O czym chcesz poczytać na blogach?

Klimakterium

Menopauza

Uwagę fakt, iż chrząstka z której jest zbudowany szkielet rekina w 100% złożona jest głównie z wapnia i fosforu, i to w proporcjach doskonale odpowiadających strukturze ludzkiej kości, to jest to optymalne rozwiązanie. Chrząstka rekina może być stosowana profilaktycznie a także wspomagająco podczas leczenia osteoporozy.
Tagi: chrząstka menopauza osteoporoza rekin
23:30, kox300
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 marca 2010
Jak pozbyć się niewygodnych objawów klimakterium
Klimakterium to nie koniec świata. Rozpoczynając okres klimakterium warto jednak wiedzieć co nas spotka, by móc się do tego odpowiednio przygotować. Większość pań przechodzi okres klimakterium łagodnie. Bywa jednak,że doświadczają nieznośnych huśtawek usposobienia i dziesiatków innych nieznosnych objawów.

Menopauza jest pożegnalną menstruacją po której w ciągu następne 10 miesięcy nie wystąpi krwawienie. Menopauza jest częścią klimakterium, bowiem przekwitanie jest okresem przemian hormonalnych pojawiających się na kilka lat przed menopauzą i występującym przez 5-6 kolejnych lat. Menopauza jest namacalnym sygnałem.

Szybka dieta

Organizm dopada choroba popromienna. Wysoka temperatura, ostra biegunka (często z krwią), a także brak łaknienia. Może dojść nawet do odwodnienia organizmu.

Na szczęście jeśli leczenie zakończy się sukcesem i nie trwa ono zbyt długo zdrowie komórki będą się w stanie odrodzić. Oczywiście powrót do normalnego stanu organizmu może być niezmiernie długi, a zależy tak naprawdę od wielu czynników w tym tego jak dużo nasz organizm był poddawany promieniowaniu.

Komentarzy: 0 Klimakterium a menopauza 2011-05-19 Klimakterium - okres przejściowy w życiu kobiety, pomost pomiędzy okresem dojrzałości płciowej kobiety a starością.
Klimakterium a menopauza zaczyna się po menopauzie i trwa przez dwa do dziesięciu lat. Przez ten czas organizm wciąż produkuje estrogeny i będzie to robił az do śmierci lecz w ilosci, która nie wystarcza do uruchomienia comiesięcznego cyklu menstruacyjnego. Wrażliwość gruczołów dokrewnych zmnienia się wraz ze spadkiem poziomu hormonów w organizmie. Po menopauzie testosteron wytwarzany w jajnikach i w nadnerczach ulega konwersji do estronu w.

Rynek pod lupą

, Dom
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 stycznia 2012
SKLZ

Sprzęt SKLZ to jakość w najlepszym wydaniu, co mogą potwierdzić zadowoleni użytkownicy. Sklepy sportowe działające online proponują niezwykle ciekawy asortyment, który stanowią także produkty sygnowane marką SKLZ.
Więcej »

Tagi: SKLZ Under Armour
16:33, akinet , Sport
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 stycznia 2012
Menopauza

Menopauza to etap w życiu kobiety, który często napawa lękiem i obawami. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu koniecznie należy zasięgnąć porad u lekarza specjalisty, który dokładnie odpowie na wszelkie nurtujące pytania i otoczy właściwą troską. Dbanie o własne zdrowie jest bardzo ważną kwestią, której należy poświęcać czas, aby przez długi czas móc się cieszyć dobrym samopoczuciem.
Więcej »

Tagi: klimakterium menopauza
10:25, akinet

szczesliwa-mezatka blog

Strona główna Feminizm wojujacy
Andy, zbyt często Cię cytuję - czyżby narodziny nowej Muzy? Ale ad rem:

Zastanowiła mnie reakcja Andy'ego na moją wzmiankę o "męskim klimakterium" w kontekscie beznadziejnosci Mojego M.

Skoro dziwne zachowania kobiet w "pewnym wieku" panowie zwykli kwitować stwierdzeniem "przekwita!" i tutaj znaczacy usmieszek, dlaczego ma to nie działać w druga stronę? Widzicie Drodzy Panowie, jakie to merytoryczne? Nieważne - masz powody do takiego zachowania czy po prostu zły humor - diagnoza "klimakterium" zamyka dyskusję zanim ta miała w ogóle szansę się rozwinać!

I tak oto moj blog "kobiety domowej" zmienił się na chwilę w "blog zaangażowany", ale nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności.

A u nas własnie (godzina 7.30 rano! w niedzielę) zakończyły się obchody rocznicy slubu, o czym napiszę wieczorem.
szczesliwa-mezatka 2001-09-02 08:34:05
skomentuj.

