O czym chcesz poczytać na blogach?

Kojima

Outer Heaven

Zasnutego ciemnością lasu. Właśnie ciemnością. W ostatecznej wersji las nie był tak gęsty i mroczny. Można zuważyć także większą ilość drzew. Pewnie znowu konsola nie pozwoliła spełnić marzeń designerów. Snake w prezentacji ma strój Iroquiosa Pliskina (czyli Snake’a) z MGS2. Lepiej wygląda natomiast termowizja. W becie nie różni się on znacznie od tego z dwójki. W MGS3 dostaliśmy już poprawnie działający termowizor, pokazujący poprawnie rozmieszczenie ciepła.Gameplay został ten sam. Niestety nie zostało pokazane czy już wtedy twórcy chcieli umieścić w grze system przetrwania oraz CQC (system wali wręcz).

pijany-dentysta.blog.onet.pl

Jego reżysera, pewnie nawet bym po niego nie sięgnęłam. Jednakże zdecydowałam się na ten krok. I nie żałuję.

 

Fabuła „Tokyo Fist” kręci się wokół trzech postaci – wiecznie zajętego agenta ubezpieczeniowego Tsudy, jego żony Hizuru, oraz Kojimy, przyjaciela z dzieciństwa Tsudy, boksera wysokiej klasy. Zjawia się on w życiu małżeństwa zupełnie nagle, pomimo iż agent nie przejawia chęci na wznowienie znajomości. Sam Kojima również wyraźnie nie interesuje się zbytnio swoim starym kumplem,bardziej skupiając się na jego żonie. W końcu za jego sprawą między Tsudą i Hizuru dochodzi do ostrego spięcia, przez co kobieta wyprowadza się do mieszkającego niedaleko Kojimy. Tsuda za wszelką cenę stara się odzyskać żonę, lecz swoim zachowaniem jedynie coraz bardziej ją odpycha. Dręczony nienawiścią do samego siebie, a także „złodzieja” Hizuru, postanawia stać się silniejszym od rywala i także rozpocząć trening boksu. Wtedy to z całą trójką bohaterów zaczynają dziać się rzeczy niepokojące, mogące przynieść.

niyuu-senpai-blog Pamiętnik Dziecka Potępionych...

Pozwala jej uciec. Chii, która znajduje się dalej w domu Kojimy nie wie co ją czeka.

20. Chii ma nadzieję

Minoru otrzymuje od tego samego tajemniczego nadawcy kolejne zdjęcie. Tym razem nie przedstawia ono Chii czy kogokolwiek. Do Tokio przyjeżdża Shinbo, by również pomóc w poszukiwaniach. Wspólnymi siłami dochodzą, że może to być mapa. Według ustaleń Yuzuki wynika, że na świecie jest 12568 miejsc odpowiadających tym koordynatom, w samym Tokio tylko 23. Po adresach IP i loginach dochodzą, że Chii może się znajdować w domu "Dragonfly'a" - dość kontrowersyjnej postaci na forum "BBS". Kojima przez ten czas szykuje się do sprawdzania chii. Podłącza ją do wszystkich persocomów w domu, które mają złamać wszystkie zabezpieczenia Chii. Po godzinie sprawdzania Kojima dotyka Chii "tam", czym wywołuje jej wściekłość i zostaje splątany kablami, którymi Chii sama była podłączona do pozostałych persocomów. Hideki odnajduje Chii, która w obecnym stanie pyta się, czy to on jest tym, któy jest jej przznaczony i może ją "tam" dotykać po czym upada. Hideki oraz Shinbo zabierają Kotoko, która ma nagraną wypowiedź Kojimy na temat porwania Chii. Następnego dnia Hideki idzie uregulować wszystkie sprawy.

Ja Ja i Tylko Ja!

W lutym 2006 AKB48 wydały swój debiutancki album Sakura no Hanabiratachi.

Team A:

  • Misaki Iwasa
  • Aika Ota
  • Shizuka Oya
  • Haruka Katayama
  • Asuka Kuramochi
  • Haruna Kojima