O czym chcesz poczytać na blogach?

Klatka piersiowa

Nadzieja to ogień,który chce płonąć nawet wtedy,gdy jest gaszony - Onet.pl Blog

Podczas gdy jedna osoba rozpoczyna RKO,pozostałe wzywają zespół resuscytacyjny,gromadzą potrzebny sprzęt i defibrylator.Jeżeli działa tylko jedna osoba,oznacza to konieczność pozostawienia pacjenta.
  • wykonaj 30 uciśnieć klatki piersiowej,a po nich 2 oddechy.
  • właściwe uciskanie klatki piersiowej jest męczące;staraj się zapewnić zmianę osoby wykonującej uciśnięcia co 2 minuty.
  • utrzymuj drożność dróg oddechowych i prowadź wentylację płuc,stosując najwłaściwszy,natychmiast dostępny.

Lustrzany las...


- Matt...- powiedziała Mary machając mu ręką przed oczami żeby oderwał wzrok od Kate.
- nie musisz dzisiaj przychodzić, zresztą chyba wiesz jaki jest cel tego zebrania- powiedział wyrywając się z zamyślenia.
- wiem- odpowiedziała spokojnie krzyżując ręce na klatce piersiowej. Matt patrzył przez chwilę na nią, wrócił spojrzeniem na Mary po czym wyminął je i zginął w ciemnym korytarzu. Kate czuła się strasznie, nie mogła pozbyć się z myśli jego oczu.....
- wiesz Kate, zawsze mam uczucie że kiedyś już go znałam- oznajmiła kiedy.

Opowieści z Bełchatowa

Z tego, że padał deszcz, oni byli bez parasola, czy nawet kaptura na głowach. Po prostu stali na tym deszczu i wesoło rozmawiali. Jakby mieli daleko do domu. Wystarczyło przecież przejść przez ulicę, kilka kroków chodnikiem wyłożonych kostką brukową w kolorze szarym i już mamy naszą klatkę. Całość zajmuje mniej niż dwie minuty.
- A Kurek mnie nazwał przed dwoma dniami nienormalną – westchnęłam, zarzucając sobie na głowę kaptur od bluzy. – Czy was do.– puściłam do blondyna oczko, a następnie wyminęłam obu panów i skierowałam swoje kroki w stronę domu. Dopiero pod klatką uświadomiłam sobie, że przecież nie zabrałam kluczy. Wychodziłam razem z Aleksem, więc to on zamykał drzwi od mieszkania. Skrzyżowałam ręce na klatce piersiowej. Panom jakoś niespecjalnie się spieszyło, by uciec od deszczu. Oni chyba uważali to za niezłą frajdę.
    Boże! Co ja ci takiego zrobiłam, że tak mnie chcesz teraz ukarać?.

Rasy psów

Sierpnia 2011
  • Owczarek bodhalański

    Owczarek podhalański

    Oczy średniej wielkości, wyraziste,nieco skośnie usadzone,brzegi powiek ciemne,kolor:ciemnopiwne.Uszy średniej wielkości,trójkątne,dosyć grube.Głowa proporcjonalna.Tułów długi i masywny.Klatka piersiowa głęboka.Kończyny

Beagle

 

Głowa:Mocna,średniej wielkości ale nie ciężka.Oczy:są dość duże,szeroko rozstawione, o łagodnym wyrazie:kolor ciemno brązowy lub orzechowy.Uszy długie , nisko usadzone z okrągłymi końcami.Grzbiet jest prosty, klatka piersiowa głęboko.Ogon średniej.

Blog Hondy i Opka Zozola - WE DO LOVE TOKIO HOTEL

Megi i Rasa… Każdy dzien z osobna piekny i niepowtarzalny!;)
-Hehe, Madralo… Mssz tu dalsza mape, wskakuj na swojego rumaka i pokaż co potrafisz!
Porwałam mape i podskoczyłam do Devila. Usiadłam w siodle. Koń ponownie wspią się na tylnich nogach i dostojnie wypiął klatk,e piersiową.
-Cho cho! – Tom aż się zdziwił.
-To do zobaczenia! – posłalam całusa i popędziłam według strzałek.
Nawet nie wlczyłam już z koniem. Akceptowałam jego wybryki. Oczywiście nie pozwalałam sobie wchodzic na głowę, ale byłam tak.Sznurek nie był już potrzebny. Serca same trwały w uścisku…
Oddawali się sobie pare minut. Chwile po rodzieleniu ich ust, Patii roześmiała się. Czuła to samo co w dzien sadzenia drzewka. Euforie i energia rozsadzały jej narządy od środka. Gdyby ktos teraz rozciał jej klatke piersiowa usłyszał by długi i głośny krzyk szczęścia. Chłopak na widok roześmianej twarzy zielonookiej także ukazał swoje białe żeby. Pogładził dziewczyne po policzku, a ona zmrużyła oczy i wtuliła się w jego dłoń. Nigdy nie potrafiła objąć rozumem ogromu ich miłości,.

Doceń, zanim stracisz...

Obiadkami mamusi i swoim ulubionym plakatem Neny znad łóżka… - dokończyła za niego ledwo tłumiąc śmiech
- No… - rozmarzył się, a kiedy zobaczył, że dziewczyna ledwo wytrzymuje zanosząc się śmiechem zrobił poważną, a raczej obrażoną minę i założywszy ręce na klatce piersiowej oparł się o zimną ścianę stykającą się z łóżkiem
- Billie… - wyszeptała cicho robiąc słodkie oczka i przybliżyła się do niego
- Nie mów do mnie Billie… - odwrócił głowę w drugą stronę pozostając w pozycji nr 458, czyli obrażony Bill.

ja i pewiem mutatn - Onet.pl Blog

Po raz pierwszy udało mi się uwieść mężczyznę. I to jakiego mężczyznę! Byłam pewna, że na drugi dzień obrosnę w piórka, jednak teraz podniecenie i pożądanie były zbyt wielkie, bym mogła odsunąć je na drugi plan.

Przejechałam dłonią po jego klatce piersiowej. Po mięśniach.Widziałam, jak jego oczy stały się ciemne i zaskoczone.

Czułam, jak mięśnie jego brzucha napięły się, gdy moją ręką wędrowałam w dół.

Pchnęłam go na moje wąskie łóżko

- Jesteś.