O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Klocki

Nie chc

Ogłosiłam. Głupotę trzeba niszczyć i tępić. Ale czy należy niszczyć i tępić ludzi głupich? A czyż to ich wina? Należy ich usuwać ze swojej drogi i najlepiej unikać, ale jeżeli się nie da i załóżmy ten imbecyl się nas boi, więc słowa głupiego nie piśnie, to czy należy go zniszczyć, dla samej przyjemności patrzenia jak się wije i usiłuje spłaszczyć? Hmmmm…

A o czym ta rozprawka traktuje? O Szefowej i Głupim Klocku rzecz jasna. Niszczenie Klocka, kiedy wyczynia idiotyzmy to jedno, ale znęcanie się nad Klockiem, to podpada pod ustawę. Przykłady? A proszę:

Sz: Zadzwoniłaś do firmy X i powiedziałaś, że chcemy niższą cenę?

GK: Nie, bo mówiłaś, że mam się wstrzymać, dopóki mi nie powiesz, że mam to załatwiać.

Sz (jadowicie i z pretensją, bo ona inaczej do Głupiego Klocka się nie odnosi): To nie mogłaś mimo wszystko.

GALERIA MAR-GO

Tagi: zabawki z duszą
22:34, marysik81
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 października 2010
Calineczka Emilka

kiedy ja robiłam grafike....?

ciesze sie ze znow jestem na *fali*

nie takiej pelnej, na takiej będę jak Stasiek pójdzie do przedszkola ;op

oto Emilka jako Calineczka

3 wersje :o)

AKWAFORTA format zbliżony do A4

AKWAFORTA podmalowana akwarelą, format zbliżony do A4

AKWAFORTA podmalowana akwarelą, format zbliżony do A4

Tagi: pokój dla dzieci
14:01, marysik81
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 września 2010
ALA I JEJ KLOCKI

.

Kuba i Kola

- spytałam pomna rozmowy gg-owej z Jareckim.
- Nie tłusto, raczej gęsto. Czyli kasza, ziemniaki, ryż, chleb... Lubisz kaszę? - zwrócił się do Kuby, który minę zrobił nieszczęśliwą - oj, chyba nie lubisz... A ziemniaki? - i Kuba głową pokręcił. - A ryż lubisz?
- Tak, lubię - wykrzyknął chłopczyk radośnie. - I chleb lubię!
- To dwa tygodnie jedzenia ryżu z chlebem - zaśmiał się pan doktor i poszliśmy. Po Mikołaja do przedszkola, bo już pora była.

2005-01-05 18:10:47 skomentuj(11) *O rety!

Zapomniałam, że ja wiem, co z klockiem, a kilka osób, które się możliwe że przejęły - nie wie nic! To ja przepraszam i spieszę wyjaśnić, że:
- nie mam pojęcia czy klocek wyszedł, bo nie bardzo mam jak to sprawdzić, bo musialabym z sitkiem stać albo co, a na to nie mam... ochoty... khem.
- Kuba jednakże prezentuje i raportuje doskonałe samopoczucie, więc myślę, ze wszystko będzie dobrze :)

2005-01-10 22:31:34 skomentuj(3) *Kłopot.

Ostatnio prawie co rano przychodzi do naszego łóżka Mikołaj. Czasem po prostu sobie leży, czasem daje się miziać i prezentuje.

bajeczkinadobranoc - Onet.pl Blog

Sorter. Można spotkać rożnego typu sortery. U Nas sprawdził się Sorter Hipcio Bączek. Zabawa polega na tym że dziecko wrzuca klocki o czterech kształtach w odpowiednie otwory. Gdy hipcio jest pełen wciska grzybek karuzeli.

Dzieciaki i my - Onet.pl Blog

Prezentacje i czytał furę książeczek (jamniki i piraci królują i do tego inne książeczki z wierszykami Strzałkowskiej - ostatnio niekwestionowaną królową Jurka półki). J Igorem też pracowaliśmy - głównie fiszki, ale czytaliśmy też wyrażenia i dużo książeczek, a i nawet prezentacje oglądał. Jurek wlącza się w pracę z Igorem i przypomina sobie zapomniane angielskie słówka. Ogólnie sielanka. Jurek dziś tak sam z siebie wziął "Nieśmiałego konika" i przeczytał go od deski do deski. Cudnie. Dawno takich rzeczy nie robił, więc radość ogromna. Igor też nie próżnuje. Nauczył sie łączyć ze sobą klocki i ogromnie go to cieszy. Już nie tylko burzy, ale stara się też budować. Odpryskiem tej umiejętności jest denerwowanie się, że jak się że nie da się trwale połączyć klocków drewnianych, ale cóż. Chłopcy byli dziś tak grzeczni, że nawet książkę chwile mogłam poczytać. Aż sama się dziwię. Jedyne, co nam zakłuca idyllę, to wieczorne mycie zębów. Żane z nas nie lubi tej czynności i się przy niej złościmy i nigdy i tak nam nie wychodzi tak, jak bym chciała. Droga przez mękę. Całe szczęście, że nie muszę tego robić sama przez cały tydzie, bo bym chyba zwariowała.Tata jakos znacznie.

