O czym chcesz poczytać na blogach?

Kochanice króla

Wasza Wysokość - Onet.pl Blog

Z samym królem, ale Zoey to, co innego. Nie powinna brać sprawy w swoje ręce. Wiliam sam powinien jej się oświadczyć, ale nie pod namową, czy słodkimi oczami. Zresztą, kim on dla niej jest? Zwykłym pisarczykiem, niżej urodzonym. Nie powinna za niego wychodzić, bo to zniszczy jej reputację, a na już na pewno zaszkodzi mojej.

- Ja staram się o względy króla! – Warknęłam już na głos, po czym rozejrzałam się niespokojnie, czy nikt mnie,.

 O mnie
Katherine
Pisząc to, wzorowałam się na książce 'kochanice króla" i Annie Boleyn, ale te postacie różnią się od siebie jak woda i ogień, więc.

O MIŁOŚĆ TRZEBA DBAĆ!:):* - bloog.pl

Niczym łódka po błękitnym oceanie

Jak księżyc po czarnym niebie

Bo Ciebie Kochanie Moje Kocham Najmocniej na świecie:*


Wczoraj wieczorkiem położyłyśmy się z Mamcią i oglądałyśmy dramat historyczny "Kochanice króla" . Dwie siostry Boleyn, Anne i Marie, rywalizują o względy króla, Henryka VIII. Zrobią wszystko, aby zdobyć jego serce, a swym orężem uczynią niegodziwość, intrygę i zdradę..

Bo jak piszę na kartce, to niby nieczytelne...

Już nie rzucanie w siebie mięsem, a przemyślana dystyngowana obelga, jest egoistką i komplikującą to, co najprostsze. Bo gdy mówiłam do Niej, czyli tej części mnie, którą z takim radosnym, dziecięcym (i jednocześnie dojrzałym) zadziwieniem odkrywałam w Tej drugiej osobie, i odkrywam nadal, gdy milcząc od ponad 12 godzin piszemy do siebie jednocześnie, bo już dłużej nie da się nie wiedzieć, czy nasze nadwrażliwe brzuchy pozwalają nam niejako bez siebie żyć, rozumiałam i ja. Tłumacząc, tłumaczyłam i sobie. Dając, brałam, nie wiesz nawet, jak dużo, Kochana.

Budząc się pierwszy raz od „5 lat” ze wstydem za uczucie, że nie chce mi się żyć, nie wiedziałam nawet, którą nogą wstać i którego kapcia kopnąć wpierw, bo nie chcąc zachowywać się jak Nasz Kot, pragnęłam się ukarać i wiedząc, bo tak mnie nauczono, że jeżeli dostałam za swoje, to mogę już wracać i może być „jak zawsze” (choć dla mnie już nigdy nie było), stwierdzam, że tak, mam obsesję doskonałości i załamuję się, gdy coś spieprzę. Są takie narzędzia, jak „przepraszam” i.

tragedia blog

Zajęcia we wrześniu na jakieś zadupie :) Nie będę tu pisać co się działo, a działo się wiele, bo zajęłoby mi to wieki. A teraz czas na słodkie lenistwo, bo wszystkie egzaminy pozdawane.

Umyjcie dupy pumexem!!!

Film dnia: "Kochanice króla";
Piosenka dnia: "Diplo Rhythm" Diplo; "Wearnig my rolex" Wiley; "Bless" Vavamuffin;
skomentuj (4)
2008-07-19 20:05:07 >> .


Wszystko sie posypało, dosłownie wszystko. Więc.

oddana-niunia.blog

Tym bo nie chcialam w zadnym wypadku tych słów w jakiś sposób wymuszać.. eh..
No nic jutro idę konczyc sprawy zdrowotne, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 Cieszę się że mojemu Kochaniu idzie coraz lepiej, nawet nie brałam pod uwage możliwości żeby było inaczej:)
Nie umiem jeszcze poskladać tego co mam w głowie, ale moze z tych strzepków uda mi się cos.Na czysto:)
Co tam jeszcze dzis robiłam.. wiem co jszcze dzis zrobie:) Pójdę na angielski, zapisze sie na konie, a potem mam nadzieje Aga wpadnie do mnie i sobie obejrzymy film "Kochanice króla" czy cos na ten kształt:D
 Moje Kochanie, chyba jest bardzo zajęte, albo znów zaspało:) i nie wzięło telefonu ze sobą, bo nic nie pisze, nie daje żadego znaku...