O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Klon

zielska blog

Było narwać).


Bluszcz jest rośliną chronioną, dlatego nienawidzą jej leśnicy, którzy jak wiadomo przede wszystkim zajmują się sadzeniem lasu po to, żeby go potem ściąć. A jak bluszcz się doczepi do drzewa, to w myśl prawa trzeba takie drzewo zostawić.


I jeszcze jedno zdjątko, żeby zapamiętać trwale:


Tagi: araliowate, grąd, pnącza, buczyna
skomentuj (0)

2009-06-28 20:39:20
Klon zwyczajny (pospolity)

Klon zwyczajny (Acer platanoides L.)

Rodzina: Klonowate (Aceraceae)
Siedlisko
: lasy, przeważnie buczyny i.

Naruto: Erotycznie - Onet.pl Blog

W naturze mocy. Twoje oczy przybierają żółtą barwę, a wokół nich pojawia się pomarańczowa obwódka jako znak Mędrca. Nacierasz na przyjaciela z niespotykaną szybkością, która, pozwalając ci się z nim zrównać, staje się nagle twoim atutem. Jego sharingan nie jest w stanie skopiować twoich ruchów i w krótkim czasie zyskujesz przewagę. Kiedy zbliżacie się do siebie, kopnięciem kolanem w brzuch posyłasz go na drugi koniec jeziora. Zachłyśnięty chwilową dominacją, opuszczasz gardę; wtedy dosięga cię niespodziewanie jego pięść. Okazuje się, że zaatakowałeś klona. Przyjaciel natomiast ukrył się z tyłu, by poczekać na dogodną okazję. Ta z kolei nastąpiła - o dziwo - bardzo szybko. Odwracasz się, ale jest za późno. Uderzenie powoduje, że tracisz kontrolę nad chakrą w stopach i zagłębiasz się w zimną toń wodną. Przyjaciel nie czeka, aż wypłyniesz i nurkuje, by cię dobić. Jego prawa ręka w jednej chwili zamienia się w elektryczne ostrze, którym zamierza cię przebić. Dopływa do ciebie i unosi ją, a ty mętnym wzrokiem patrzysz na niego, nie mogąc się ruszyć. Wasze czoła prawie się stykają i nagle przeszywa cię.

Historia Geninki - Onet.pl Blog

Uczucie duszności , które towarzyszyło tego dnia mieszkańcom Konohy zaczęło przemijać. Wiatr znów zaczął się wzmagać , stawał się coraz bardziej uciążliwy.  Z zachodu zaczęły napływać czarne , gęste chmury. Zapowiadało się na porządną burzę.  Wszyscy przygotowywali się już na przyjście ulewy , na sznurkach nie wisiało juz pranie , wszyscy pomału zaczęli kryć się w ciepłych domach.

- Jak myślisz , dlaczego wtedy udało Ci się przywołać dwa klony? - spytała błękitnooka.

- Nie wiem! - zawołała adeptka. - Ale... zaraz. Kiedy ... wtedy przygotowywałam się do wykonania techniki , poczułam się bardzo dziwacznie. Tak jakby odezwało się we mnie coś , co pomogło mi wyczarować dwa klony i coś , czego sama z siebie nie mogę wydobyć.

- Więc coś Ci pomogło. Co?

- Nie wiem.

Witajcie fani Naruto - Onet.pl Blog

Spokojnie Naruto.Był to spokój pozorny w jego ciele gotowały się emocje.Nagle zerwał się  i pobiegł w stronę przeciwnika.Wrogowie zaatakowali go deszczem strzał kunai senbonów i shurikenów.
-To czas by zastosować moją nową technikę-wyszeptał Naruto.Uwolnił złotą chakrę.Zaczął kręcić się wokół włąsnej osi i powstał złoty wir z chakry.Był ogromny.
-Namikaze Kaiten-wir z chakry odbił cały deszcz broni.Gdy blondas przestał się kręcić wokół niego był ogromny okrąg.Na Uzumakiego ruszyło 20 żołnierzy ANBU. Naruto zrobił 10 klonów poczym szybko przywołał miecz wiatru i miecz ognia.Wrogowie otoczyli go a raczej ich.Naruto użył mieczu wiatru.
Podmuch wiru był potężny.Przeciwnicy próbowali ustać ale nikomu z nich się nie udało.Po chwili podnieśli się.Klony Uzumakiego pobiegły na nich   lecz wrzystkie zostały łatwo powstrzymane kunaiami lecz nie zniknęły.
-co?-zdziwił się jeden z ANBU.Klon który go zaatakował zaśmiał się rozpiął bluzę.
-O nie!Wybuchowe notki!-Żołnierz wiedział co się stanie.Niewiedział jednak że każdy klon miał pełno notek na ciele.Wielki huk.

Klon palmowy

veronisia blog

Sobie wypad na rowerkach i sie zatrzymałyśmy na jakimś polu pomiędzy "Chełmem, a Chełmem" girl's wiedzą o so chodzi, a najlepiej Faustyna :P ... przejechałyśmy to pole i znalazłyśmy sie na sklonowanym osiedlu ... i zgadnijcie czyj to był klon .. buhahahaha !!! NASZ !!! normalnie budynki były bardzo podobnie rozstawione jak u nas i bk z tego :P ... a dzisiaj jest niedziela palmowa i jest beztrosko, bo również jest cieplusio i git :D ...


wogle bk jest z tymi całymi cheer.. okazało sie że ma być co najmniej 9 dziewczyn w zespole (bk) ... heh ... kto chce sie zaangażować :P.

Błogi blog

Jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza ... i jest najmojsza"
Zobacz mój profil
Notki
O dwóch takich co byli dwoma takimi czyli Yaro klony hoduje. 2011-04-28
Pogrzebu w Krakowie. Zapewne od teraz należy sie liczyć z wysypem wszelkiej maści rocznic, miesięcznic...a wszystko to zaczyna przypominać sraczkę z jaką pisiory latają po kraju wietrząc rychłą klęskę w wyborach.
Niedziela Palmowa.... Osobiście za największą palmę nagrodziłbym wierchuszkę PiS bo im palma odwaliła taka, że brak sposobu by ją zmierzyć i ogarnąć.
Kończta pisiorki już te szopki.