O czym chcesz poczytać na blogach?

Kodeks postępowania cywilnego

Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego

Sąd! – w todze czy bez?” Konferencja była  poświęconej problemowi przedstawicielstwa stron w procesie, wychodziła naprzeciw licznym kontrowersjom, jakie napotkały projekty zmian Kodeksu Postępowania Cywilnego, umożliwiające wszystkim magistrom prawa reprezentację stron w postępowaniu cywilnym i administracyjnym. Jest to bardzo ważne uprawnienie procesowe, dlatego zostało kompleksowo rozpatrzone, gdyż.

Tfurczość - blog

Za głosem zainteresowań powinienem być człowiekiem orkiestrą, robiącym wszystko co się da a może i więcej. Kto wie, po części chyba nawet tak jest.

Skąd takie przemyślenia? Z lektury Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Postępowania Cywilnego. Że to nie lektura dla informatyka? Bzdura. Całkiem przyjemne.

Może czas zainteresować się jakimiś zaocznymi studiami prawniczymi...
GOD(like) E-motion.

post-ortodoks 2.0


slalom

Podróż minęła bez większych niespodzianek. Byłem przygotowany na ATAK NIEZNANEGO w okolicach Leśnicy - miałem ze sobą ciężki egzemplarz Kodeksu postępowania cywilnego. Nic się nie stało.
Ryszarda Rynkowskiego i pijaków uniknąłem wybierając zielonogórski PKS.

Wpadłem do domu razem z śpiewającym ministrantem. Ksiądz był na kolędzie, czy.

g4rr3t.blog

Sąd po przyjęciu dokumentów grzecznie podziękował i pochwalił Leokadię za „wyczerpujący materiał”. Puknął niestety przy tym palcem w kodeks postępowania cywilnego oznajmiając, że wymagana jest opłata w wysokości 1000 zł. Definicja czarnej godziny dla naszej bohaterki wyglądała nieco inaczej ale biorąc pod uwagę wszystkie „za” i.