O czym chcesz poczytać na blogach?

Klaus badelt

F I L M L O G

Mroczną muzykę. Momentami wręcz czuć, że obraz jaki oglądamy wyszedł spod ręki ‘kogoś z zewnątrz’. Herzog ma swój styl i doskonale to widać. Na chwilę warto powrócić jeszczę do muzyki- gdyż za tę odpowiedzialny jest sam Klaus Badelt. Muszę przyznać, że ten artysta ciągle ewoluuje, gdyż ścieżka dźwiękowa ‘Rescue Dawn’ posiada zarówno charakterystyczne dla Badelta syntetyczne motywy jak i zupełnie dojrzałe i poważne kompozycje- im dalej w filmie.

petra-arkanian blog

Cokolwiek.
wczoraj obejrzalam sobie "UltraViolet", tak dla odprezenia przed egzaminem (o egzaminie pozniej bede sie zalic).
biorac wszystkie aspekty filmu - Mila Jovovic, world of the future, komiksowy szkic fabuly, no i przede wszystkim Klausa Badelta sciezke dzwiekowa.. kroilo mi sie w mozdzku takie "Equilibrium z cyckami". Plaskimi, ale jednak.
Katany i guns'y owszem byly. Zly i Wyrachowany Przeciwnik Ktory Nie Jest Tym Za Kogo Sie Podaje - tez. Eleganckie dekoracje i klimacikowe.

Filmoteka - recenzje z przymruzeniem oka... blog

I stwierdzic ze film jest kompletna chala. Ja zdania nie zmienie
**Muzyka:
O moj boze. Jesli ktos ogladal "Piratow z Karaibow " czy "Wehikul czasu" to wie dlaczego wzywam Boga na daremno => Autorem sciezki dzwiekowej do tych filmow jest Klaus Badelt.Do "Equilibirum" rowniez. Dwie plyty po dwadziescia pare uworkow, bardzo podobnych do siebie , a jednak innych ,kazdy z nich o innym nastroju,kazdy zgodny ze scena w czasie jakiej go slyszymy. Juz wiecej nie napisze tylko pedze po.

marcinw13.blog

Czasu. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna."   -Jonathan Carroll

       Klaus Badelt - Pirates Of Carribean Soundtrack
       Giuseppe Ottaviani - White Empire
       Jeden Osiem L - Kiedyś Było Inaczej

skomentuj (0)