O czym chcesz poczytać na blogach?

Koeln

cusia blog

Przesiąkało trochę wody do środka...
Ja się teraz uczyć nie zacznę, bo tak się rozleniwiłam, że szok... Zresztą po co mam sobie głowę zawracać, skoro mam jeszcze półtora miesiąca wakacji. No i to nie jest już taki ból, jak kiedyś, a niebawem może znów będę z kimś... (Mooże - morze szerokie i głębokie...) Ale jeśli ktoś cierpi z powodu nieszczęśliwego zakochania, polecam zaangażowanie się mocne w coś istotnego, np. w jakiś projekt szkolny etc. [lol]

2+2=5 2005-08-18 11:18:35
skomentuj (0)


Fahre nach Koeln
Myśl sobie każdy, co chcesz, ale mnie wyjazd na te 2-3 dni do Koeln to tak przyprawia o nerwy, że szkoda gadać... W głowie kłębi mi się od myśli, co jeszcze muszę załatwić, dowiedzieć się; dręczy mnie nieustanne poczucie winy, że być może nie załatwiłam wszystkiego na czas, że tego i tamtego nie dopilnowałam, że się lenię, że np. piszę tę notkę zamiast zabrania się za coś zw. z wyjazdem, a to poczucie winy solennie wzmagają we mnie rodzice.
Nie umiem żyć. Dręczy mnie fizyczność, ta przyziemna fizyczność: nie to, że mogę się tam np. przeziębić, ale że.

pilkanoznablog

Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), 30

8. Maciej Małkowski (Zagłębie Lubin), 27

Gdyby Małkowski zasługiwał na Euro, Zagłębie Lubin nie byłoby na ostatnim miejscu w tabeli. Patejuk w wieku prawie 30 lat zadebiutował w T-mobile ekstraklasie, więc chyba troszkę za późno. Kosowski nie ma szans przy kilku naszych młodych utalentowanych skrzydłowych. Ćwielong czy Janoszka grają solidnie i mieli dobry ostatni rok, ale jednak konkurencja na tej pozycji jest na tyle duża, że to nie wystarczy. Pozostało więc trzech. Peszko, Rybus, Grosicki. Nie ma się co oszukiwać, że to gracz FC Koeln wybiegnie w meczu z Grecją na boisko a jego zmiennikiem pewnie będzie Rybus. W tym zestawie graczy, nie ważne jak zaprezentowałby się Grosicki, to raczej uznania w oczach selekcjonera nie znajdzie. A szkoda. Bo ja w przypadku lewoskrzydłowych podjąłbym pewnie szokującą dla wielu decyzję. Z tej trójki na Euro 2012 nie zabrałbym Sławka Peszki a moimi wybrańcami zostaliby Rubys i Grosicki. Z zastrzeżeniem, że obaj mają po 50% szans na pierwszy skład. Zgadzacie się? Na kogo postawilibyście Wy? (zaznaczcie dwóch)

Ubezpieczenia w Niemczech | Tanie ubezpieczenia w Niemczech, tanie ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech

   Listopad 2011 (1)
  • Czerwiec 2011 (2)
  • Maj 2011 (1)
  • Kwiecień 2011 (3)
  • Marzec 2011 (1)
  • Luty 2011 (9)
  • Styczeń 2011 (4)
 • Kategorie

  • Oferty pracy (2)
  • Praca (13)
  • Prawo (14)
  • Ubezpieczenia (16)
 • Meta

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com

BLUŹNIERCZE PLOTKI - bloog.pl

Się, czy nie pozbyć się go ze składu, a media belgijskie nawoływały, żeby wysłać go na Białoruś, czy Ukrainę. Piłkarz długo jeszcze nie pogra w swoim klubie. Miał wolne. Więc może nie powinniśmy zaglądać mu do kieliszka, czy za kołnierz. W jego przypadku Anderlecht widzi przydatność dla zespołu, inwestycję i dlatego nie ukarze piłkarza, za jego świąteczne wybryki.

 

Peszko, to inna historia. FC Koeln za chwilę spadnie z ligi, piłkarze są na cenzurowanym, kibice ostrzą na nich zęby. Można spodziewać się, że Peszko będzie wygodną ofiarą. Dlaczego? Dlatego, że jest słaby, dlatego, że nie pomoże klubowi w utrzymaniu. Trener widzi, że piłkarz jest toporny technicznie, a jego rajdy skrzydłem rzadko bywają konstruktywne. Peszko nie zrobi kariery w Niemczech, bo tam liczy się przydatność do zespołu, umiejętności. Gdyby był podstawowym zawodnikiem Koeln, to trener machnąłby ręką na 1.5 promila i skopany taksometr.

La Pologne est un pays marécageux ou habitent les Juifs

Zdążyć przed tamtym, no tym smrodzącym tirem, gazu, gazu, on się powoli rozpędza, ale twój pas się tam kończy strzałkami, nie hamuj, gazu mówię! trójka, po co czwórka przy czterdziestu, rura, no, już i wskakuj przed niego, brawo!.... no jak to po co? byłabyś siedem samochodów i jeden śmierdzący tir do tyłu!"

- po czwarte, konsekwencje spóźnialskości w postaci jazdy po nocy dotykają prawdziwego sprawcę spóźnienia,

- po piąte, i napić się można, w życiu wcześniej nie piłem w tym samochodzie piwa,

- po szóste, niczym w dowcipie o hipopotamie zostałem doceniony za przeprowadzenie przelotów po tysiąc dwieście kilometrów na trasie dom - Koeln - den Haag - dom.

Ma też jeden minus, mianowicie po dłuższej jeździe na tej pozycji bardzo bolą mięśnie szczęk i języka.

portwajn 2004-02-23 14:59:53
skomentuj (7)