O czym chcesz poczytać na blogach?

Kler

grzdylufka.blog

(wbiega lana12)

wszystkie zwierzaki znikneły jest tylka nasz trójka.Napiszemy o tym za chwilę.

skomentuj (0)

zwierzaki znikneły cz.1 2010-01-11 14:16:08

chodźmy do pandabearda
ok
(dziewczyny idą do pandabearda)
witajcie klientki
witaj pandabeardzie czy nie widziałeś naszych bolisiów niestety nie znalazłem tylko białe piórko to napewno Kler może chcecie się czegoś napić lub zjeść kanapkę

trabant blog

Bądź uważają że to nie ma sensu mimotego że fajnie im się razem było. Ok, fakt nikogo nie da się zmusić do kochania, jednakże w momencie gdy obie strony w otwarty sposób ten problem omówili dużo wcześniej nie doszłoby do tego, że jedna ze stron po takim komunikacie dostaje załamania nerwowego, nierzadko zdarzają się również przypadki depresyjne. W mojej ocenie, gdyby problem wcześniej wypłynął na wierzch można by było zapobiec złudnemu wrażeniu miłości, obustronnego (złudnego) dażenia się uczuciem.

Kolejnym postulatem zaproponowanym przez kler jest szczera rozmowa o tym co dzieje się w życiu kandydatów do sakramentu małżeństa. Czy wracamy do czasów komunizmu, w którym inwigilacja jednostki była na porządku dziennym? Kler na każdego z nas ma już swoje "teczki" w których mają informacje dotyczące naszego życia, tego ile dawaliśmy na datki kolędowe, kto gdzie pracuje i ile może zarobić... i to powinno im wystarczyć, niechciałbym aby ktoś wtrącał się w moje życie. W to z kim chcę żyć i jak chce żyć. Każdy z nas ma wolną wolę daną nam przez Boga i z niej będziemy rozliczani na sądzie.

Oto cała ja - moje przemyślenia - bloog.pl

komentarze (1) | dodaj komentarz

dostałam od osoby goszczacej na moim bloogu....

czwartek, 16 listopada 2006 20:38

 

 Sakjamuni 2006.11.05 05:04
Miłościwie nam kler panujący znów pochyla się z troską nad kobietą, kiedyś tępiący tę płeć. Najpierw niech Kościół nakarmi 2 mln głodnych dzieci, potem niech oczyści się z pedofilów, krętaczy, zwyczajnych kryminalistów, ojców w sutannach. Niech zwróci to społeczeństwu co zagarnął kiedyś i nadal zagarnia. Niech przyjmie pod dach swoich rezydencji potrzebujących i da im utrzymanie. Niezwykłe łatwo przychodzi Kościołowi wyrokować co jest dobre dla kraju a co nie, kiedy ma się dach nad głową, żarcie i beztroskie życie. O sprawach aborcji niech decydują kobiety a nie.

Doxa - slomski.us

Głosy krytykujące istnienie i metody działania CBA. Agencja ta jest oskarżana o motywy polityczne działania oraz o stosowanie nieczystych metod. Zwolenników jeden z partii boli to, że ich ulubieńców zamykają przedstawiciele przeciwnej partii.

Tytułem wstępu muszę wyjaśnić moje poglądy polityczne. PO jest mi bliższe niż PiS, ale nie dlatego, że jestem zachwycony sukcesami PO. Platformersi wywodzą się z niesławnej Konfederacji Aferałów i mają długą historie prywaty, rozkradania państwa i łapownictwa, są jednak bliżsi moim poglądom. Pisiorki, ze swoim klerykalizmem i małością liderów są tak obrzydliwi, że NSDAP wydaje się lepszą alternatywą.

My jako obywatele, mamy tylko tyle, ile wypadnie z pyska politykom podczas walk. Im bardziej zażarta jest walka, tym lepiej dla obywateli. Sytuacja gdy jedna z partii posiada 80 % stołków w parlamencie, premiera i prezydenta, byłaby tragedią narodową.

Mamy do czynienia z wymarzoną sytuacją, w której rządzi jedna grupa kolesi, a druga kieruje agencją antykorupcyjną. PiS każdego dnia knuje w jaki sposób przyłapać członków PO na lewiźnie. Można im nawet.

Głos Bełchatowa - Onet.pl Blog

Robi sobie kampanię wyborczą w bełchatowskich parafiach. Kiedyś przekazał do kościołów dużą liczbę darmowych biletów na film o papieżu, a księża wciskali ludziom kit tłumacząc, że pan prezydent ufundował parafianom bilety. Zapomnieli dodać, że ufundował z naszych – także i moich zdeklarowanego ateisty – pieniędzy. Podobne naiwne podziękowania wygłaszano w parafii mojego pobożnego kuzyna. Niestety on dał się nabrać. Jednak ja jako mieszkaniec Bełchatowa żądam wyjaśnień dlaczego pan prezydent za nasze pieniądze kupuje sobie przychylność kleru ? I czy kleru nie razi ta fałszywość ?”.

 

( dane Czytelnika do wiadomości redakcji )

Nie wiemy czy kleru taka obłuda nie razi, ale nas jako podatników razi i to bardzo. Dlaczego pan prezydent i jego ludzie nie zaczną promować się za swoje pieniądze ?

Oczywiście zwrócimy się z pytaniem do pana prezydenta o to jaką pomoc miasto udzieliło pielgrzymom i jaki był koszt tej pomocy oraz z jakich środków jej udzielono. Jako podatnicy i wyborcy mamy.

Cookies . - Onet.pl Blog

x 603 x
x 163 x
Bo za miłość się nie płaci
Jestem tu w konkursie
Jestem tu w konkursie

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)