Klose

Schalke 04 Gelsenkirchen

Sam strzelił gola.

Brawo Gerard !!!!!

We wcześniejszym meczu Niemcy ulegli niestety na Busan Asian Stadium z Korea Pld. 1:3. Jedynego gola w tym meczu dla Niemców strzelił Michael Ballack w 24 minucie. Ballack mógł strzelić jeszcze jednego gola niestety nie wykorzystał rzutu karnego w 85 minucie.

Gerald Asamoah tym razem rozpoczął mecz na ławce rezerwowych i wszedł na boisko na ostatni kwadrans a swoją droga może gdyby Gerald grał od początku wynik byłby zupełnie inny ??? ;)

Oto w jakim składzie wystapili podopieczni Jurgena Klinsmanna :

Kahn - Hinkel(46, Owomoyela), Wörns(87,Brdarić) Friedrich, Lahm - Ernst, Schweinsteiger(63,Podolski), Ballack, B.Schneider - Kuranyi(76,Asamoah), Klose

PROJEKTY KUCHNI

Pomieszczenia, nie zawsze jest możliwe. W takich sytuacjach doskonale zdaje egzamin rozkładany stół, który w razie potrzeby możemy bez problemu przenieść do pokoju.

Czasami jednak wyjątkowa funkcjonalność tych mebli wiąże się z rezygnacją z interesujących rozwiązań wzorniczych oraz mniejszą możliwością dopasowania stołu do pozostałych mebli w kuchni. Nie jest to jednak regułą. Z myślą o wszystkich tych, którzy szukają mebla funkcjonalnego i modnego, a przy tym dostosowującego się pod względem wzornictwa do naszych oczekiwań stworzono system stołów Opti plus by Klose.

Ten wyjątkowy program dostosowuje się do nas – do naszych potrzeb i warunków przestrzennych, pozwalając jednocześnie na dopasowanie wzornicze stołu do pozostałych mebli w kuchni lub jadalni. Jak to jest możliwe? W ramach systemu powstały dwie linie wzornicze: stylizowana – „Opti plus classic” i nowoczesna „Opti plus modern”, każda z nich posiada 5 modułów wielkości. Możliwość dodatkowego wyboru wersji 2 lub 4 wkładkowej pozwala na zmianę funkcji użytkowania stołu od 4 aż do 16 osób. Umożliwia to połączenie zalet małego stołu.

Impossible is nothing - Onet.pl Blog

Tego posta, bo bylby na pewno 100 razy zywszy, szczesliwszy i bardziej radosny. Dzis w nocy zmarl moj ksiadz, tez nawet jakos nie mam ochoty na cieszenie sie z tego skucesu Bayernu. Choc mecz byl wspanialy i niesamowity.

Jak dobrze pamietamy na Allianz Arena bylo 1:1, niefortunne, bo niefortunne, ale bylo. Natomiast tutaj mecz rozpoczal sie wspaniale i skonczyl wspaniale, bo caly srodek to byla wielka masakra, modlitwa i ryczenie. W 5. minucie Ruben de la Red, ktory byl genialny w Monachium, dostal czerwona kartke. A mimo to, paradoksalnie, mogl zostac czerwonym bohaterem swojej druzyny... A bylo to tak: Klose szedl na bramke i zapewne bylby gol, natomiast Redziu go skosil i bramki nie bylo. Potem byl wolny, ale tylko poprzeczka Franka. A najlepsze jest to, ze Getafe w dziesieciu dali rade strzelic bramke i bimbali tak cale 90 minut praktycznie. Moje modlitwy byly niezjednane, blagalam, prosilam, a to nic! W 89. minucie ktos sie zlitowal. Frank strzelil bramke na remis! Bramke na dogrywke! Moje wrzaski byly ogluszajace, a radosc niesamowita. Serce podskakiwalo mi gdzies w okolicach zenitu. Swieczki w oczach. Bylo cudownie. Mielismy dogrywke! Bylam pewna, ze wszystko bedzie dobrze. Pewna, jak nigdy przedtem. No i.

Tylnymi drzwiami

Gdzie ci faworyci?

Niemcy wygrali w pierwszej serii spotkań na Mundialu w RPA z Australią 4:0. Nikt na tych mistrzostwach nie wygrał w sposób bardziej przekonywujący. Wszyscy wieścili, że drużyna Loewa urosła tym samym do jednego z głównych faworytów imprezy. Kolejni rywale mięli drżeć i popadać w popłoch.

Serbia miała na ten temat nieco inne zdanie. Grając mecz o wszystko nie można się wystraszyć byle Szkopa. Choć polskich emigrantów bombardujących bramki przeciwników trochę bać się trzeba. Mirosław Klose i Łukasz Podolski uważani byli za największe zagrożenie. Obydwoje strzelili już po golu w RPA i nie myśleli na tym poprzestać.

Konia z rzędem temu, kto przypuszczał, iż owy duet napastników polskiego pochodzenia doprowadzi Niemców do bólu głowy. Najpierw Klose wylatuje z boiska za dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną, a potem Poldi nie trafia karnego.

Ci, którzy mieli być dla Serbów największym zagrożeniem, okazali się być ich wybawieniem.

Dzięki wygranej 1:0, nadal liczą się w walce o awans do kolejnej fazy turnieju. W grze Serbów martwi mnie jednak.

Vielgeliebtes Österreich !! Thomas Morgenstern!!

Nam gola?? Druga połowa. Polacy już zmęczeni, Niemcy chyba też. Było wiele sytuacji , aby strzelić bramkę. Lehmann nie dał się. W 64minucie Friedricha zmienił Odonkor. A u Nas ciągle bez zmian. Co ten Janas robi?? 71 minuta. Podolski schodzi, a wchodzi Nueville. A co z nami?? 77 minuta za Krzynówka wchodzi Lewandowski, za Schweinstergera wchodzi Borowski. 83 minuta schodzi Żewłakow a wchodzi Dudka. 90 minuta. To nie koniec. Jeszcze doliczone 3 minuty. Za Jelenia wchodzi Brożek. Ale dlaczego dopiero teraz?? 91 minuta;( chyba najgorsza... jaka może być...Neuville strzelił pięknego gola ( wcześniej Klose i Ballack strzelili w poprzeczkę). Przez cały mecz można było mówić o szczęściu, ale pod koniec...Najbardziej żal mi Boruca. Nie lubię go, ale w tym meczu pokazał klasę. Klasę jakiej brakuje nie jednemu piłkarzowi. Bronił świetnie. Ta 91 minuta zapewne długo pozostanie w jego pamięci. Na koniec się popłakał;(...To nie była tylko jego wina. Dumna jestem z Artura, a także z Irka Jelenia, Michała Żewłakowa, Marcina Baszczyńskiego i Bartka Bosackiego. Ebi nie zaskoczył w tym spotkaniu, a Żurawski...chyba sie nie umiał odnaleźć. POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!