Only for me

Stałam w kolejce po talent i urode :P 2003-08-01 20:11:33

hany ajm hołm :P Władczyni wrócia, and niezamierza nic robić w tej sprawie, to jest dalej nic nierobiem. Pest. Etc. The End :P


ps. I inteligencje extraordynaryjną

skomentuj (1)

Poznajcie mnie :DDDD 2003-08-04 20:49:33

to mi to mi, to ja hahahhahaha ^__________________________________^
[panowie? panowie co panowie... co? że jak?! nieobmacuj mnie palancie!! Aaa aaa !!! Widok na morze? bez okien? ah... to lepiej...]

skomentuj (9)

Klimakterium 2003-08-15 21:27:31

Z powodu klimakterium mojej teściowej blog nieczynny do odwołania...

skomentuj (5)

Refleksja nad Orłem RP :P 2003-08-18 20:19:58

Czemu, ah czemu nie mamy za godło narodowe pionowej kreski lub choć krzyżyka?


Ps. Jeszcze jeden rysunek orełka i moja ręka splajtuje...

Be be be, kopytka niosą mnie

skomentuj (3)

Godvai zeadd, sallvean! Fu adlet Ł.M. geven! 2003-08-18 21:11:11

Z racji bytu mojego ekstraordynaryjnie wyalienowanego pseudo czarnego acz realnie [jeszcze nie skrajnie] dekadenckiego humoru, poczęstuje was [się,.

philophobia.blog

you're so great 2003-06-08 20:02:50

To był ciężki tydzień. Ja byłem ciężki. Do zniesienia. Dopadło mnie klimakterium potworne, umysłowa menopauza. Mózg przestał produkować myślenie. Władzę przejął strach i napędzane nim emocje. Efektem były efektowne, acz absolutnie zbędne histerie i nie mniej efektowne wewnętrzne roztrzęsienie. Stąd te wszystkie kłótnie, dąsy, alienacje, no i, nie bójmy się tego napisać, łez strumienie obfite.

Tak to wygląda z lekkiego dystansu. Ale oprócz świadomosci choroby, przydałoby się jeszcze znaleźć jej przyczynę. Czy chodzi o odwieczne, głęboko zakorzenione kompleksy, self esteem na żenująco niskim poziomie? Czy może przyczyną tego stanu rzeczy była poniedziałkowa rozmowa, z której dowiedziałem się, że schizofrenia mnie nękająca osiągnęła niewiarygodne rozmiary i staje się uciążliwa dla otoczenia? Czy może chodzi o bardzo prozaiczną sprawę: przemęczenie i stres związany z pracą, nadciagającymi nieubłaganie dedlajnami i odpowiedzialnością? A może wszystkiego po trochu?

.

....following the wisdom....

O cholernych przeszlych rozczarowaniach. długopis mi się w dodatku wypisał. znaczy się wkład w piórze. kuźwa juz nawet tego nie odróżniam. czternaście dawek nelorenu raczej bardziej zlasowało mi mózg niz wyleczyło pieprzone bolace gorzej niż macica zatoki. bezmóżdża głowa boleć nie powinna. a boli? anomalia.

10:15 dokonała sie ostatnia ceremonia kłócia mnie. eeee? kucia mnie? boże kłucia. kłuję kłujesz kłuje kłujemy kłujecie kłują. po kolei? eee nie wiem.

12:30 nie nadaję się do czytania książek i oglądania ckliwych filmów. przeczytalam całe Żaby i Anioły Grocholi i zamknełam każdą książkę z płaczem. tak jak po Dumie i Uprzedzeniu Jane Austen. Szkoła Uczuć wczoraj u Karci też mi łezki uroniła.. ehhh... klimakterium w wieku 17 lat i 5 miesięcy? przedwcześnie chyba no a okresu nie mam... yyy ale za to jakie ciało już mam przejrzałe. idę sie zmierzyć i zważyć. waga pokazuje (...) nie jest dobrze. a wzrostu 174.

(...)jestem manipulantka.(...)

(...) bo kuźwa czy nie jest tak, że faceci chcieliby mieć cycki? dam uciąć sobie głowe ze każdy z tych.... piiiiiipiiiiiiiiipiiiiiiii chciałby mieć cycki, a że, niestety natura ich nie obdarzyła, satysfakcje sprawiają sobie posiadaniem cycków jakiejs naiwnej kobiety. egoiści. chamy. łajdactwo cholerne(...)

14:15 czekam w pieprzonej poczekalni. cholera jasna ludzie poprzychodzili juz po 11 pewnie zeby sobie milo spedzic trzy godzinki czekajac na lekarza. świat oszalał. 3456790356347903490.