O czym chcesz poczytać na blogach?

Klucz do windows 7

Poznaj XP - Czyli czego jeszcze nie wiesz

Otwiera nam się Edytor Rejestru.

Otwieramy katalog HKEY_LOCAL_MACHINE za pomocą plusika, wysuwają nam sie inne katalogi otwieramy SOFTWARE a następnie Microsoft następnie odszukujemy Windows następnie

{645FF040-5081-9F08-00AA002F954E} Wybieramy na górnym pasku: Plik > Eksportuj... otworzy nam się okno eksportu na dole okna eksportu klikamy na kółeczko obok Wybrana Gałąź. Wpisujemy nazwę eksportowanego pliku np. Odzyskaj Kosz i zapisujemy sobie w miejscu z którego tego nie.

tak aby się podświetliło i wciskamy klawisz Delete. Edytor Rejestru zapyta się czy chcemy usunąć klucz naciskamy na tak. Zamykamy edytor i uruchamiamy ponownie komputer aby zatwierdzić zmiany.

Po ponownym.

Własna legenda.... - Onet.pl Blog

Liście

Wspaniała pogoda skłania do spacerów i zachwytów nad urokami jesieni. Te cudowne, rożnobarwne, spadające z drzew liście... Słońce się uśmiecha przez różowe okulary... Chciałabym wyslać liść klonu z wiadomością ode mnie, tylko szkoda, że nie umie tak daleko latać. Teraz coraz bardziej odczuwam brak i coraz mocniej cieszę sie obecnością. Ciebie. Bądź.

Nieboska (22:27)

19 października 2004
mam nadzieję że zdążysz
 Dziś Niebenko instaluje windowsa i może coś jeszcze napisze jak zdaży.
Asz (23:32).

Jakież było moje zdziwienie, że nie mogę nigdzie znaleźć swoich rzeczy. Wszystko było zamknięte w szafie.

Koleżanka w restauracji, na spotkaniu z VIPem, z kluczem do tejże szafy... A ja tylko w ręczniku, z mokrymi włosami. Przecież musiałam spotkać się z jednym z ambasadorów. Spotkanie za kilka minut... Nie.

Liście

Wspaniała pogoda skłania do spacerów i zachwytów nad urokami jesieni. Te cudowne, rożnobarwne, spadające z drzew liście... Słońce się uśmiecha przez różowe okulary... Chciałabym wyslać.

BLOGASEK - WACKOWEJ!

Minut na każdej nudnej lekcji. A to na jakimś głupim języku polskim, a jak nie to na informatyce przy tak starych i popsutych kompach że nawet kulek w myszkach nie ma! windows 95 rozdzielczość też denna, ostatnio się postarali bo nam kartkę graficzną zainstalowali... i zrobili rozdzielczość jeszcze mniejszą niż 800 na 600!!! I tymi kulinarnymi pomysłami - którymi mnie Pan Bóg obdarował :D!! hyhy!!
Po południu a mianowicie jakoś tak o h-15.00 pojechałam z moją kochaną siostrzyczką do aquaparku "NEMO" - Wodny Świat!! Było zajefajnie!! Rury takie długie że jedziesz chyba z 3 min!! z prędkością 100km/h!! :D możesz sobie normalnie na dwór.Jak na razie humorek mi dopisuje, a to wszystko z poniedziałkowego wyjazdu na ferie. Jadę do Szczecina (to jest prawie drugi koniec Polski). Będę jechała sama pociągiem 7 godzinek. Już się nie mogę doczekać. U Ali (mojej najlepszej przyjaciółki którą poznałam w sanatorium) mam nadzieje będzie bardzo fajnie. Sam fakt że się z.Do ozdobnego, dużego pudełka po zapałkach. Dołącz kartkę z tekstem : „ Aby wreszcie było jasne co do ciebie czuje”.

