O czym chcesz poczytać na blogach?

Kliczko

Druga Strona Boksu

One nie nadają się potem nawet do wycierania kurzu.

Dzień 1 Maja był z założenia dniem radykalnej zmiany, sukcesu i odkrywania rozkoszy. Dla każdego człowieka pracującego oznacza to coś innego, dlatego jesteśmy niby tacy sami, ale jednak inni. Owego dnia, kiedy to miałem na sobie czerwone bokserki Andrija, odniosłem sukces w dziedzinie związków międzyludzkich. Kiedy wytłumaczyłem to bratu, Andrij odkrył rozkosz płynącą z udzielania pierwszej pomocy, a ja zmieniłem radykalnie podejście do swojej własnej, robotniczej dupy.

A&W&N popijając kawkę - każdy ze swojego kubaska tudzież filiżaneczki - wiosna '06

08:43, kliczkobros , opowieści o nas
Link Komentarze (2) »

Jestem w ciemności i próbuję widzieć jasno

Świata wagi ciężkiej.

Tak srogiej lekcji boksu Adamek nigdy nie dostał i chyba w przyszłości takowej nie doświadczy. Na wrocławskim stadionie ”Góral” przeżył prawdziwy koszmar. Marzenia o tytule odeszły w niepamięć już w drugiej rundzie pojedynku.

Każdemu polskiemu kibicowi ciężko było patrzeć jak Ukrainiec raz po raz, z dokładnością chirurga obijał swego rywala. Pojedynek wyglądał jak przeciąganie egzekucji. Jedyne co „Góral” pokazał w sobotni wieczór to heroiczna postawa i wielkie serce.

Wspominając wyżej o przeciąganej egzekucji miałem na myśli głównie zachowanie Kliczko. Straszy z braci gentelmanem poza ringiem jest bezsprzecznie. To człowiek z klasą i niebywałym szacunkiem dla swego rywala. Adamek musi podziękować "Dr Iron Fist" za to, że Ukrainiec okazał się równie kulturalny i taktowny w ringu. Obrońca tytułu unikał szalonych i zwierzęcych ataków.

Nasz rodak poczuł, co znaczy czołowe zderzeniem z czołgiem. Jednak w morzu smutnych i bolesnych odczuć po tym boju, dostrzegłem jeden pozytywny aspekt dla Tomasza Adamka. Mianowicie doświadczenie, jakie „Góral” wyniósł z tej walki, może okazać się bezcenne w powrotnej drodze na szczyt (czytaj: kolejnej walki o tytuł).

Droga.

cordulka.blog

Znalazłam fajny blog tam jest link: Owocowy Już nie mogę sie doczekac az w styczniu ukaże sie 5 harry potter! ;p a;e angielski juz jest więc musze sobie go kupić (przeczytałam już wszystkie czeście po POL. i ANG.)
Harry bedzie miał 15 lat! ;p


Własnie przypomniałam sobie o konkursoe bloga! mam juz sporo zgłoszeń wieć OGŁASZAM ŻE ROSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BĘDZIE DNIA 30 CZERWCA!!!!!!PAPAPA

skomentuj (0)

Witalij vs. Lenox :D 2003-06-23 19:18:05

Hejoł! to znów me. Ostatnio w Niedziele o godzinie 2:45 rano zaczynała się transmisja walki kliczko z lenoksikiem oczywiście ja z tatą już wstałam o 2:30 żeby zobaczyc walkę. Jednak o tej godzinie zaczęła się walka Vargas vs Nbou i wygrał Nbou,tata już znów zasnął a ja ciągle ogladałam. Następnie biły sie panie jakas tam z Lailą Ali wygrała ładniejsza i lepsza Laila przez nokout. Następnie biła sie Rjkel z zapomniałm i Rjkel czyli ładniejsza wygrała. I Dariusz Michalczewski to wszystko komentował,powiedział że ta Rajkel boksuje jak facet,A z resztą to prawda bo przegrała tylko jedna walkę i to z........facetem. i "już" koło godziny 4:30 zaczeła sie walka Kliczko z lewisem. Od początku wygrywał Kliczko (bardzo.

Boxeo. Bokserski serwis video. Boks TV


Kliczko vs Williamson

29 04 2011

Pojedynek pomiędzy DaVarrylem Williamsonem, a Władimirem Kliczko z 2 października 2004 roku.Świat w moich oczach - Onet.pl Blog

Leży interes własny...

        Boję się walki Sosnowskiego z Kliczką, gdyż pamiętam tego chłopaka jeszcze z czasów świetności Gołoty, gdy nazywano go „następcą Gołoty”; i ten toczył swe pierwsze boje w ringu zawodowym. Potem jakoś to przycichło, a i Albertowi się wpierdol dostało po drodze. Tak spoglądając na warunki fizyczne obu pięściarzy, to Sosnowski wypada blado. Zasięg ramion, wzrost, waga... Tak wiele przemawia za Ukraińcem … Ale przecież Kliczko nie jest znowu wirtuozem boksu, wcale nie jest cudowny technicznie, popełnia błędy, tylko czy Sosnowski będzie potrafił go sprowadzić do walki w półdystansie?! Bo tylko wtedy jego szybkość na cokolwiek się zda. W dystansie weźmie górę siła – a Kliczko cios ma. Z jednej strony nie lubię walk między bokserami, którzy różnią się tak mocno gabarytami, z drugiej strony fajnie się patrzy jak ścierają się ze sobą dwie różne taktyki walki; i jak jeden pięściarz drugiemu stara się narzucić swój sposób walki. Gołota miał wszystko by stać się mistrzem świata, nie miał ku temu psychiki, choć dwie walki mistrzowskie.

W światło bramki

2011-10-27 Adamek podczas walki z Kliczką prawie nic nie słyszał!

W Polsce trudno wszystkim dogodzić – to wiadomo nie od dziś. Jeden z komentarzy pod tekstem o Tomaszu Adamku: „Nie podjąłeś walki z Kliczką”. Tymczasem fakty są takie – od drugiej rundy, po otrzymaniu potężnego ciosu, „Góral” prawie nic nie słyszał, a jednak wytrwał jeszcze do 10. Z „Doktorem Żelazna Pięść”.
Wydawało się, że o walce Tomasz Adamek – Witalij Kliczko, do jakiej doszło 10 września podczas gali we Wrocławiu, powiedziano już wszystko. I wszystko wiadomo. Jakież było jednak nasze zdumienie, gdy podczas ostatniego wywiadu, „Góral” wyznał: - Po potężnym ciosie, jaki przyjąłem w końcówce drugiej rundy, pękł mi bębenek w uchu.
„Słyszałeś coś?” – zapytaliśmy.
- Teraz już słyszę i możemy normalnie rozmawiać, ale wtedy w głowie miałem tylko jeden szum. Pewnie niejeden poddałby walkę, wycofał się z niej – zastanawia się całkiem słusznie najlepszy Polak wśród najcięższych bokserów.
Prawie nic nie.

Echa Wydarzeń - bloog.pl

2012 rozkręcone, przygotowania londyńsko-olimpijskie także, więc da się trochę ministerialnego czasu poświęcić tzw. całokształtowi. Żebyśmy wiedzieli na czym rodzimy sport stoi, i jak mocne ma nogi. Bez takiej fotografii porządnego programu rozwoju nie będzie… Nawet z fajnymi „orlikami”.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330915366,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

Gwardia ma... arcymistrza świata!

wtorek, 06 marca 2012 16:35

ECHA WYDARZEŃ: Ma warszawska Gwardia … zawodowego mistrza świata. Wśród najcięższych bokserów. Żart? Tak, ale niezupełnie. Bo Ukrainiec, dr Wołodymir Kliczko dziś posiadacz kilku pasów arcymistrzowskich w latach 90-tych zasilał stołeczny.