O czym chcesz poczytać na blogach?

Koga

...::: zosia samosia :::... - Onet.pl Blog

W końcu się doigrałam. Jestem chora ze zwolnieniem. Na szczęście najgorsze mam już za sobą. Ale jeszcze parę dni trzeba odcierpieć… szkoda, że samemu…

Przeczuwałam coś ostatnio, że może być nie tak. Wygląda na to, że nasz ambitny plan ruszenia przed świętami najprawdopodobniej nie wypali. I w ogóle nic nie wiadomo. Kurcze, uczelnia chce, aby studenci tworzyli pismo, a nie chce dać ani grosza! Myśli, że co, samo się zrobi? Jutro najprawdopodobniej czeka mnie spotkanie z rektorem w tej sprawie. No i oficjalnie zostanę redaktorem naczelnym Kogi. Ciekawe jak to będzie.

W ogóle ciekawe jak to będzie. I nie mówię tylko o Kodze.

 

~~~

 

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, dlaczego sama siebie okłamuje. To chyba, dlatego, żeby nie cierpieć. Już kiedyś mówiłam przecież, że cierpienia boje się najbardziej. I odrzucenia /odtrącania / braku akceptacji. Dlaczego robimy tak dziwne rzeczy, aby nas inni zaakceptowali, polubili? Jeśli nie doceniają nas takimi jak jesteśmy, to niech spadają na drzewo. No tak, tyle, że wtedy cierpimy, bo zostajemy sami, bo nie.

maja-bee.blog

Bylo mniamusne:D. A teraz rytualnie przed komp. Jak mama wroci za chwile to mnie oskalpuje... Bede musiala za chwile zabrac sie za czytanie ksiazek na konkurs. Mam dopiero jedna przeczytana. Fajna byla. :) Teraz jeszce szybciutko te 5pozostalych i wolnosc. Tylko ferie strasznie szybko leca. Nie moglo by wolniej??!! No to tyle narazie. Dziekuje wszystkim za komentarze. Dziubaski :*:*:*:*:*:*
maja-bee 2004-01-22 10:54:16
skomentuj (3)


Co za dzien!!! :(:(:(
No wiec poczatek dnia byl wysmienity. Wszystko wspaniale przeczytalam kolejna ksiazke... Gadalam z Kogim, Madzia i Malaga. Ale niedawno gadalam z Ewelina. I tu bylo zoonk. :( :( :( Boze.... Nie chce nawet o tym myslec. Ewciu jeszce raz Cie bardzo bardzo przepraszam. Ja nie wiem jak to sie skonczy. Mi sie nie chce zyc. Nic mi sie nie chce. Nie bede sobie nic robic bo jeszce do piekla pojde. Ehh... moze i bez tego od razu mnie diabli wezma pod opieke swoja. A ja o swietosci marzylam. Marzylam. No wiec jestem zalamana i tyle. Dno!!!!!!! Wszystko sie pierdoli!!!!!!! Bez mojej woli!! czemu tak jest czemu??!!!!!! I nie mam juz co pisac. Dla ciekawych odnosnie tamtej notki- tak- to jest koszylka.

Wataha Ognistej Zorzy - powstaniemy jak feniks z popiołów. - Onet.pl Blog

Rauko [Mag Demoniczny]:
₪ O'dad [Szaman, druid]: Neferetti


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✾ FARIEN [ŁOWCY] ✾

☀ Yeste farien [Przywódca łowców]:
I. Quel farien [Perfekcyjni łowcy]: # # #
II. Faryn [Łowcy]:


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✾ RIMA [PODRÓŻNI] ✾

☀ Nai Turamin [Dyplomaci]:
I. Ascarerea [Zwiadowcy]:
II. Elen'ya [Posłańcy]: Kisshu


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✾ HARWAR [UZDROWICIELE] ✾

☀ Tanka tel'taurnin
[Główny Uzdrowiciel]:
I. Luhta kanta [Medycy]: # #
II. Tua [Pomocnicy]: # # #


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
✾ ANDUNE [OPIEKA] ✾

☀ Andune Iltura
[Nauczyciele i opiekuni młodych]: # # #
Irrse [Młode]:


--------------------

Gurtha [Strażnicy]:
Gayaerea [Zielarze]: Neferetti #

Amrun [Czujka dzienna]: # #
Durun [Czujka nocna]: # #


--------------------


✾ ANTHATAL ✾
[Wyjce - zwykli członkowie]:
- Kalahari
- Jeremy
- Lily
- Shun
- South
- Joisan
- Chi
- Elenay
- Koga

Anime i Manga - Onet.pl Blog

Koga Seijuurou: Babka Mitsuki, matka Hazuki. Nienawidzi muzyki, ponieważ kiedyś jej córka opuściła ją dla muzyka. Gdy Mitsuki pojawiła się u niej przed dwoma laty postanowiła ją ochraniać. W efekcie wyrządzała dziewczynce wielką szkodę.
 
 
           (Tu Też brak)
Tanaka Yone: Służy w domu pani Koga. Uwielbia słuchać muzyki. Jest również strażnikiem Mitsuki. Zakochała się w dr..

Freelancing NIE JEST dla oszustów | Oszuści psują rynek, niszczą domeny, spamują – czy chcesz płacić za ich usługi?

Emek Design oraz Wydawnictwo Koga

Mogę z całą stanowczością odradzić współpracę z nierzetelnym, niewywiązującym się z ustaleń mailowych człowiekiem, właścicielem fanpage http://www facebook com/emus.design i maila mr.zett@live.com . 

Nawiązując współpracę z Wydawnictwem Koga również zachęcam do zachowania najwyższej ostrożności, zarówno pierwsza wspomniana osoba, jak i osoby z wydawnictwa mają jakieś trudne do wytłumaczenia problemy z regulowaniem należności za wykonane dla nich usługi.

Zachęcam do nadsyłania nieuczciwych kontrahentów nawet, jeśli sprawa dotyczy nieuregulowanych 5zł – kwota w tym przypadku nie ma znaczenia, jeśli dla kogoś dane słowo jest tak mało warte, nie widzę żadnych przeszkód związanych z publikacją.

i'm still in love ....

Po trzech dniach...nie wszyscy naturalnie przeżyli. Ciekawe na co to tym idiotom!!!!!??????


Dzieci po wypuszczeniu ze szkoły.


Chłopiec ratowany przez tate, ochroniarza czy kogos tam... :(


DZiewczynki z tata chyba.

Okey nie daję wiecej zdjęć bo nie należy. Gorsze rzeczy się tam działy ale na tych fotach było sporo krwii i nie chce potem czytac wątów że co ja sobie robię z takiej tragedii.
Wiecie co? Nie mam chęci na pisanie o tych psach. JAkoś straciłam ją. Może kiedy indziej a z reszta koga obchodzi moja udręka na temat przyszłego (nadal kurcze) psa. Nie mogę!! NA kazdym kanale jedno i to samo. Wszedzie strały i blablabla. O!! Jeszcze przypomnielim o tym jak Otruli ludzi w teatrze dwa lata temu. OH MY GOD!!!!! KOŃCZE!!


2004-09-03 21:36:15 skomentuj (3) Wiecej!! Więcej!!


3 rocznica zamachu na WTC!!
Dzisiaj mija trzecia rocznica zamachu na World Trate Center. :( Przykro mi...niestety!! Czy już nie ma szczęśliwych informacji na tym świecie?? BOSH!! Tylko możemy pisac o katastrofach a o miłych.