10. Stary dekoracyjny klucz zawieś na ozdobnej wstążce. Włóż go do pudełka, a na dołączonej kartce napisz : „powierzam Ci klucz do mojego serca”


Max Davis :PPP i jego swiat :)

Jak sie chcecie wymieniac dupceniami to wam sie blogi pomulily :D no chyba ze znajdziecie cos odpowiedniego i dla mnie to niemam nic przeciwko :) Wiec hmmm... jade jutro do Warszawy tak tak wiem duzo osob sie pyta poco jade na wies... :D ale mam wolny weekend i chce sie dobrze bawic i mam nadzieje ze mi sie to uda... zreszta nie jade sam a.Gdzie jak i kiedy niewiemy jeszcze tylko za ile :P ale to chyba nie problem :)napewno Toro Rasko Galeria Fantom Cafe i nalesniki w Bastylii :) i wogole seryjny morderca duzy klucz do śrób rozni ludzie maja rozne obsesje :) Mykam bo dzis tez balujemy :) Buziaki Pozdrawiam /Max Davis :PPP
skomentuj (4)
>> KONKURS ROZSTRZYGNIETY :)))

aed98.internetdsl.tpnet.pl,zostal zwyciezca :D a nastapilo to dnia 04-08-2005, o godzinie 12:30:26 przy uzyciu MSIE 6.0, Windows 98 moje gratulacje :D prosze sie skontaktowac w sprawie odebrania nagrody niespodziewanki :) w postaci tygodniowej wycieczki do Mongolii :) ( w programie.Wiece ale dopiero odespalem weekend i troche ciezko mi sie mysli :) Pozdrawiam /Max Davis :PPP
skomentuj (11)
2005-08-19 17:35:41 >> Dwa szwy. I co?

Wczoraj ciezki dzien... zaatakowaly mnie 3 butelki pelne piwa gdyz byly przez Konrada bardzo umiejetnie ustawione na.

Still waiting

Mojego życia...

całuje i pozdrawiam
Karolka
sommeil 2005-04-04 13:45:27
skomentuj(8)


"Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem"

Żyję! Gastroskopia okazała się najokropniejszym zabiegiem jaki do tej pory w życiu.

A już sobie przypomniałam o czym miałam napisać. Chciałam napsiać, że jestem szczęśliwa. Niby nic, a jednak, zakochanie bywa bardzo motywujące do działania. Wszystko ma kolor wiosennych liści nawet mimo wszechobecnej czerni. A jakbyście nie wiedzieli to powiem wam, że zmiana nastawienie do niektórzych.Umalować oczu z zamkniętymi ustami?

Dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach: "Wróżka wygrała w totka"?

Dlaczego, żeby skończyć prace w Windowsach, trzeba nacisnąć na "Start" ?

Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a płyn do mycia naczyń z prawdziwej cytryny?

.Dlaczego wiec jeżeli wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem?

Podoba mi się, czy ktoś zna może odpowiedzi?
sommeil 2005-04-08 13:37:35
skomentuj(5)
"Kobieta wybaczy ci wszystko oprócz jednego: tego, że jej nie kochasz"

Jeśli chodzi o temat to z własnego przykładu.

- Złap mnie, jeśli... - - Złap mnie, jeśli...

Zbierają informacje, naśladują ich, a wszystko to po to, żeby też się nimi stać. I czasem nawet nieźle im to wychodzi, bywa, że kiedy jakiś nerd schowa się do stada chakierów, to trudno go od niego odróżnić. Co nas najbardziej interesuje: oni są istnymi chodzącymi bazami danych o chakierach, zupełnie jak niegdyś obiekty.Prawić ku konsternacji kolegi zajrzał do jednego z najbliższych koszy – Zobacz, ile fajnych danych możemy tu znaleźć. Często wykorzystanie głupoty ludzkiej jest kluczem do sukcesu. A co niby takiego ciekawego wśród śmieci? Paragony, bilety...
– Patrzcie no, trafiłem na znawcę...
– Poważnie, śmieci to nie.Kogoś gotowego donieść na nich szefowi, a że nikogo nie zauważy dodał ciszej – Mnie też... „Zapakował” go za kratki... Hehe... Co to było WinRaR? 7zip?
– Teee... – Leśniak popatrzył na niego z niewprawną ironią – 7zipa to ja zjadam na śniadanie.
– Chyba 7daysa... – poprawił.


Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna