O czym chcesz poczytać na blogach?

Knight online

To co po mnie zostanie to te słowa...

Pokój.

witek 2004-03-26 22:15:48
skomentuj (17)


Szkoła to syff
Witam wszystkich zgromadzonych. Troche czasu nie pisałem bo nie mialem czasu (genialne to było, nieprawdaż? :)). Od niedawna zacząłem giercowac w Knight Online w necie i sie chyba uzależniłem.
W szkole leci jakoś w miare spoko poza tym ze ostatnio nauczyciele ostro świruja. Może to ta wiosenna aura tak na nas działa że wszystkich wkurzamy? :). W poniedzialek najpierw opierdolił nas Jedi za.

Tsup!?

Głośne : YAAAAY ! . No i to tyle :P nudy były jak nie wiem . Jutro będzie PART II a narazie siedze w domu i se gram bo pada deszcz i jest burza :P
skomentuj (0)


2004-04-10 07:19:40
Yaaaaaaaay

Knight Online okazał się całkiem fajnym ^^ Niektórym dobrze idzie (Worm, Dandi , Ellya , Thraha :P) Wormów jest tam dużo judnak WormPL jest ich królem :D Hołk :>
Wczoraj byłem w kościółku i beka była , bo sobie wchodzimy na balkon a tam.

Server - blokersi-ots

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
piątek, 27 kwietnia 2007
Server

World: Name - Online Since - Population - Location - PvP ?

1).

Hight : Levels / Magic Levels / Skills
Top 10 Hight Levels in Europe Server
1. Sweety Hornamend - 362 - ENG - Master Wizard (F/E) - Apocalypse -> Leader
2. Leonidas Stormrage - 331 - PL - Wizard (F/E) - Dark Mortals -> Leader
3. Syelomer - 309 - CZE - Dragon Knight - Deastruction -> Member
4.

Tibia dla ludzi z characterem:P

W miasteczku Thais była grupja kumpli:Alderon Rive,Natasha of Thais,Djan Gessin,Sega Night.
Alderon (lvl32) to świetny knight tak samo jak Djan(lvl33) .Sega to zaś paladin(lvl29),i Natasha też(lvl29).Cała grupa spotkała się w depo i  Alderon rzekł:
-Chodźcie na draga.
Na to Natasha.
-Kk.
I cała drużyna poszla na draga.Kiedy byli już przy.
O mnie
Tibianekmistrz
Słówko o mnie
Moj status na blogu:online
Zobacz mój profil

Gleam Of Hope... - Onet.pl Blog

Wiem,że notki jeszcze nie ma, ale to jest związane przecież z internetem, ściąganiem muzyki i filmów, ale co najważniejsze oglądanie lub czytanie mang online!!
Ludzie, otaku czy to ci innego róbmy coś przed dniem ostatecznym czyli 26.01.2012, gdyż zbliża się podpisanie przez Polskę kontraktu z ACTA, które to ma na mocy to co jest napisane  bodajże w pierwszej linijce!
Amaya
Jak wiecie z napisu, który znajduje się powyżej zwę się Amaya. Tak, Amaya to ja. Uwielbiam parę HitsuxKarin i to dlatego powstał ten oto blog.
Z Anime najbardziej lubię Naruto, Bleach, Vampire Knight, Ouran High School Host Club i wiele wiele innych. Informacji o mnie nie mam zamiaru pisać, bo niektórzy zaczęli kiedyś do mnie pisać, żebym napisała im coś o sobie. Mogę tylko zdradzić, że mieszkam nad morzem i jeśli będziecie chcieli się.