O czym chcesz poczytać na blogach?

Kolorowanki do wydruku

Mała idzie do szkoły

Mieszczą się w konkretnych salach. Wybrany nauczyciel w wybranej sali przyjmuje interesantów tylko o konkretnej godzinie. Zdobywając te informacje czułam się jak rasowy detektyw, bo każda z tych informacji dostępna jest na oddzielnych kartkach (wydruk A4) na różnych tablicach informacyjnych. Tropiąc nauczycieli w klasach poczułam w swoich żyłach adrenalinę… W moich żyłach z adrenaliną popłynęło coś jeszcze, ale, że jestem dobrze wychowana, to nie powiem głośno co to było.

Mógł odebrać Maryśki. Potem wybiegam z pracy po nią albo i nie (jeśli dzień pracy mojego męża będzie dla nas łaskawy). Na szczęście jest świetlica. Maryśka ma superzajęcia pozalekcyjne i nie odbieram jej przez 16-17.

Szczęśliwie dla domowej logistyki Mała zrezygnowała ostatnio z tańca.

Potem migiem (jeśli w korku robi cokolwiek się migiem), wracamy do domu. Do wyboru zabawa, rysowanie, malowanie, nuda, rolki, rower, koleżanka, Co kto woli.

A i to nie za długo, bo czeka praca domowa, która jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Po pierwsze trzeba o niej pamiętać. Po drugie i dzieci i my rodzice mamy się nauczyć systematyczności. Po trzecie, piąte i dziesiąte: szlaczki, literki, cyferki, rysunki, malunki, kolorowanki. Łatwizna? Zobaczycie sami.

21:48, matka_6_latki
Link Dodaj komentarz »

ZIELONA STRONA ŻYCIA

Ile zaoszczędziłam na środkach do sprzątania, ograniczeniu zakupów ubraniowych, bardziej efektywnym organizowaniu posiłków - to na te 10 zł miesięcznie na biodegradowalne wkładki mogę sobie spokojnie pozwolić. To w końcu cena tylko jednego kolorowego miesięcznika albo dwóch filiżanek espresso :-)

Ale OK. Krytykę przyjmuję do serca i dzisiaj będzie zmiana zupełnie bezkosztowa :-)

***

Z wyjazdu do Krakowa przywiozłam mnóstwo notatek, kilkanaście zapisanych stron, jakieś wydruki, prezentacje i całą masę różnych przydatnych papierów. I dopiero teraz widzę jaki popełniłam błąd :-/ Pracowicie przepisuję zapiski do komputera, żeby na tej podstawie przygotować materiały szkoleniowe. Ile pracy bym sobie.

_BLOG woda - e-blogi.pl

Sprzętu!), wpisał w komputer, przyniósł z zaplecza nowy dekoder, wpisał na komputerze jego namiary i wydrukował aneks do mojej umowy. A przy tym wszystkim drukarka się nie zacięła, nie musiał iść pożyczyć papier od kolegi, i wszystko się na wydruku zgadzało, tak że nie musiał drukować tego drugi raz. To zaczęło mi już pachnieć prowokacją.

2009-08-26

Śniło mi się że widziałem dwa wielkie księżyce w pełni, które wisiały koło siebie i rozświetlały letnie, ciemne, nocne niebo, i że robiłem im zdjęcia. Poważnie! Kiedy zobaczyłem w dzisiejszych e-blogowych Ogłoszeniach ilustrację do artykuliku Zabawa z księżycem, to aż coś przeze.

Spostrzeżenia z restauracji. Zawsze, nawet w tych podrzędniejszych lokalach, wolny stolik wskazuje obsługa, choćby sala była pusta. Dzieci dostają „na dzień dobry” kolorowanki i kredki do rysowania, w ten sposób dorośli mogą spokojnie przejrzeć menu i złożyć zamówienie. Inna sprawa, że kiedy jedzonko wjedzie już na stół, to dzieci odbierają tę swoją chwilową grzeczność z nawiązką.

zdjęcia fotki obrazki


-Za czekaj.Dziadek chce mówić.-powiedział
-Co się stało?-zapytała Bulma
-Dziadek chce mówić.-powiedział
-Myślałam że on nie żyje.-powiedziała Bulma.
- To Dragon Ball.smocza kula.-powiedziała
-Ostrożnie!Nie dotykaj dziadka!-powiedział
-To jest dziadek?-zapytała Bulma
-To jedyna rzecz jaką mi zostawił.Nikomu nie można jej dotykać.Nawet dziewczynce.-powiedział
-Spójrz.Świeci jak by chciała pokazać jaka jest szczęśliwa.Tego jeszcze.

Może spotkać kobietę i mężczyznę. Niezależnie czy sa po ślubie czy nie. Wszystkim im życzę wszystkiego najlepszego.

Jak dbać o swoje dziecko każdy chyba wie. Jednak to co można zrobić dodatkowo to podarować mu trochę zabawy jakim są kolorowanki.

Są to czarnobiałem obrazki, które później się koloruje wypełniając odpowiednimi koloroami. To dziecko decyduje jakie kolorowanki chce kolorować i jakich kolorów do tego uzyć.

Uczmy dzieci malować i kolorować bo to ważne - jak sądzę - później się przyda.

Stąd można pobrać kolorowanki do wydruku.

 

 

 

 

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)