O czym chcesz poczytać na blogach?

Klocki lego

...verba volant...scripta manent... - Onet.pl Blog

Przyjaciela nie ma odpłaty
ani równej wagi za wielką jego wartość.
Wierny przyjaciel jest lekarstwem życia...
(Syr 6, 14-16)

26 czerwca 2007
Dlaczego klocki lego są najgenialniejszą zabawką świata??...
    A są?? Wielu z Was zada sobie pewnie takie pytanie. Jasne że tak - mogę im odpowiedzieć.
    Grecki filozof Demokryt jako pierwszy użył pojęcia atom (atomos - niepodzielny). Mówił tak o cząstkach z których.

Mamowe wspominki

Ileż to się mój mąż nagadał widząc po raz kolejny wracając z pracy, arcymistrzowski nieporządek w postaci walających się po podłodze najróżniejszego kalibru zabawek...

Najgorzej było, gdy Tomek coraz częściej zaczął sięgać po klocki Lego (te małe, dla dzieci powyżej 4 roku życia!), które znalazł pod choinką gdy skończył ledwie 20 miesięcy. Bo najfajniejszą zabawą poza oczywiście próbą łączenia owych klocków w różnego rodzaju budowle była przez długi jak się okazało czas zabawa polegająca na wyrzucaniu, wywalaniu
i rozrzucaniu po prostu tychże klocków poza pudełko w którym się.

A na koniec wspomnę tylko, że jak już z klockami Tomek nauczył się porządku, to do zabawy nimi dołączyła się w końcu jego malutka siostrzyczka Gosia, jak tylko już stabilnie potrafiła siedzieć.
I tu szlag trafiło wyuczenie Tomka porządkowania, bo najfajniejszą zabawą dla Gosi okazało się... rozrzucanie klocków Lego bardzo poręczną niebieską zmiotką, ciągle tą samą ;-)

PS: Oczywiście półtoraroczna już teraz Gosia co prawda lubi jeszcze powyrzucać małe co nieco z niebieskiego pudełka pełnego Legowych skarbów, ale udaje się Ją namówić do.

Życie jest piękne!!!

Dubi mi miał kwiatka dac...taki jakis fajny chyba, nie? ale taaa Dubi i taka misja;D hahaha cos zjebał zwal spierodlil i hujz kwiatka! jest nota ;D pojebana ale ejst;D

DuBi (0:03)
Siema to ja dubi i bede dzis pomagał w robieniu nowej notki na blogu własnie tym co włąsnie na neigo paterzycie czyli na blogu fjeji kturtko mówiąc,dzisjeszym tematem będa zwykłe plastikowe klocki lego,a wiec kolci lego fajna rzecz paamietam dostałe keidys od nabci takie z hiszpani orginalne klicki lego z firmy orginalkenj kolcków legi i sie nimi bawiłem o wogule robiel rózne samochody i wogule wszytko bo z klocków lego to wwszytko mozna zorbic i wogule fajnei było ale sie skonczyło klocki tera leza na pułce i wogule jest nędza bo neiwypada sie bawic nimi ale ot jest wyjeba.

Pan Tramen

  • Przejdź do wpisu „Cytaty o śmierci”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Cytaty o śmierci”
  • Klocki Lego i śmierć

    Klocki Lego i Pani Śmierć - czasem ich ścieżki krzyżują się. Spójrzcie na zdjęcie powyżej i przeczytajcie mój stary wpis o grze Harry Potter TUTAJ. Poniżej możecie zobaczyć "obóz koncentracyjny Lego" czyli akcję artystyczną Zbigniewa Libery oraz zestaw Lego do budowy własnego grobu, który wykonałem w pewne piękne,.