O czym chcesz poczytać na blogach?

Kody pocztowe

Komórki potrafią być upierdliwie wredne...Doradca: Nazwisko rodowe Panskiej matki?

Klient:... mojej???


Nie ku... mojej!

Kiedys udusze i bedzie spokój...

by wredna komórka 2004-08-11 23:15:44
skomentuj (12)


Kody, daty, czyli cd. opowiesci bankowych

Pytam klienta podczas robienia mu kredytu o kod pocztowy, a klient z niesmialym usmiechem na swej łosiowatej twarzy mi odpowiada:

- Nie wiem, wie pani nie mam pamieci do dat.

No ewidentnie kod pocztowy w morde jezyka to data, bo cozby innego? ;p

by wredna komórka

Sulthien's Blog

Pomocy trybów warunkowych, strony biernej czy nawet innego czasu przeszłego naprawdę nie pomaga, droga pani!

Potem nawet sprawnie udało mi się załatwić Tarjeta Sanitaria Europea, poległam tylko na próbie zwrócenia pani uwagi na nieprawidłowy kod pocztowy – tzn. ja myślałam, że pani odczytuje mój kod pocztowy (20013), a tymczasem chodziło jej o rok (2013 bodajże). Olśniło mnie przed sekundą, kiedy zaczęłam pisać ten paragraf

Na koniec kupiłam sobie jeszcze kostium kąpielowy.

alty.blog

Blizej. Okazuje sie, ze owszem mieszkam na H***strasse 120, ale w Zurychu!! Lyp okiem na dokument wlasciwy i ZONK! Mieszkam w DWOCH miejscowosciach na raz! Jakiemu panu urzednikowi/pani urzedniczce sie pokrecilo i wpisala w miejscu kod pocztowy/miejscowosc dwa kody pocztowe. Z czego jako pierwszy ten zurychski, stary, co sie "z niego" wyprowadzilam poczatkiem wrzesnia...
Na szczescie w Wielkiej Firmie Farmaceutycznej istnieje calkiem przyjemnie dzialajacy human resources, wiec po krotkim telefonie do pani sprawa.

moja mała schizofrenia - Onet.pl Blog

Luzik. wkurwiłem sie jednak bo wystalem sie prawie 3 godziny tylko po to by uslyszec że nie, bo ja to nie dostane teraz tego jebanego dokumenciku...wiec poszedlem sobie i mam ich w D. no ale wesoło też bedzie bo jak sie spotkalo debila ktory zapytał mnie o kod pocztowy do warszawy, i jak mu powiedzialem ze to zalezy chyba od urzedu pocztowego to powiedzial Ze "pan zartuje" i sam sobie odpowiedzial na zadane mi pytanie. jego odpowiedzia bylo 0-22! jak zacząłem mu tłumaczyc ze to jest kierunkowy ktory z kodem pocztowym ma  niewiele wspolnego to znowu stwierdzil ze ja sie z niego.

♥ Rebelde ♥ RBD ♥ - Onet.pl Blog

Wszystkich uczestników akcji prosimy o wypełnienie poniższego formularza, następnie otrzymasz potwierdzenie i dalsze informacje co z twoimi kartkami.
Ten dokument przesyłasz na adres: dzienrbd@gmail.com
Imię:
Wiek:
Adres pocztowy: (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto)
Liczba kartek, które chcesz przesłać:Co dalej?

Kiedy dostaniesz potwierdzenie, że jesteś uczestnikiem tej akcji, pakujesz kartki w kopertę i wysyłasz.

Niderlandy od A do Z

niedziela, 02 kwietnia 2006
Adresy
Podobnie, jak i u nas, w skład adresu holenderskiego wchodzi nazwa ulicy z numerem stosownym oraz kod pocztowy i nazwa miejscowości, tak jak na poniższym przykładzie:
Langswater 910
1069EH Amsterdam
Ale: