O czym chcesz poczytać na blogach?

Klątwa

Podręcznik Zaklęć i Uroków - Onet.pl Blog

Że wasze dzieci i ich dzieci itp. będą nadal pod jejdziałaniem).
klątwy emocjonalne - jak sama nazwa mówi,klątwę nienawistną można rzucić gdy żywimy do kogoś pewnego rodzajuemocje: nienawiść lub miłość bądź inne. Jednak nie jest to takieproste, gdyż wymaga naprawdę ogromnego skupienia się wyłącznie na tejosobie i wyczyszczenia całkowicie swoich myśli, co podchodzi już lekkopod oklumencję. Ten rodzaj klątwy jest już niepraktykowany i nawet karasię za rzucanie klątw emocjonalnych więzieniem.

Ze względu na długość trwania, klątwy dzielimy na: nieświadomą i świadomą (rytualną).
Klątwa nieświadoma działa krótko i po zrealizowaniu swego zadania najczęściej traci moc. Przykładem są tu klątwy emocjonalne.
Gorzej jest z klątwą świadomą (rytualną)gdyż ta może ciągnąć się za nami bez końca, realizować się w następnychpokoleniach. Zatrzymać ją można tylko specjalnym rytuałem, któryrozpuści kody w niej zawarte. Klątwy rytualne dzielą się na: klątwyczarnej magii, czarnej tantry, pentagramu, satanizmu i hipnozy.

Ze względu na liczbę osób dotkniętych przekleństwem, klątwy dzielimy na:
- Rodzinną - rzucana na całą rodzinę i prześladująca.

Zaklęcia dla klasy II


Gloss podzielił zaklęcia zniewalające (tak według wczesnego podziału Flame'a' nazywały się uroki, przeciwuroki i klątwy) na uroki i klątwy. Jednak wbrew pozorom te dwie sztuki magiczne są sobie obce. Oto najważniejsze postanowienia teorii:

-Nie ma uroku i klątwy, która zabija osobę, na którą owa magia padnie!
-Uroki możemy rzucać za pomocą słów lub różdżek, a klątwy (TYLKO!) przy pomocy słów.
-Urok jest znacznie łatwiej rzucić niż klątwę.
-Klątwa trwa znacznie dłużej niż urok.
-Aby rzucić klątwę trzeba założyć ofiarę. Osoba umierająca może rzucić klątwę (i wbrew pozorom klątwa nie jest złym aspektem magii!) na kogoś lub klątwę może rzucić także osoba, która szczerze pożąda czegoś i jej celem jest wyłączne osiągnięcie tego czegoś.
-Klątwa to zaawansowana i bardzo potężna magia
-Klątwy emocjonalne są zakazane!

Teoria ta ma zastosowanie aż do dziś, ale nadal trwają pracę nad jej poprawkami. Każda klątwa czy urok spełnia się i jeżeli nie będziemy umieli bronić się przed tym, możemy paść ofiarą złego życzenia.
Klątwa oparta na czarnej magii praktycznie działa natychmiastowo i może trwać latami. Może nawet działać w następnych pokoleniach.
.

Blog GirllOfDeRing52
- Dziewczna co była w tym domu i Kajako 

Dziewcznek z ringu: 6 Klątwa 15 maj 2008 Opowiem wam teraz o pewnym filmie pt. ,, Klątwa" dostałam go we wtorek . Już widziałam część pierwszą a dziś może obejrzę drugą .
A teraz coś o filmie : Klątwa to film podobny do Ringu w niektórych momentach nawet wydaje się taki sam ale to zupełnie inny film.
Klątwa jest o wolontariuszce która idzie w zastępstwie do strasznego domu . A z początku o tym nie wie jednak potem już o tym wie i próbuje się coś o tym dowiedzieć . Potem się okazuje że 3 lata temu w tym domu mieszkała rodzina : żona , mąż , i chłopczyk . Jednak ta kobieta zakochała się w innym i zapisywała to w pamiętniku gdy jej mąż to znalazł wpadł w gniew i zabił.

48% młodzieży jest szczęśliwa, reszta nie ma na narkotyki

0 Co misja... 2006-11-27 Jak ja się mam nie stresować??!!... waksy u Klątwy... Młody wyjebał 2 paki na stół, a zajebiste były dwie krechy na długości od palców do łokcia:] ... aha siedzimy se przy stole a tu nagle jego babcia puka na okno z tarasu... ja oczywiście uciekłem na górę :D:D... Młody chciał to zdmuchnąć ale się opanował i zsypał szybko w papierek :] moja szkoła... dobra po wszystkim... idziemy do mnie ... jeb kurwa Klątwa po raz drugi... Młody zgubił proch i jeszcze jego starsza jechała, a on chory... ja bardzo proszę ten kto wysłał jego imie w sms-ie do tej gazety niech to jakoś odplącze bo nas ta Klątwa kurwa pozabija :D:D... dobre jeboł pies...


Komentarzy: 2 Koncert Wojtas w Mefisto... piękne czasy powracają :] 2006-11-27