O czym chcesz poczytać na blogach?

Kludi

Wyśniona łazienka

O stałej wysokiej jakości wszystkich komponentów i wyrobów gotowych.
Produkty Kludi odznaczają się nie tylko wysokiej jakości materiałami użytymi do ich produkcji, ale również starannym wykonaniem i niezmienną jakością na przestrzeni lat. Poza tym reprezentują one innowacyjne rozwiązania w zakresie stylistyki, funkcjonalności i techniki. Dzięki tym właśnie kompetencjom Kludi wciąż wyznacza nowe standardy.

Design Kludi odzwierciedla aktualne trendy dominujące w architekturze wnętrz jednocześnie wychodząc naprzeciw upodobaniom klientów. Opracowywane przez markę produkty odpowiadają wymaganiom ponadczasowego wzornictwa łazienkowego. Od minimalizmu poprzez nostalgię, od klasyki poprzez styl śródziemnomorski, od produktów prostych po wyszukane - zawsze z największą dbałością o szczegóły.

saicho blog

Ten klip!!! Zazdroszcze cieciowi(bez obrazy Eddie). Nie no, ten utwór jest zajebisty nie ma co! Kurde, Łukasz musi mnie nauczyć grać tego na gitarze(on wszystko umie zagrać)...pierdolca zaraz dostanę...
CZUJE SIĘ TAK JAKBYM ZNOWU SIE ZAKOCHAŁA...chyba, a pizdu NAPEWNO muzyka to moja największa miłość...
/a tak z innej beczki, to jutro mam klasówkę z matmy(poprawa), histy(cały Rzym starożytny) oraz eee, coś jeszce...czekajcie...cholera, zapomniałam...chwila, Aaa! I j.polski(wszystkie części zdania)...matme umiem na 65%, histe na 75%, a polski to wystarczy się nauczyć z kartki od Kludi(powiedziała mi wszystkie zadania!!! To mi sie podoba)...dobra spadam, chyba mam dziure w brzuchu, cały czas jem, i jem i jem(ale teraz nie chodzi o zespoł;))
skomentuj (1)
2004-03-22 22:10:31 >> Nic na chwilę

Ja spadam w dół nie czuje juz gruntu
Ja spadam wciaz- szukam ratunku
Marzy mi się intymne sam na sam.
Chciałabym bardzo do ciebie
Ty nie chciałbys do mnie
czuje śie zle, czuje sie nie dobrze

Nieludzkie nazwy wokół wirują
Kolorowe fasony ciągle nie pasują Fizyczna nierównowaga
Psychiczny dyskomfort

Blog WaRiAtyEk

Notki
Piątek:):(:) 2006-05-05
No dzisiaj było megaśnie nudno w szkole!! Pisaliśmy spr. z matmy!! No Klaudia mówiła,żejeden dostanie,a dostała lepszą ocene!! Kto wie, to wie,ale nie będe pisać co kto dostał,bo może se ktoś tego nie życzy!! :):) Nie będe chamska!! Ja dostałam gorszą ocene od Kludi,bo dostałam gałe :(:( ale to dopiero drugą jedynka w tym półroczu to spoko!!Na przerwie Szala coś się czepiał ja go zaczełam bić to se akurat wtedy PP przyszedł i zaczoł nam uwage zwracać,ale kit z nim!! W sumie to mój i Klaudii blog to niebęde tu takich jakiś żeczy pisać,tylko coś co się działo ciekawego!!No Klaudia se zaczeła na geografi spinać włosy gumką do włosów i fajnie wyglądała,a Karol B. miał fajną reakcje!! Mega był lachen,ale nie z fryzóry Klaudii tylko z reakcji Karola B.no to tyle co do tej notki!! Pozdro dla współlokatorki.