O czym chcesz poczytać na blogach?

Klan

Co się z czym je? - Onet.pl Blog

Dobrze rozwiniętej samoświadomości przez co nazywani są ‘Frankenshtainami’.

 

Brujah:

            Klan Brujah prawie w całości tworzą wszelkiego rodzaju buntownicy, wiecznie szukający ostatecznego wyrazu swej indywidualności. Brujah są punkami, skinami, gangami motorowymi, rockersami, ćpunami, socjalistami i anarchistami (od tego ostatniego wziął się ich przydomek wśród innych wampirów.). Zwykli być nieustępliwi, bardzo agresywni, bezwzględni, czuli na urazy i bardzo hałaśliwi. W Rodzinie stanowią grupę, której nie sposób opanować. To malkontenci, fanatyczni w swych nienormalnych przekonaniach - jedyna idea, która ich.

Postacie - Onet.pl Blog

, kraju Gwiazdy , Oto-Gakure

Urodziny : 2 sierpień

Grupa krwi : AB rh-

Charakter : cicha i spokojna

Wioska : Yuki-Gakure

/ Kraj Gwiazdy / Oto-Gakure

Inne : Nosi w sobie demona - nieznajoma nazwa , jednak ilość ogonów jest nieznana , z tej przyczyny , że nikt nigdy nie ujrzał tego demona na oczy .

Kekkei genkai (ograniczenie więzów krwi ) : Ant-Lion Transformation, Spider Traits i Satetsu , Ranmaru , Rinnegan(Ilość kekkei genkai , w jej klanie , może być niekończąca się , gdyż charakterystycznym jutsu dla jej klanu , jest przyszywanie sobie serc , zabitej osobie , dlatego ten klan , uważany jest , za jeden z najgroźniejszych . Dzięki temu , że może przyszywać sobie serca innych ninja , zabitych przez członka klanu , może posiadać i techniki , charakterystyczne tylko , dla członka jakiego kolwiek klanu i posiąść te umiejętności . Dzięki tej technice posiadacz tej techniki staje się niezniszczalny , jednak , jest tylko jeden sposób na zabicie osoby z

jej klanu

Gdy Życie Okrywa Śmierć i Mrok... Sensem Istnienia Staje Się Zemsta... - Onet.pl Blog

Ona również go puściła. Powolutku zaczęła otwierać oczy i ujrzała ciemnowłosego, przystojnego chłopaka.
-Już wszystko dobrze...-szepnął czule, wziął ją delikatnie za podbródek i spojrzał w jej kruczoczarne, zaszklone oczy. Po chwili przytulił głowę Shante do swojej klatki piersiowej i ją objął.
-Sasuke...-szepnęła.

*   *   *

Sasuke i Shante siedzieli razem na wielkim konarze drzewa i spoglądali na srebrną tarczę księżyca. Siedzieli tak już od dłuższego czasu nie odzywając się.
-Wiesz... Moi rodzice wraz z moim klanem zostali zamordowani przez mojego brata... Wtedy wracałem z akademii i zobaczyłem masę martwych ciał leżących wszędzie, a później on... Itachi wszystko mi pokazał... Pokazał jak ich zabijał... Miałem wtedy siedem lat... - przerwał ciszę chłopak, a gdy to mówił wbił wzrok w brązowy pień drzewa.-Od tamtego czasu poprzysiągłem pomścić mój klan...
-Wiem co czujesz. Ja ujrzałam ponad tysiąc martwych, zmasakrowanych ciał w całym moim domu. ale jednej rzeczy nie rozumiem ja byłam, ja wiem, że byłam i widziałam jak oni umierali ale tego nie pamiętam..

Wszystko o Naruto Shippuudenie - Onet.pl Blog


W ten sposób uzyskał Wiecznego Mangekyo Sharingana i już nigdy nie oślepł. Jego brat zgodził się na to bo chciał by Madara stał się silniejszy od klanu Senju. Wkrótce dwa walczące ze sobą klany (Uchiha i Senju) zawarły ze sobą sojusz. Jedynym ,który sprzeciwiał się zawarciu rozejmu był...Madara.
  

Nie chciał by poświęcenie brata i innych członków klanu walczących przeciwko Senju poszło na marne 
  
Jednak Uchiha nic nie wskórał. Nie chciał sam jeden sprzeciwiać się swojemu klanowi. Po tych wydarzeniach nastał pokój na jakiś czas.
  
Utworzono nowy ustrój - jedna wioska na jeden kraj. Jednak wkrótce utworzył się nowy problem...Dotyczył on wyboru Hokage...Oczywiście został nim Hashirama,każdy w wiosce go wybrał.
  
Dotychczas był on dość dobrym "kumplem" Madary(niektórzy mówią,że nawet przyjacielem),ale Uchiha uznał ,że wybór Hashiramy na Hokage był niesprawiedliwy.Sądził,że sam wiele przyniósł wiosce i to on powinien zostać.

Youlo XIII Blog ||| ...Witaj w Zapomnianym Domu... ||| -ReaniemotioN-

Wiec pytam po raz wtoory: CZY TO JEST, DO CHOLERY, COS ZLEGO???

By YOULO XIII
skomentuj (1)


Z dnia: 2003-06-04
Godziny: 01:47:11
Pieśń o początku końca...
...Esechiela. Tak. Ten vampir, ktoory, bodajrze trzykrotnie goscil na moim blogu powoli zanika w mej pamieci. Postac, z ktoora sie identyfikooje do tej pory traci swa moc. Moze dlatego, ze nik nie chce przeczytac jego historii? Nik nie che sie dowiedziec, jak doshlo do spotkania Esechiela z jego ojcem, jakim to cudem Esechiel przeja wladze nad Klanem. Jak Klan przestal istniec, zostawiajac tylko troojke bohateroow broniacych honoru potworow. Trzech, kazdy inny, inna rasa. Vampir Esechiel, wilkolak Marcus i przybysh z kosmosu, Stampz. Nikt nie chce? Moze i nie, ale ja napewno. Wiec mozecie sie nie interesowac, ja Wam i tak ta historie przedstawie. Historie Klanu. Beda tesh OPOWIADANIA. Jednak na poczatek pare definicji ;]

By YOULO XIII
skomentuj (0)
Z dnia: 2003-06-04
Godziny: 02:28:33
Kalendarium
KLAN

Klan ("the Clan").

Polski Serwer Osiedlowy

Notki
Nowy 2010-07-22 Dołączył do nas jeszcze gracz [PKO]Cinek6313
Komentarzy: 0 regulamin 2010-07-22 Regulamin to ważna rzecz każdego klanu. Unas się go zbytnio nie przestrzega lecz musimy popracować nad dyscypliną aby osiągnąć rezultaty.
oto zasady:

1. Nie wolno zaczepiać graczy któży nic nie robią
2.Nie przeklinaj
3.bądź uczciwy np.nie czituj
4.Każde złamanie regulaminu grozi karą lub wydaleniem z klanu
5.Każdy gracz PKO ma przepraszać na czacie głównim

Kary

1.15 chłost - gracz musi zostać dobrowolnie zabity 15 razy jeżeli się nie zgodzi zostaje wydalony z klanu.(najcięższa kara)

2.śmieciarz-gracz musi zmienić skin na obdartusa.