O czym chcesz poczytać na blogach?

Kołobrzeg

Kołobrzeg dla turystów - Onet.pl Blog

Redi (11:34)
0 komentarzy

12 lipca 2011
Kołobrzeg dla biznesu

Kołobrzeg od wieków był miastem w którym dokonywano licznych skomplikowanych i kosztownych operacji handlowych. Dawnymi laty Kołobrzeg bogacił się na zbieranej z tamtejszych solanek soli nazywanej białym złotem. Źródła solne przyniosły wielki majątek i fortunę wielu ludziom. Dziś Kołobrzeg stanowi wielkie centrum wszelkiego rodzaju kontaktów biznesowych. Dzieje się tak ze względu na atrakcyjne położenie miasta. Widok morza, powiew nadmorskiej bryzy i standard hotelowych usług, przyczyniły się do tego, że to właśnie tu wielu ludzi biznesu spotyka się ze sobą by załatwić różne sprawy. Niemal wszystkie hotele jakimi dysponuje miasto wyposażone są w specjalne sale służące do organizowania w nich spotkań i szkoleń firmowych. Sale konferencyjne i szkoleniowe w kołobrzeskich hotelach wyposażone są w klimatyzację, profesjonalny.

Blog o Kołobrzegu

RSS
sobota, 06 marca 2010
O naszym mieście

Coraz więcej osób na miejsce swojego letniego wypoczynku wybiera polskie morze. Niektórzy wolą krótszy urlop w polskich miejscowościach. Bardzo popularnym kurortem jest Kołobrzeg, który zaprasza w swoje progi. Jest to 50-tysięczne miasteczko, uzdrowisko, które leży u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. Znajduje się tutaj  morski port rybacki, handlowy, pasażerski i wojenny. Tysiące turystów przyciągają urokliwe plaże i specyficzny mikroklimat. Dodatkowo mieszkańcy Kołobrzegu mogą korzystać z licznych serwisów ogłoszeniowych. Jednym z nich są ogłoszenia Kołobrzeg. Można tu dodać swoje ogłoszenie lub przeczytać ogłoszenia innych użytkowników. Serwis umożliwia także poprzez e-maila kontakt z ogłoszeniodawcami. Serwis mimo, że jest lokalny, to działa na całą Polskę, dzięki czemu można przeglądać ogłoszenia z każdego miejsca w Polsce. Taka możliwość ułatwia nam dodanie własnego ogłoszenia, na przykład dotyczącego noclegu w mieście, czy w okolicy. Wszystkie ogłoszenia drobne zamieszcza się do kilku działów. Jednak turyści będą najczęściej korzystali z działu kwatery i noclegi.

Joe blog - bloog.pl

W górach jest pięknie latem i zimą, wiosną i jesienią gdy spadają kolorowe liście, a niedźwiedzie i świstaki idą spać. Dla każdego kwatery w Zakopanem są w przystępnej cenie, aczkolwiek najlepiej udać się tam w grupie, zawsze można liczyć na rabaty wycieczkowe, gdy chce się wypoczywać w góralskiej stolicy Tatr Polskich. Szczerze warto doceniać majestatyczne szczyty gór dla ich samych.

Podziel się:
Tagi: zakopane pokoje
Trackback: http://bloog.pl/id,329954248,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wakacje w Kołobrzegu.

sobota, 09 lipca 2011 4:49
Wakacje nad morzem to chyba najlepsza forma relaksu, jaką można sobie wymarzyć po całorocznym wysiłku w pracy, szkole czy na uczelni. Przykładowo, bardzo interesującym i wartym zobaczenia miastem jest Kołobrzeg. Nie powinna nas odstraszać jego popularność wśród turystów, gdyż naprawdę dobrze jest zwiedzić to miasto przynajmniej raz.
Dlatego też wczasy kołobrzeg to świetna opcja na miłe.

KULISY KOŁOBRZESKIEJ RZECZYWISTOŚCI

3.     Jakie ich nazwiska?

Bo patrząc na te prawie tysiąc trzysta polskich grobów na cmentarzu w Zieleniewie, odnosi się wrażenie, że nie polegli oni w walce, ale zostali wymordowani przez jakiś nieznanych niemieckich żołnierzy, którzy bezpiecznie, w całości, ewakuowali się.

4   A może to sowieccy dowódcy wysyłali polskich żołnierzy na bezzasadną śmierć?

Na Monte Casino jednym z dowodów heroizmu polskich żołnierzy jest cmentarz poległych żołnierzy niemieckich, a w Kołobrzegu?

Wspomnienia z wakacji

I jeden jest mądrzejszy od drugiego. To jednak wcale nie było najgorsze, najgorsze miało się dopiero zdarzyć. Nikt się nie spodziewał tego ale po jakiejś godzinie jazdy samochód po prostu zatrzymał się i nie chciał zapalić. Oczywiście rodzice wtedy zaczęli się przekrzykiwać czyja to wina, na całe szczęście nieopodal był warsztat samochodowy i na całe szczęście okazało się że usterka jest na prawdę bardzo drobna, spadł jakiś pasek klinowy i jego zakładanie trwało dosłownie kilka minut i można było jechać w dalszą drogą. Na całe szczęście po tej burzy i awarii dalsza droga przebiegła bez jakichkolwiek zakłóceń i po siedmiu godzinach jazdy widzieliśmy już na horyzoncie Kołobrzeg. Szybko zameldowaliśmy się w hotelu i nawet bez kolacji poszliśmy spać po tym dniu pełnym przygód.

Komentarzy: 0 W drodze na dworzec 2010-12-09
Jak już wcześniej wspomniałam pociąg do Kołobrzegu mieliśmy o godzinie piętnastej i jak już wspomniałam na dworzec mieliśmy tylko piętnaście minut spacerkiem ale tata postanowił że.

basenkolobrzeg.mblog.pl - mBlog

baseny Kołobrzeg, basen Kołobrzeg, projektowanie basenu, budowa basenu, projekt basenu
2010-03-13 | 20:29:31
autor: basenkolobrzeg | skomentuj (0)
Baseny Kołobrzeg to firma która już od ponad dziesięciu lat zajmuje się projektowaniem i budowaniem basenów użytkowych, które sprzedajemy potem na rynku polskim i zagranicznym. Nasze baseny Kołobrzeg cechują się innowacyjnym podejściem do projektowania samego kształtu basenu- dzięki temu iż mamy na posiadaniu licencje na korzystanie z najnowocześniejszego oprogramowania do tego służącego basen Kołobrzeg morze być tworzony według pomysłów i koncepcji naszych klientów. Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce, która projektowanie basenu wykonywane jest od podstaw w jednym miejscu. Sama budowa basenu odbywa się w bardzo krótkim czasie, gdyż większość elementów przed rozpoczęciem zostaje wykonanych w naszej fabryce a potem na miejscu u klienta dokonywany jest tylko montaż. Projekt basenu wykonany w naszym studio jest tak dokładny, że różnice pomiędzy wykonanymi elementami w fabryce a projektem wynosi poniżej jednego milimetra. Tak dokładnie wykonany projekt basenu przy dobrze dokonanych pomiarach na miejscu u klienta pozwala na efektywny i szybki montaż, który jest do tego wykonywany bardzo staranie. W.