O czym chcesz poczytać na blogach?

Kobe vii

Karol mówi... Blog opiniotwórczy

I aż do dziś zabierałem za nowy wpis.
O czego by tu zacząć? Tyle tamatów do omówienia. Może All-Star?

Wschód: Dwight Howard, LeBron James, Derrick Rose, Dwyane Wade oraz Carmelo Anthony.

Zachód: Kobe Bryant, Chris Paul, Kevin Durant, Blake Griffin oraz Andrew Bynum.

Tak głosowali kibice. Żadnych niespodzianek ani kontrowersji nie widzę.

Rezerwy tradycyjnie, jak co roku wybiorą trenerzy.

Czekam od ładnych paru lat na porządny.

Największego wesołka NBA, dziecko w ciele gladiatora bawi się z nami wszystkimi od początku wiedząc, że nigdzie się nie wybiera. W końcu gdzie będzie czuł się najlepiej ze swoim charakterem i szerokim uśmiechem jeśli nie w mieście Myszki Miki?

1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz
23:01, ludwisarz , NBA
Link Komentarze (6) »
Nike Zoom Kobe VII Supreme
Jeszcze raz o nowych "Kobenach". Nie.

Japonia - Onet.pl Blog

Pierwszą dokładną datą w dziejach kraju jest rok 57 n.e., kiedy cesarz chiński z dynastii Han uznał za króla władcę rólestwa Yamato - czcicieli słońca. Był to pierwszy okres formowania się państwa ze związków plemiennych. Zjednoczenie było ostatecznie dokonane około 300 roku, a Królestwo Yamato przetrwało do 710 r.

Pomiędzy VII a IX wiekiem bardzo silnie zaznaczają się wpływy Chin na gospodarkę i kulturę japońską. Zarówno w rzemiośle, budowie statków, piśmie, rozwoju nauk jak i religii. W 538 r. z Chin przybył do Japonii buddyzm, który stał się wkrótce religią państwową na równi z szinto - pierwotną religią Japonii. Założona w 710 r..

Japonia
Stolica: Tokio
Powierzchnia: 377.8 tys. km2
Języki: japoński
Waluta: 1 jen = 100 senów
Ludność: 127.4 mln. mieszkańców
Czas miejscowy: Warszawa 12.00, Tokio 20.00
Główne miasta: Jokohama, Osaka, Nagoja, Sapporo, Kioto, Kobe, Fukuoka, Kawasaki, Kitakiusiu.
Ustrój:

SDF-3 Macross "Zielonaska" :: Animacje, produkty i fanowskie prace ze świata Macross.

Producent muzyki z uniwersum Macrossa, wytwórnia Flying Dog (znana dawniej jako Victor Entertainment) postanowiła wydać świąteczne widowisko live, zarejestrowane rok temu.

Merry Christmas without You, bo o nim mowa, odbył się 22 grudnia 2010 roku w hali Budokan i 24 grudnia w Kobe Port Island Hall. Producentką eventu była kompozytorka Frontiera – Yoko Kanno, a na scenie obok niej wystąpiły May’n (Sheryl Nome) i Megumi Nakajima (Ranka Lee). Wydarzenie było dobrą okazją nie tylko do zaśpiewania podstawowych utworów Macrossa Frontier, ale też.

Osób jest Mari Iijima, która podkładała głos pod postać Lynn Minmay w serialu SDF Macross w japońskiej i amerykańskiej wersji językowej (wydanie ADV). Poza nią wystąpią inni aktorzy amerykańskiego dubbingu anime: Beau Billingslea (Bleach, Naruto), Steve Blum (Cowboy Bebop, Final Fantasy VII: Advent Children, Gurren Lagann), Melissa Fahn (Digimon, FLCL, Blue Dragon) i Wendee Lee (Bleach, The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Magic Knight Rayearth).

Główną osią eventu będzie dubbingowanie na żywo odcinków z różnych anime, za to sama Mari Iijima wystąpi w roli piosenkarki, co niemal oznacza.