O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kocham

Kocham Cię całymi dniami i nocami... :*

Chcę tylko by znów było jak dawniej. Wiele bym dała żeby tak się stało. Może to dziwne, że można się otworzyć przed kimś tak jak ja, ale mi jest z tym dobrze i nawet nie wiecie jak ja przeżywam to co się stało. Naprawdę nie wiem co powinnam zrobić. Sama gubię się już w tym wszystkim. Trudno stało się i tyle. Mam nadzieję, że to całe zamieszanie to tylko jedno wielkie nieporozumienie, bądź sen, który zaraz się skończy.
2005-03-04 14:31:10 skomentuj (1)


KOCHAM ŻYCIE !
Przed chwilunią pogodziłam się z Arturem i normalnie mam ochotę skaka.ć i krzyczeć: KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM ŻYCIE ! KOCHAM.

Mama, tata, mama, tata, od prałata do psubrata...


Pamięc wyłącza się na wszystko inne
Pamięta tylko Twój głos i wizerunek
Namiętnie go odtwarza, wciąż i wciąż
Jak krótkometrażowy film na małym ekranie tęsknoty...

...dla Ciebie...


skomentuj (1)

2005-03-15 15:32:41
Miłość...
Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham.

Lost, Roswell, Grey's Anatomy:Chirurdzy

Roswell gdziekolwiek, mnie dopadło w weekend i obejrzałam parę odcinków Roswell, pierwszy raz od bardzo dawna i wiecie brakowało mi tego i teraz już to wiem i utwierdziłam się w przekonaniu, że Jason jest suuuuuuuuuuuuuppperrrrrrr :)
P.S. Dzięki za ilość komentarzy w ostatniej notce oby tak dalej i jeszcze więcej!!!
P.S.2 Ma ktoś może jakieś nowe zdjęcia Shiri??? albo linki do nich obojętnie, byłabym wdzięczna za to bo ostatnie jakie widziałam są z kwietnia 2003 i są no dość stare...
zapisała Freja
skomentuj (10)
2004-01-22 20:07:19 >> Fiksum dyrdum...

KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!! KOCHAM ROSWELL I JASON'A!!!.

Gesty

Go smsem z rana. Pewnie nie będziemy widzieli się tego dnia, wogle nie wiadomo kiedy będziemy się widzieli.
Kolejne Walentynki, którę spedzę sama...bez Ciebie kochany . Ale wierzę, ze w końcu nadejdą takie dni gdy bedziemy razem, że mnie pokochasz i już na zawsze bedziemy tylko my: TY i JA. I nic nas nie rozdzieli. Nie wiem jak długo będe jeszcze cierpiała, ale wytrzymam!! Wszytsko wytrzymam byle w końcu być z Tobą.
Kocham Cię
:*

skomentuj (2)

Kocham Cię:* 2006-02-14 21:56:33

KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ.

Blog xdzidziax

Cie kocham cie kocham cie kocham cie 
 kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie 
 kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham ciekocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie kocham cie.

..::: in my mind :::...

Tych pięknych słów „Kocham Cię”... W jego związku będzie tego brakowało.. Jednak ja czegoś nie rozumiem dlaczego nie mam mówić tego co czuję? Oczywiście jak bym nie była pewna... Ale jestem pewna, a ja mówię słowa dwa, aż mnie serce lata... Uśmiech na mej twarzy się pojawia i od razu lepiej mi się robi.. Uważam, że chyba nie trudno się mówi to co się czuję... Niektórzy np. mówią czuje wstręt do tej osoby, a ja mam odczucie takie że aż mnie nosi z radości :). Czy to źle, że mówię co czuję? Czy źle czynię, ze dziele się odczuciami? Przecież jak me usta nie wypowiedzą „Adasiu Kocham Cię!” z skąd on ma to wiedzieć? Jakiś jasnowidz??... A po za tym mówię co myślę, a myślę raczej wiele... Tak mi się zdaje! No dobra co niedzielę ale myślę od czasu do czasu :).. A o Adasiu to co sekundę myślę i tęsknie bardzo moćko wejj.. łezka się kolebie, znowu tęsknota... Żyjmy nadzieją na nowy dzionek, przecież niedługo znów się z nim spotkam :)....

skomentuj (0)
2003-08-12 21:36:20 >> Hmm... Była i nie ma wycieczki :(

Dzisiaj rano dostałam smsa... Napisane było w nim, ze wygrałam i ze mam zgłosić się pod.

Blog renesmee951

Cie myślą i słowem,
Bronie Cię moim cierpieniem...

Więc pamiętaj Kochanie,
Gdy miną juz latka te  trzy,
Zrób mi dobre śniadanie,
Bo wpadnę odwiedzić Cię..

I razem pójdziemy na spacer,
Obejrzymy budzący sie świat,
za ręke uchwycisz mnie,
I na zawsze juz będę Twoja...

Więc nie bój kochanie się przyszłych dni,
Bo po nich nastaną kolejne...
Zobaczysz jak czas ten przeminie...
I znowu złaczymy się...

