O czym chcesz poczytać na blogach?

Kocha lubi szanuje

my paper dreams will never sink

Uczyć...
Bestusiu! Miałam 72 punkty, po 36 z każdego.
Kasiu! Mnie też brzych boli....
Ale mam.. aaaa zresztą, nic nie mam...
no dobra mam... nic.. już nic...

Kocha lubi szanuje nie chce nie kocha zrujnuje Kocha lubi szanuje nie chce nie kocha zrujnuje Kocha lubi szanuje nie chce nie kocha zrujnuje...

skomentuj (5)

Nauka i.

Blog Delfi2008

Olki. I tak ją uratowałam ;D...
Pozdrawiam :* Bye, bye :)

Pozostawili po sobie ślad...: 5 Bez sensu... 2008-04-28 Nikt nie lubi jak się na niego coś zwala. Wszystko chce dobrze, ale czasem mu to nie wychodzi... Tak jak.Podeszłam chwyciłam go, podciągałam się kilka razy, pokołysałam... byłam szczęśliwa jak nigdy. Choć nie wiem dlaczego... Zerwałam jedną stokrotkę co była białą jak śnieg i zaczęłam jej płatki odliczać.. Kocha, lubi, szanuje, nie kocha, nie lubi, nie szanuje... I wypadło mi ,,nie szanuje'', nie przejęłam się tym bardzo; zarwałam następną stokrotkę i zrobiłam to samo. (...). Spacerowałam po ogródku i wiatr ze mną.

Blog kinia0071

Wśród nas i, poza dziećmi, potrafimy już zachować obojętne milczenie. Ale para zakochanych Downów, to rzecz wyjątkowa.

Jestem taki jak wszyscy, więc bardzo zaintrygował mnie ich związek. Lubiłem przyglądać się, jak są dla siebie czuli, jak nie widzą poza sobą świata. Najbardziej fascynowało mnie w nich jednak to, jak niesamowicie trzymają się za dłonie. Ich kształt jest u osób.Że było za późno.

Kocham i nienawidzę Jakże to się dzieje? Spytasz.

Nie wiem, Lecz czuję, cierpię i szaleję.

Kocha, lubi, szanuje. Może tak może nie.

Stanęłaś zadumana, listki akacji rwiesz.

Nie chce, nie dba, żartuje. Chyba nie, może tak?

Smutek Cię musnął po twarzy, przelotny ptak.

W myśli, w mowie, w marzeniu, ostatni listek spadł.

Zielone słówko nadziei, rzucasz na wiatr.

Jeśli kochasz prawdziwie, szanuj i dbaj uczciwie.

Kochaj mnie całym sercem, ale tylko prawdziwie.

Tylko ciebie kocham, tylko z tobą pragnę żyć.

Tylko Twoje.

bizkit.blog

Maniaka. Czy się uda? Taki w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz. Jeszcze jedno ważne słowo na dziś: konsekwencja.

 

 

Kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje

 

Kogo kocham?

Kogo szanuje?

Kogo nie chce w swoim życiu?

Wymyślanki

 

dziecience wyliczanki.........
kocha ..lubi szanuje.....niechce...niedba ....żartuje....entliczek petliczek czerwony stoliczek ..na kogo wypadnie na tego bęc...wypadło na mnie i na R ..a w sumie bardziej na niego własnie dostałam smsa"dobranoc promyczku ja już.
Z ananasem a ja musiałam kontrolowac jego ręce pod stołem ......w końcu się pokłóciliśmy i on wyszedł ......odetchnęłam .....siedziałam z jego tatą który opowiadał mi jaka jestem fajna i w ogóle.....że mnie lubi a Demon jest głupi że dał mi odejśc i takie tam bzdury ..........marzyłam zeby już było po wszystkim ....gdy ok 22 posprzątaliśmy po gościach i usiedliśmy wreszcie spokojnie ......mogłam odsapnąć i.Warta........wpadamy do piaskownicy tuż pod moim oknem ......budujemy zamki ........śmiejemy sie Kubuś tłumaczy mi że słonko się rozpłaszczyło i przyszły duże drzewka i dlatego jest tak pochmurnie mówię jasne kochanie to wszystko przez te duże drzewka ....przekomarzamy się czyja wykopana dziura z mokrym piaskiem jest wieksza ....robimy slady na piasku on sandałowe ja klapkowe....dajemy sobie całuski tak jak rybki.

JezusChrystusBógBlog

Waliło, gdy brat zaczynał ćpać, gdy odeszła Ona,... Czuje jak Jezus Mnie prowadzi przez świat, wcale nie obiecując, że będzie łatwo, ale daje mi gwarancje, że NIGDY MNIE NIE OPUŚCI, ŻE ZAWSZE MNIE BĘDZIE KOCHAŁ, ŻE JEŚLI BĘDE W NIM TRWAŁ TO MOJE ŻYCIE NIE SKOŃCZY SIĘ WRAZ Z GODZINĄ MOJEJ FIZYCZNEJ ŚMIERCI A BĘDZIE TRWAŁO NA WIECZNOOOOOOŚĆ.

"Twoja Miłość jak ciepły deszcz,.
Porusza Twoje serce. No i także prośby (jeśli nie prosisz to wątpisz w Moc Pana). Nie ma modlitw niewysłuchanych!, ale istnieja modlitwy niewypełnione. Pan działa łagodnie i bardzo często lubi posługiwać się "swoimi" ludźmi. To, że od pięciu lat nie mogłem się wyleczyć z parszywego choróbska i gdy po pielgrzymce do Częstochowy na której modliłem się o uzdrowienie w końcu trafiłem do lekarza.Rodziny, w chodzeniu na imprezy, świrowaniu z kumplami:), itp. To jest Twój intymny związek. Wejdź w Niego, a Twoje życie stanie się przepiękne. Wiedz, że Bóg nie chce zrobić z Ciebie kukiełki. On bardzo Cię szanuje i nie chce zabrać Ci Twojego charakteru i Twojej tożsamości! Spróbuj!!! Nic nie ryzykujesz. Nie przejmuj się beznadziejnym księdzem w Twojej parafi (Mimo, że jest stary i nudny to właśnie za Jego.