O czym chcesz poczytać na blogach?

Klub przyjaciół myszki miki

Open your heart... - Onet.pl Blog

Zapatrzy się w bajkę i zapomina o calutkim świecie. Więc zapomniała i o mnie, bo leciały przecież Teletubisie xD Założyłyśmy także Klub Przyjaciół Myszki Miki. Kto chętny to wiecie - pisać:P Poszłyśmy na spacer. "Powietrze takie świeże jak dym z ogniska" xD W sklepie rzuciłyśmy się na słodkie jak.

Biografie

Już w wieku 15 lat. ( Ciągle śpiewałam i próbowałam sie dobrać do każdego mikrofonu, który tylko mogłam mieć. Śpiewałam również w hip-hopowym klubie w Filadelfi ). Którejś nocy w klubie wypatrzył ją łowca talentów i zaprosił Pink na przesłuchanie do nowego zespołu Basic Instinct..Roku Christina ciężko pracowała nad nową płytą, na której opisała swoje doświadczenia - przejścia z byłym chłopakiem, załamanie nerwowe i zdradę przyjaciół.
Pierwszym singlem promującym nowy album była piosenka "Dirrty", która nie odniosła wiekszego sukcesu
A także startować w konkursach. Na jeden z nich, w 1991 roku, pojechała aż do Atlanty. Tam przypadkiem zauważył ją producent dziecięcego Klubu ''Myszki Miki'' i poradził jej mamie, assby wysłała ją do szkoły estradowej w Nowym Jorku. Następne trzy lata Britney spędziła w Off-Broadway Dance Center. W międzyczasie dostała się do ''Klubu Myszki Miki'', z którym występowała w telewizji. Niestety, grupę rozwiązano i Britney musiała powrócić do rodzinnego Kentwood. Jednak marzenia o sławie.

Jak to wszystko się dzieje, gdy zostałem ojcem, czyli przygody wesołego Igora, który życie poznawał oraz jego młodszego brata Fabiana - dzielnego towarzysza

I tak Igor przekonał się do oglądania Dobromira, którego nazywa Lolku Lolku.

 • the second place - mała mała duża, czyli Klub przyjaciół Myszki Miki - jeden z ulubionych odcinków, do znudzenia namiętnie oglądany, lubi też oglądać inne odcinki tego kultowego serialu.
 • the winner is - o.

 • Moim zdaniem...

  Gromadę dresów jadących w BMW.
  Na następnych światłach wypadało jednak grzecznie przepuścić naszych lekko już poirytowanych, łysiejących przyjaciół. To z pewnością była jedna z najmądrzejszych decyzji, jaką dane było podjąć człowiekowi od czasów powołania Krzynówka do reprezentacji.Widzimy się z Lesznem. I to dopiero będą mecze…!

  Ciekawe, co na to wszystko Walasek Grzegorz. Na ironię losu zakrawa fakt, że odszedł z klubu (bądź co bądź) Mistrza Polski za parę złotych wypłaty więcej, a teraz będzie musiał walczyć o utrzymanie ze swoim nowym klubem z Bydgoszczy.Bohatersko smażyłem się w słońcu. Po takiej dawce słońca chyba zaczynam rozumieć punkt widzenia wampirów…

  Co do samego Falubazu - Myszki Miki do niedawna dawała dupy jak każda inna pani z Wrocławskiej. Ostatnio jednak zacisnęła pośladki i nie dała się toruńskiemu Wibratorowi.
  Nie.