Wiem że słaby to wiersz,
Ale sercem pisany dla Ciebie,
Kochany pamiętaj że kocham Cię
Nie zostaw Nigdy mnie:)


Napisałam wiersz bo nie wiedziałam jak inaczej przekazać uczucia, Ale wydaje mi się że te trzy latka przebiegną szybko:)
I znowu będę mogła go pocałować, przytulić, iść na spacer:)
Nie boję się tego czasu... bo naprwdę bardzo go kocham;*
Komentarzy: 0 :) 2010-03-01

Kocham cie

get away from here.

Z pierdolonej gegry! ale tego tez mi sie nie chce robic.. nie chce mi sie ruszac nawet.. poszlabym spac, ale nawet gdybym mogla to pewnie nie chcialoby mi sie ruszyć...
sehr very bardzo mucho wielka KATASTROFA!!


pojeby 2003-03-07 00:15:18

skomentuj (0)
KaMeLeOn....

hmm...dzisiaj to rozumiem Cie w 100%!!!!! mam dola giganta...mam wrazenie ze wszystko co robie jest bez sensu...ale podobno tak jest zawsze kiedy w tak krotkim okresie spotyka Cie tyle porazek. coz robic???? trzeba trwac...tylko jak????
mysle ze najpierw trzeba zmienic nastawienie. bo przeciez nie mozna sie zalamywac jedna zla ocena. to przeciez tylko jedna ocena...ludzie maja takie problemy, o ktorych.Dół.. potem sen, ogromny boł głowy.. Potem jeszcze wiekszy dół.. telefon mAryski (dzieki Słonko!) a teraz??? teraz jest "SENIORITA" i "IMPREZA" i takie tam :-) teraz jest energia do dzialania.. spiewam, tańcze siedzac na taborecie i przepisuje zeszyt od polskiego!

Szkoda tylko ze tak bardzo z kimś tęsknie... Dlaczego nie mogłam sie do Ciebie przytulić...? Kocham CIE....!


pojeby 2003-03-07 23:27:54

skomentuj (0)
New day...

jak to milo jest sie w koncu wyspac...ach...wspaniale!!! od razu inny humorek!! jestem pelna energii!! najchetniej bym gdzies wyszla na PIFKO albo cos tam takiego... no ale przez glupote musze teraz troche nadrobic i poczytac...w.

Platon, czekoladowy baton

pegybrown
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 grudnia 2009
smęty męty i gruba krecha

w nawiązaniu do tytułu, grubą krechą odcinam się od wcześniejszych smętów. Bywa, życie to nie jest bajka i nie głaszcze cie po jajkach. Czy jakos tak. Jak nie głaszcze to niech spierdala.

W ten cudowny świateczny czas pojawiły się na ten wówczas nowe nieprzewidziane zwroty akcji. Przyszedł list polecony. Jak polecony to wiadomo, zabili kogoś, do sądu wzywają, komornika nasyłają. Lepiej nie odbierać jak długo się da. Niestety list odebrany został. Przeczytany takoż. Przed.

Rąk dotyk znam. to w ogole nie jest tak. bo nigdy jego dotyku tak naprawde nie poznalam. a brzuch mnie boli. boje sie jego odpowiedzi. boje sie jak niczego na swiecie. bo wiecie znowu sie wyglupilam. znowu i znowu.

za kazdym razem to ma byc ostatni raz. ale dalej pcham sie tam gdzie nie jestem oczekiwana z niecierpliowscia. wiem, ze on mnie nie kocha. pewnie ja jego tez nie kocham. ale, do cholery, czy to musi byc wszystko takie trudne? dla mnie, oczywiscie, a nie dla niego.

sama tego chcialam. wpakowalam sie z entuzjazmem i przyjemnoscia. rzucilam sie na glowke. z usmiechem na ustach. z motylkami w brzuchu. ze stanikiem ann summers. bo on mial taki slodki styl. bo on byl wlasnie tym.. tym kims! tym rockandrolowym snem!

then.. loveeee,.

Blog ojniewazne

z nudów ale prawdziwe <3 2012-02-20 - o kim myślisz ?
- o nim,co było między wami..
- ty mi tego nigdy nie wybaczysz? Zapomnij o tym to przeszłość mój błąd
-Wybaczyć, to już dawno wybaczyłem, lecz zapomnieć nie zapomnę...

- tęsknie już za tobą
-tak szybko ?
-tak. a ty za mną ?
-za sekundę będę
-już ?
- tak tęsknię :(

tyle błędów popełniłam
tyle cennych chwil zniszczyłam
tyle czasu zmarnowałam
tyle łez wylałam
lecz co było już nie wróci
kłody pod nogi innym rzucić
kochać cie z całego serca
z przyśpieszonym rytmem tętna.

Nie chce tej pomocy. Lecz nie zapomnij że życie jakby nie patrzeć jest trochę zjebanym darem.. ale darem danym od Boga. Choć decydujesz tylko o 50 % swojego życia bo resztę zależy od innych to jesteś potrzebny.
Nie poddawaj się gdy jesteś na dnie bo to dno może właśnie dla niektórych być górą. nie martw się gdy coś ci nie idzie następne dni poprawia sytuacje, a może lata.

Warto czekać,
warto żyć
warto śnić
warto być
nie przejmować się
dążyć,
wciąż do przodu gnać
złapać ster w dłonie swe
pokierować aż na brzeg
odwracając, śmiać się w twarz.
bez powrotu krzyknąć tak
"wierze w siebie
nie płacze wcale
kocham życie
wszystko inne wale."