mufiaczek1
Link Dodaj komentarz »

FOTO

Wg Jacka Pawlickiego
Wrocław z wyboru
Z afganistanu
Zjadamy reklamy
Tagi
 • foto modelka
 • galeria piastów
 • górnik polkowice
 • II liga
 • kibice
 • Legnica
 • Legnica nawałnica
 • legnica praca
 • mecz
 • miedź
 • miedź legnica
 • panorama
 • piłka nożna
 • praca
 • Rynek pracy
 • sesja
 • sesja fotograficzna
 • sport
 • Wrocław
 • zdjęcia
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
Kategorie: Wszystkie | Legnica
RSS
wtorek, 02 marca 2010
Kombajn do pracy poszukiwany?!

Co to jest kombajn?Kombajn to osoba,ha!Nie maszyna prosto z pola.Kombajn jest w dzisiejszym świecie bardzo.

Dziennik Nakręcaczy

Trójce, ale i Trójka dużo na Kombajnie skorzystała, podnosząc swą zszarganą ostatnio opinię (wyczułem w jednym utworze nawiązanie do sygnału tego radia).

Nie mieć zębów przez wakacje
Kombajn do zbierania kur po wioskach powstał w Nowym Dworku (w lubuskim). Od samego początku sporo koncertowali. W roku 2002 otrzymali tytuł Najlepszej Osobowości Scenicznej na festiwalu rockowym w Gorzowie, rok później wygrali Jeleniogórską Ligę Rocka i co zarobili, wydali na debiutancki singiel „Ćwa”. Wygrywali kolejne konkursy, aż wreszcie trafili na pierwszą część składanki „minimax.pl”. Obok Kombajnu istnieje równolegle zespół Materac, tworzony przez wokalistę i gitarzystę, „o charakterze nocnych spotkań przy herbacie”, a z racji składu ich piosenki wykonuje właśnie Kombajn. I tak dalej…

Liście za oknami symulują padaczkę
To zespół tak osobliwy, że chyba bardziej się nie da. Począwszy od muzyki, która na tym albumie jest jeszcze bardziej psychodeliczna niż poprzednie „8. piętro”, po teksty – temat na osobną rozprawę. Tak dziwne, że trudno je pojąć. Wydają się całkowicie bzdurne, a jednak ma się wrażenie, że coś za sobą niosą (bo niosą!). Poza tym są.

Marysia I Artur - Onet.pl Blog

Kaśke by tu piszczeć zaczęła . 

IgUniiA (19:06)
6 No ludzie nieźle się rozkręciliście .
Jednorazówka - wyk. moja siostra ^^ . cz.1
Przedstawienie o co tu wogle kaman . xDD

Artur - rolnik z klasą .
Marysia - swojska dziewka
Radosz - szalony kierowca kombajnu

Iga '' Teraz myśl, ja też myślę ! '' .

Ale co u można myśleć. Poprostu wiocha zabita dechami! . A konkretniej Jelitkowo .

Okres żniw..

- Brrrruumm, wrrrr, brrrrr, piiii . - kombajn Radosza jest jeszcze w dobrym stanie technicznym .

A tym czasem swojska dziewka o pięknym imieniu Marysia hasała sobie po polach. Tak niefortunnie sie złożyło, że napotkała na swojej drodze rolnika Radosza, który dzielnie kombajnuje swoim różowym kombajnem.

My już o tym wiemy...
Marysia nie koniecznie, dalej biegła w jego strone. Tego samego czasu gdzieś niedaleko Artue se zapier.dala kosą w polu.

Momnt grozyy ...

GRAFOROMAN – poważnie niepoważny blog


Tagi: LASHCORE, Multiopowieść, pierdoły
3
Jadwiga właśnie doiła krowę, kiedy poczuła że stodoła zaczyna drżeć. Nie za bardzo się tym przejęła, ostatnio działo się tyle absurdalnych rzeczy dookoła, że głupie drżenie stodoły nie wywołało u niej żadnej reakcji. Wydoiła krowę, nakarmiła świnie, i gdy już miała się zabrać za wywożenie obornika usłyszała nasilający się ryk kilkudziesięciu siników diesla. Wtedy do stodoły wbiegł zasapany Pogromca. - Jadziu kochanie, musisz to zobaczyć. Twój kombajn przyprowadził kolegów? - Kolegów? – otrzepała widły z gnoju, chwyciła je oburącz i żwawo ruszyła w stronę drzwi – ja mu kurwa dam kolegów! Odepchnęła bez trudu próbującego ją ostrzec Pogromcę i wybiegła na podwórze prosto pod lufy czołgów. Stanęła jak wryta, na chwilę ja zatkało, ale natychmiast się otrząsnęła. - Kombajn! Do mnie! Kombajn podjechał kilka metrów przed oblicze swojej pani. Za pomocą klaksonu i karkołomnego tańca połączonego z wyciem diesla próbował jej wytłumaczyć, że zalało kąpielisko Dziewoklicz, i że jego kuple czołgi z którymi od dawna się kolegował musiały stamtąd uciekać. Tłumaczył jej z zapałem,.

Samozwańczy Krytyk Filmowy Stanek - bloog.pl

Za 3 sekundy wchodzimy. 3, 2, 1 !

Prezenter:
Dobry wieczór Państwu. Dzisiejszy news dnia: Stanek nie wymyślił „Ślepej Kliszki" Stanek się kończy. Kostek zastąpi Stanka w „Ślepej Kliszce"! źródło: kostek.bloog.pl.


Prezenter zaczyna wyraźnie przysłuchiwać się w słuchawce, którą ma w uchu.


Prezenter:
O przepraszam. Nowy news dnia: Konstanty Kwas, znany szerzej jako Kostek - dziennikarz społeczny. Prowadzący „Uliczny Kombajn" i „Makulaturę" jest... PRAWICZKIEM! I żeby tego było mało dla zaspokojenia własnych potrzeb fizycznych kupił sobie dmuchaną lalkę z sexhsopu. Uwaga. Uwaga. News dnia... Kupił ją za pieniądze przeznaczone na taksówkę, którą miał dojechać do redakcji Wirtualnej Polski.


W kadrze pojawia się operator „Ulicznego Kombajnu"


Operator:
Tak. To prawda. Konstanty Kwas, znany szerzej jako Kostek - dziennikarz społeczny. Prowadzący „Uliczny Kombajn" i „Makulaturę" nabył za firmowe pieniądze.

Blog

 

 

  Kombajn jedzie!!!!!!!!!!!!!! 2004-03-02 23:21:01


Buehehe no to się dziś wybrechtałam z chopaczków :) hehe poszli po batony i jak zaczeli tak przez cały czas fazy leciały :) buhaha jak ja sobie pomyśle jak Dejna kombajn prowadził buhahha ,, Kombajn jedzie jest fajnie jedziemy na kombajnie. Nieoglądam sieza siebie czy mi szyby ktoś wyjebie czy nie, bo szyb nieposiadam. Pełny kabriolet metaliczny fiolet.... " buehehe nom albo Kaftana :) heh wpierdalał pączka a gada ,,Te jabłka to jakieś dziwne są buhaha" My z dziefka najpożądniejsze :) hie hie pobiłyśmy Devilka mam nadzieje że niezrobi obdukcji buehehe bo bedzie przejeb :) no pozatym to na dworzu zostałąm zbombardowana śniezkami co za chamy żeby w kobiete żucac hehe :) no ale to już inna sprawa niach niach i wiadomośc z ostatniej chwili ====>>DeViLkA<