Klocki hamulcowe

tomis.blog.pl


tomis 2003-05-05 07:19:43
skomentuj (0)


Zastój...

Nic mi do głowy ostatnio nie przychodzi, brak pomysłów, intelektualna pustka o ile w ogóle posiadam jakiś intelekt.

Dziś kierunek Czechy, mojej niebieskiej Skodiczce trzeba wymienić klocki i tarcze hamulcowe, ostatnio coś jakby przestało jej się chcieć hamować, 80000 tysiączków minęło ciekawe o wymianę czego jeszcze mnie poprosi...

tomis 2003-05-07 08:23:31
skomentuj (0)
Hasełko...

Czas jakiś rozmowy ...

[mama] ...ale.

szyper blog

Tak, jak stukały. Mam pewne podejrzenia, ale aż się boję sprawdzać (tak naprawdę nie mam czasu, bo trzeba pojechać do innego warsztatu i poprosić, żeby mi powiedzieli, jakie amortyzatory mam zamontowane).
Jacy, ja podobne przygody miewam na jawie.
Po tym, jak wymienili mi klocki i tarcze hamulcowe Megi nabrała wyraźnej tendencji do jeżdżenia w lewo. Pojechałem do serwisu. Naprawili. Nadal jechała w lewo. Pojechałem. Naprawili. Teraz ściąga w prawo.
W piątek wysiadła mi klima. Pojechałem. Naprawili. W sobotę już nie działała. Dzisiaj jadę. Naprawią.

Blog LEONARRD

Blacha do przerzucenia…jest jeszcze jedna przerwa dziś o 13 , bo przecież wypłata…nie jest tak źle …dostałem 2,5 tysiąca , ale pewnie i tak pewnie będzie mało przed następną…ciągle są jakieś dodatkowe wydatki…a to olej trzeba w Beemce wymienić , a to klocki , czy nawet tarcze hamulcowe …ostatnio rozsypał się tłumik- no w końcu ma już parę latek…no i to paliwsko, chyba muszę założyć jej gaz…większość wydatków idzie na dom…wynajęte mieszkanie i Ewa coraz częściej narzeka ,że nie starcza jej na zakupy…kiedyś.

po co komu tytuł? - Onet.pl Blog

Jak to wyglądało. Tak zwyczajnie. Przyjacielski buziak i przyjacielskie przytulanie. Nie było w tym dawnego żaru, tęsknoty, nic... Smutno, ale jakoś specjalnie bez emocji, łez czy rozpaczy. Pojechał, a ja zostałam w pracy. Tak normalnie.
Panowie z serwisu wymienić mieli klocki i tarcze hamulcowe, a wymienili klocki i amortyzatory. Rozcieknięte amorki niczego dobrego nie wróżą, więc nie zastanawiając się wiele pan Grześ zmienił zlecenie bez mojego udziału. Jakbym się przypadkiem chciała na niego gniewać umył mi autko i poodkurzał w środku i to już w prezencie.

Klocki lego

Bo tylko to sprawia, że mamy siły nadal żyć... - Onet.pl Blog

Co jest na liście to dostanie caaaaaaaałą siatę takich słodyczy jakie będzie chciał

T:-Tobi nie wie, bo Rei i Kesya to są Bad Girls, bo Tobiego otruły i Tobi musiał siedzieć długo w łazience.

R:-Rei składa obietnicę Tobiemu! Słowo shinobi jest nienaruszalne-powiedziałam uśmiechając się wesoło

T:-Tobi mówi nie!

R:-to Tobi pozbywa się w tej chwili klocków LEGO  (=.=)"" -rzuciłam i wyrzuciłam cały karton z tymi durnymi klockami przez okno a następnie wyszłam z pokoju zanim chłopak zdążył się rozpłakać

K:-wredne dziecko

R:-Bardziej wredne niż my czyli musimy to zrobić same... co za chamy w tej organizacji...

K:-I idioci , dobra zabierajmy się do roboty,

w ciężkich bólach posprzątałyśmy całą.

wierszyki, obrazki itp.

Ludzi śpi,
1,1mln ludzi uprawia seks, 2,8 mln ludzi je... A jeden debil
siedzi i czyta Sms-a! GRATULACJE!!!

Stworzył mnie Bóg, bo lubi piękno, Ciebie, bo ma poczucie
humoru.

Czym się różni MĘŻCZYZNA od PLEMNIKA??? NICZYM! Tylko jeden
na milion może stać się CZŁOWIEKIEM.

Wiesz, czym się różni SEX od klocków LEGO? Nie wiesz? To baw
się nadal klockami...

Masz nogi włochate jak kaktus!

Jak utrzymać idiotę w
niepewności? ....................................
... Powiem Ci później.

Poprosiłem BOGA o kwiat, dostałem cały ogród, poprosiłem o
staw, dostałem ocean, poprosiłem o drzewo, dostałem dżunglę,
poprosiłem.