O czym chcesz poczytać na blogach?

Klapki

louie13 blog

Był u nich w pokoju telewizor (u nas nie!), więc najczęściej siadałam na czyimś krześle i oglądałam powtórki "M jak miłość". Potem dopiero chłopacy kapnęli się,że mimo wszystko jestem ich gościem i robili takie głupoty jak częstowanie mnie ciastkami, zagadywanie na temet: "wiesz gdzie jutro idziemy?". Tylko Hubert milczał. Prawdopodobnie rysował, bo kiedyś zobaczyłam jego rysunki.
A teraz zagłębię się w to rzucaniem klapkami, bo była to rzecz istotna i śmieszna zarazem.
Zaczęło się od tego, że Alutka przyszła do mnie i zaczęła ruszać mi wszystkie rzeczy. Po chwili stwierdziła, że moje klapki są na zewnątrz:P ja więc trochę wkurzona zawołałam, żeby poszła i przyniosła je tu. A ona zaczęła je rzucać do mojego okna. Oczywiście ani razu nie trafiła. Po chwili zaczęli sie zbiegać gapie, nawet opiekun, i wszyscy chcieli rzucić do mojego okna klapkiem. Niokomu się nie udało. Oczywiście nikt nie wpadł na to, żeby może przynieśc mi te klapki, ale nie, więc ja nie zdzierałam sobie gardła i rzucali tak do mnie z pół godziny. Znudziło mi się to i poszłam poprostu po te klapki.
Jednakowoż to nie był koniec historii klapków, bo w porywie uczuć takich jak chciwość zemasty i rewanżu.

Kociara na maXXXa... - bloog.pl

chemia. Mam kota (a nawet 2)
Tinke, a moje siostra ma Inke.
No więc NN.

Co u mnie..!? x33
Jestem nadal choraa...
Ale wczorj byłam na wystawue
kotów. Najbardziej podobał mi
się Perski-kociątko...
Słodziakk.. Albo Sfinksy-
zawsze myślałam, że sa brzydkie
ale teraz uważam, że są urocze ;-)

Klapka w drzwiach-Kocia rada by Whiskas
Kocia klapka może być założona w prawie każdych
 drzwiach, ścianie czy oknie. Drewniane drzwi,
ściana czy szyba wymagają różnych typów klapek,
 więc upewnij się, że prawidłowo wybrałeś. Kocie
klapki są stosowane, aby zapewnić Twojemu kotu
dostęp do domu, ale możesz także zamontować klapkę
w szopie czy budynku gospodarczym, umożliwiając kotu s
chronienie się w suchym miejscu jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Uwaga na bezpieczne szkło.
Wszystkie drzwi w nowoczesnych budynkach muszą być
wyposażone w bezpieczne szkło. To utrudnia założenie
klapki, ale jest możliwe zainstalowanie jej w drzwiach z
podwójną szybą i bezpiecznym szkłem, należy tylko wyciąć na nią
odpowiednie dziury kiedy robi się szyby.

Wymiana wszystkich szyb w.

henryk blog

Ludzi po pigmencie jestem ostatni. No ale, jesli ktos na dzien dobry, pierwszy wspolny poranek, a on mi w moich japonkach, polskich ze wspomnieniami klapkach chodzi, to ja se mysle, o nie! Twa czarna stopa, nie ma moich klapek uzywac! Tylko jak tu rozwiazanie problemu znalezc, aby przypadkiem wojny polsko-ghananskiej nie wywolac?? No i gdy juz prawie pogodzilem sie ze strata klapek (nie wiedzialem jak mu to powiedziec, on ma tak pogodna twarz...) on przyszedl do pokoju, gdy przed komputerem siedzialem, i powiedzial mi pewna ghanaska historie... Otoz jego mama, rodowita ghananka poszla na targ w ich miesice, i postanowila synowi na droge klapki kupic, lecz bidula maluskie jak na dziewczynke kupila, i ta jego czarna stopka sie poprostu nie miesci w ten klapek, wiec on postanowil moich uzywac!!! Czyz jego blyskoltliwosc, nie oniesmiela?? I wtedy Ja, henryk malinowski mysle sobie - Chlopie, kurwa teraz albo nigdy!! - no i mu wtedy uprzejmie powiedzial, wiesz Fred... wszystko cacy i w ogole puieknie, lubie Cie ale nie chce zebys uzywal moich klapek... I zapadla cisza.
Na dwie sekundy. Bo moj room-mate okazal sie naprawde rozgarnieta mudzina. Przeprosil, powiedzialem ze ok. I NIE MA WOJNY POLSKO GHANANSKIEJ!!!

A poza tym, to za 30 minut mam zajecia... Nie.

Cudna Stopa

Kobiet, które nie miały się czym pochwalić, a jednak zaniedbane stopy wystawiły na widok publiczny. To nie były stopy pobrudzone całodziennym chodzeniem, ale stopy zaniedbane, a przecież tak niewiele trzeba… Wiadomo, moczymy w ciepłej kąpieli, a potem wcieramy krem jednocześnie masując. I widziałam też kilku mężczyzn o stopach nieskazitelnych, jakby dopiero co wyszli z gabinetu pielęgnacji kończyn dolnych. Eh, smutno mi trochę, bo przecież kobiety to jest ta płeć, która niby dba bardziej o siebie, ale jak widać, to jest tylko niby…

Ja często doszukuję się drugiego dna w jakieś historii, chodzi mi o parę w klapkach – może ona nie dba już o stopy dla męża, za to mąż dba o stopy dla kogoś innego, bo jak sobie teraz przypomnę, to on miał nieobecny wzrok, jakby już planował wizytę w zupełnie innym miejscu.

Od stopy do zdrady krótka droga.
Tagi:

Tagi: centrum handlowe, klapki, para, zaniedbana stopa, zdrada