O czym chcesz poczytać na blogach?

Knights of cydonia

Gdzie to ja byłem?

zwierzatko79
Link Komentarze (3) »
środa, 13 kwietnia 2011
Knights Of Cydonia

Walcze z wiatrakami. Serio.

Już nie z samym sobą, tylko wiatrakami.

Z przeciwnosciami sobie radze.

Z P. która jak BŻ chce zagarnąć wszystko tymi samymi.

Remember when we used to shine... - Onet.pl Blog

Bo szybko zerwał się z krzesła i pobiegł w stronę wejścia na backstage – a co do ciebie Rooney – Lowe odwrócił wzrok w moją stronę - musimy koniecznie zrobić naradę, bo chłopaki dali nam pewną ofertę, którą przed chwilą przedyskutowałem z producentem i wygląda na to, że się zgodził – uśmiechnął się, na co niechętnie wstałam z krzesła i razem z nim zaczęłam iść w stronę naszego namiotu.

  Przechodząc przez  parkiet z chłopakami rozeszliśmy się na swoje miejsca. Założyłem lśniącego Earls Court, zagrałem długi wstęp i zacząłem śpiewać Knights of Cydonia. 


- Wykonała Museysyndrome

Museysyndrome

Opowieści drzewa sandałowego

Muzyki nie da się zapomnieć. Nie kłamali ci co opowiadali że na żywo Muse jest r e w e l a c y j n y !!!! Zagrali wszystko co trzeba "Resistance", "Supermassive Black Hole", "Uprising" i na koniec "Knights of Cydonia" z wielkimi balonami. Były też sztuczne ognie które zakończyły ten wspaniały koncert. Widowisko było nieziemsko wyreżyserowane, z wspaniałą oprawą wizualną. Muzyka rewelacyjna, zgrana z wizualnym.

Wonderland. [1024x768]

A wynikający z przemęczenia, płacz mam na końcu nosa, więc piłuję piłuję Kasabian, Klaxonsów, Oasis i Pixies.

2007-02-13 20:59:40

skomentuj (4)Ballad Of A Thin Man.

Chciałabym tylko zaznaczyć, że jest mi źle, naprawdę źle i bardzo źle, bo nie mają tutaj Tłustego Czwartku, a co za tym idzie, nie mają... pączków. Pączków nie mają! Znaczy pewnie w.Czatuję od kilku miesięcy.

PPS: jak bardzo w skali 1-10 jestem pozbawiona kontaktu z rzeczywistością jeśli dopiero odkryłam, że Muse wydał 'nową' płytę, ponad pół roku temu?

PPPS:"Knights Of Cydonia". wiemwiem - zapłon malucha zimą. [taki klimat fantasy metalu lat 80 jak dla mnie, ale i tak wkręcające]

2007-02-18 23:36:44

skomentuj (1)Sugar.