O czym chcesz poczytać na blogach?

Kmart

Selena Gomez - bloog.pl
Ale teraz Selena ma problemy z gardłem i niestety , odwoła troche koncertów ;(
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6258646,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kolejna sesja zdjeciowa Seleny

niedziela, 13 czerwca 2010 14:31
Selena Gomez prezentuje jej perłowa biel , jej sesja Dream Out Loud w Budapeszcie .
 Selena jest stworzyła supełnie nową linie mody to wielki hit w USA  w sierpniu będzie
już dostępna niestety tylko w USA ale chyba będzie można zobaczyć ją na stronie Kmart.com
Moja kolekcja Littlest Pet Shop - Onet.pl Blog

Łamach bloga. Dziękuję ci za to, Lili555!

"Zapomniałam jeszcze dodać coś odnośnie umiaru z kupowaniem LPS! Ja też ostatnio chyba przesadziłam... Kupowałam i kupowałam, ale miałam z nich coraz mniej radości i jakoś po prostu mnie nie cieszyły. Nie potrafiłam się nimi bawić. Najgorsze, że co dostałam nowego, chciałam jeszcze, jeszcze więcej! "Uzależniłam się!" - myślałam i w rzeczywistości mogło tak być. Wystraszyłam się, bo w ten sposób przestanę cieszyć się z nowych LPS'ków, no a moja kolekcja straci sens! Na szczęście to przeszło... Po Kmart Pet House, który dostałam od rodziców na imieniny wszystko jakoś się uspokoiło. Byłam zadowolona ze swojej dość dużej kolekcji, każdy Petek znów coś dla mnie znaczył. Od tego czasu przestałam tyle kupować i nie dość, że ja czuję się lepiej to i moje kieszonkowe na tym skorzystało xDD No i powróciłam do moich LPS, do zabawy nimi...  
Wiadomo, miło jest dostać LPS, ale nie ciągle. Niestety, nie jestem w pełni zadowolona z mojej kolekcji. 232 to chyba trochę za dużo?... To jednak skutek tego chwilowego.

Rozrywkowy Blog :D

Zaczęła się umawiać z piosenkarzem Aaronem Carterem. Spotkali się podczas kręcenia Lizzie McGuire, kiedy Carter grał niewielką rolę w odcinku świątecznym. Związek przetrwał półtora roku. Doniesiono, że Carter rzucił aktorkę Lindsay Lohan dla Duff. Carter powiedział, że też jest zdradzony przez Duff z jej najlepszym przyjacielem, że...
czytaj więcej

asienika15 14/08/2007 19:56:39 [komentarzy 0] Plis koment

Pozostała działalność

Hilary Duff 12 marca 2004 wypuściła własną linię ubrań, która była rozprowadzana przez Target Stores w Stanach Zjednoczonych, Kmart w Australii, Zellers w Kandzie i Edgars w Republice Południowej Afryki. Spółka zaczęła od ubrań, ale powiększyła działania do mebli, zapachów i biżuterii. Wszystko przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 9. do...
czytaj więcej

asienika15 14/08/2007 19:55:29 [komentarzy 0] Plis koment

2007

Piątym albumem Duff jest Dignity, który według Total Request Live miał być wydany w Stanach już 5 grudnia 2006, ale z powodu zaangażowania piosenkarki w film War, Inc.[22] premiera została przełożona na luty, a później na kwiecień 2007 r.[23] Ostatecznie album.

Blog HilaryDuffMK

W radiach był rozpowszechniany od sierpnia 2006, lecz nie znalazł się wysoko w amerykańskich rankingach. Drugi singiel, With Love, został rozpowszechniony na początku 2007 r. i osiągnął radiowy sukces oraz dostał się do najlepszej czterdziestki. Teledysk do "With Love" został także użyty reklamowo dla pierwszego zapachu Duff - With Love... Hilary Duff, który został wypuszczony we wrześniu 2006 roku.

Pozostała działalność

Hilary Duff 12 marca 2004 wypuściła własną linię ubrań, która była rozprowadzana przez Target Stores w Stanach Zjednoczonych, Kmart w Australii, Zellers w Kandzie i Edgars w Republice Południowej Afryki. Spółka zaczęła od ubrań, ale powiększyła działania do mebli, zapachów i biżuterii. Wszystko przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 9. do 19. lat.

Playmates Toys zrobiło "laleczkę sław" (celebrity doll) na jej podobieństwo w 2004 r. We wrześniu 2004 Duff wypuściła na rynek własną linię perfum, With Love... Hilary Duff, którą zareklamowała w The View.

Duff i jej pies Lola pojawiły się w grze Electronic Arts The Sims 2: Zwierzaki wydanej w październiku.