O czym chcesz poczytać na blogach?

Koks

Kislorod czyli tlen

Do tego możliwość komentowania przez wszystkich. Niesamowite jest to, że można napisać po polsku, używając normalnych słów, ale nie - trzeba przecież zaklnąć żeby przekaz wstrząsną internetem. Oczywiscie nie wstrząśnie, bo ludzi, którzy tak myślą jest mnóstwo i jedyne co się dzieje to zaśmiecanie internetu komentarzami typu "zajebiste", "o kurwa!", "hardkorowe".

A własnie. Hardkorowym można nazwać już wyszystko. Zaczeło się od "jestem hardkorem", który wspinał się dzielnie po ścianie. Teraz mamy "hardkorowego koksu", który pakuje na siłownia. Strach co będzie następne. Jednak czemu hardkorowy koksu? Nie mógł być koksu z werwą, albo silny koksu, albo coś innego? Po prostu zestawienie hardkorowe i koksu wzięła za serca użytkowników internetu. Ja już widzę taką scenę, że mamusia poda Ci twój ulubiony sernik, a Ty wypalisz "hardkorowy serniczek mamusiu!". To się matula zdziwi.

Nastepnym niesamowitym zjawiskiem jest neologizm w przeklnięciach. Ludzie wręcz prześcigają się w tym jak bardzo ociekające zajebistością przekleństwo wynajdą. Tak, bo teraz.

We śnie człowiek znajduje się we własnym oceanie.— Joanne Kathleen Rowling

Huliganowi nie roznieść chaty i sluchac babci. Pojechałam na miasto, była w końcu dziś taka ładna pogoda. I wróciłam do domu, bąbelek już śpi, a ja jem ciacho, któe moja mama upiekła. Dobre jest :)


2011-04-21 14:49:46 >> Erotyczne sny

Dziś śniły mi się znane mi osoby.. I bardzo dziwne sytuacje.
Śniło mi się, że mieliśmy razem gdzieś jechać, ja Grzesiek i Koks. I wszystko wyglądało tak jakbyśmy razem mieszkali w trójkę. I ja bylam w proszku, oni chcięli się ogolić, więc zajęli obaj łazienkę. Weszłam bez większej krępacji i zaczęłam się kąpać. Oni..byli zajęci sobą. Tak.. albo trzymali się za tyłek albo poprawiali się czule przy goleniu. Kiedy się kąpałam Koks zapytał czy ogoliłam małą, bo chciałby mnie dziś na gładko. Spaliłam się rumieńcem. Potem tak jakby rozmyła się ta scena i nagle pojawiła się nastepna. Siedziałam naga okrakiem na Koksie, obok siedział Grzesiek, tak jakby prowadził auto, ale w.

Tele-show - bloog.pl

Jest 932 616 bloogów | losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Tele-show

Kategorie
  • wszystkie

Hardkorowy Koksu śpiewa chórek

piątek, 09 grudnia 2011

"Ukąszona o świcie" - bloog.pl

Uśmiech.
- Nie poznaję cię! Jak możesz cieszyć się ze śmierci twojej matki?!
Nie odpowiedziałam jej tylko nadal się uśmiechałam. Sama nie wiedziałam z jakiego powodu się cieszę. Przecież już nigdy w swoim życiu miałam jej nie zobaczyć , już nigdy przytulić i już nigdy miałam nie usłyszeć jej głosu. Uśmiech zszedł mi z twarzy gdy tylko sobie o tym pomyślałam. Zaczęłam płakać i krzyczeć . Zostałam teraz całkiem sama. Najpierw tata potem Koks a teraz moja mama. Pozostała mi Jade która miała mnie za psychicznie chorą. Nie miałam już nikogo z kim mogłabym porozmawiać o grożącym mi niebezpieczeństwie i o moich dziwnych upodobaniach. Widząc że się rozpłakałam Jade  przytuliła mnie tak mocno jak tylko potrafiła.
- Przepraszam że jestem taka okropna. Przepraszam że jeszcze żyję.- Wyksztusiłam przez łzy.
- Nie masz za co przepraszać. Ludzie różnie odbierają takie.